Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dj karagül

Profesyonel

• "dj karagül" bir kadın
  • Konuyu başlatan "dj karagül"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 19.05.2011, 11:30

radyo kurma

ben radyomu kurarken yalnız html kodunu yazmadım bunu nasıl hallederim arkadaslar radyo adresi url nasil alacam birde homepages nediryardımcı olursanız mem :bilmem: nun olurum

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 19.05.2011, 16:16

forumda aramayi kullanirsaniz butun cevaplari bulabilirsiniz
asagidaki linkte en basindan itibaren radyo kurulumu ve site acmak hakkinda ayrintili bilgi var..

Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

Yakusuhlu

Stajyer

• "Yakusuhlu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 19.05.2011, 18:03

hic bilgim yok ama illa benimde bir radyom olsun diyenlerin arasina hos geldin :-D

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 20.05.2011, 10:11

slm arkadaşlar benim bi ricam var sizlerden bana yardımcı olurmusunuz bana bi radyo lazım eyer yaparsanız çok mutlu olurum (radyo kalpten kalbe) giriş biraz hareketliolsun balon oyunu olsun şimdiden teşekürler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 20.05.2011, 10:53

ibrahim63, yukardaki mesajimda link vermistim, radyo kurulumu hakkinda bilgiler var
kendi radyonuzu kendiniz kurmaniz gerek..

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 20.05.2011, 15:01

gelin radyonuzu biz kuralım buraya bi göz atin derim arkadaslar yardimci oluyor bu konuda belkıde sıze de yardımcı olurlar :çakçak: