Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

arezona

Acemi

• Konuyu başlatan "arezona"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 30.08.2007, 21:40

url linkini nasıl değiştirebilirim

selam arkadaşlar daha yeniyim sitemin url si karışık simgeler ve sayılardan mevcut ama dier flatcast radyoları isteğe göre düzenlenmiş nasıl düzeltebilirm yardımlarınız bekliyorum teşekkürler

arezona

Acemi

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 30.08.2007, 21:47

http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=.....
bana yollanan url link i böle ama ben kendim düzenleme istiyorum örneğin:radyomonitör.de gibi...

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 30.08.2007, 21:48

arezona, site adresi farkli olur radyo adresi farkli olur sanirim siz flatcast radyosunu bir siteye yerlestimemissiniz ondan bahsediyorsunuz eger öyleyse forumda buna dair bilgiler var ücretsiz hosting veren siteler arama butonuna olumlu sonuclar cikicaktir

madem bulamadin buyur sana link ;)

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=4523&highlight=hosting

arezona

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 30.08.2007, 21:51

form da apay dolaştım ama sorunun çömzümünü bulamadın yardım ederseniz mutlu olrum teşk

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 30.08.2007, 22:06

arezona, aramayan bulamaz yada derdine care arayan foruma yazar gibi Allaturkaa sözleri icat edicez yakinda :)

neyse sen burdan bir bak-->URL Yönlendirme yapan siteler

arezona

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 30.08.2007, 22:22

acemiliğimden dolayı yardımlarınızdan faydalanamadım yinde ilginiz için teşekkür ederim