Giriş yapmadınız.

1CILGIN

Stajyer

• "1CILGIN" bir erkek
  • Konuyu başlatan "1CILGIN"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 22.05.2011, 02:26

yayın esnasında müzik indirmek

selam arkadaşlar benim sorunum yayın yaparken istenilen bir parcayı indirip dinletememek format atmadan önce free youtube to mp3 converter 3.1.1.1 ile sorunsuz hallediyordum yeni versiyonları çıkmış yayın anında müzik kesiliyor ileri geri yapıyor gerçi bu tüm indirlerde yapıyor bearshare yada msn ye yollanan parcalarda da aynı sorunu yaşıyorum bunun bir çaresi varmı acaba şimdiden teşekkürler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 22.05.2011, 02:40

asil sorun converteri kullanamamak mi yoksa formattan sonra sarkilarin mixerden atlamasimi ?
format attikdan sonra ses karti surucusunu tam olarak yukledinizmi ?

1CILGIN

Stajyer

• "1CILGIN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 22.05.2011, 02:58

sorun convetrerin eski versiyonunun çalışmaması ama formattan öncede bearshareden yada ares ten indirirken yayın esnasında bu sorunu yasıyordum sadece free youtube to mp3 converter 3.1.1.1 de sorun olmamıştı şimdi malesef eski versiyonu çalışmıyor yenileri çıkmış ses kartı sorunsuz indire girmedigim sürece hiç bir sorun yok ben acaba bu durumun bir çaresi varmı diye merak etmiştim istenilen bir parcayı dinlete bilmek için

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 22.05.2011, 03:23

download programlariniz hakkinda yardimci olamayiz ama sorun yayin yapmaniza engel ise buyrun asagidaki yazdiklarimi okuyun..

hangi isletim sistemini yuklediniz, ona gore bilgisayarinizin ses karti surucunu guncelleyin, eger guncelleme olmuyorsa sitesinden yukleyin.
codeclerin eksikligindan sorun olabilir, bazen bilgisayarinizdaki muzik oynaticisi (player) de bu konuda yardimci olabiliyor

eger windows 7 kullaniyorsaniz eksik codecleri bu linkten yukleyebilirsiniz
Windows 7 Codec Pack 2.2
AllaTurkaa temalari nasil yüklenir ( Videolu anlatim )

veyada muziklerde yine sorun yasiyorsaniz winamp ile yayin yapmayi deneyebilirsiniz.

5

Sunday, 22.05.2011, 03:31

youtube to mp3 converter burdan indirdigin bazi sarkilar atliyor dogrudur ama hepsi deyil 1CILGIN oyle bir durumda sarkinin ismini degistir yani yeniden yaz ve sonuna.mp3 ekle ozaman calisir eger yine atlarsa tekrar degistir ve ayni islemi yap arkadasim ordan indiren herkeste oluyor bende de.

1CILGIN

Stajyer

• "1CILGIN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 22.05.2011, 03:47

download programlariniz hakkinda yardimci olamayiz ama sorun yayin yapmaniza engel ise buyrun asagidaki yazdiklarimi okuyun..

hangi isletim sistemini yuklediniz, ona gore bilgisayarinizin ses karti surucunu guncelleyin, eger guncelleme olmuyorsa sitesinden yukleyin.
codeclerin eksikligindan sorun olabilir, bazen bilgisayarinizdaki muzik oynaticisi (player) de bu konuda yardimci olabiliyor

eger windows 7 kullaniyorsaniz eksik codecleri bu linkten yukleyebilirsiniz
Windows 7 Codec Pack 2.2
AllaTurkaa temalari nasil yüklenir ( Videolu anlatim )

veyada muziklerde yine sorun yasiyorsaniz winamp ile yayin yapmayi deneyebilirsiniz.
ilginize çok teşekkür ederim önerinizi deniyecegim umarım faysadı olur

1CILGIN

Stajyer

• "1CILGIN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 22.05.2011, 03:57

youtube to mp3 converter burdan indirdigin bazi sarkilar atliyor dogrudur ama hepsi deyil 1CILGIN oyle bir durumda sarkinin ismini degistir yani yeniden yaz ve sonuna.mp3 ekle ozaman calisir eger yine atlarsa tekrar degistir ve ayni islemi yap arkadasim ordan indiren herkeste oluyor bende de.
evet o tür sorunlarda öyle çarelere başvuruyoruz bazı parçaların formatından yada kullanılan türlçe karakterlerden kaynaklanıyor degiştiremezsen uygun bir zamanda başka indiriyorum ama benim sorunum parça atlaması degildi istenilen bir parçayı bende yok sonra indireyim dememek için kendime ve dinleyicilerime yaşattım bir sorun yayın esnasında indirmez isem sorun yok indirmeye baslarsam seste kesilmeler oluyor yukarda masum masum arkadas öneride bulundu deneyip bakayım faydası olacakmı ilginize teşekkürler

8

Sunday, 22.05.2011, 15:04

çeşitli indirme araçlariyle youtubeden indirilen mp3 leriniz radyoda açmıyorsa
veya yarıda kesiliyorsa şunu deneyebilirsiniz

indirdiğiniz mp3 dosyasını media playerde açın daha sonra media playerde üst sekmelerde dosya bölümünde farklı kaydet seçeneğini kullanarak çalan şarkıyı masa üstünüze ismini türkçe karakter olmadan değiştirip kaydedin

artık indirdiğiniz mp3 ler atlamıycak yada yarıda kesilmiycektir

çünkü bir mp3 ü direk kendi üzerinden ismini değiştirdiğinizde bazan sorun olabiliyor
en sağlıklısı ya bir program vaıstasiyle ismini değiştirin yada media player üzerinden farklı kaydet seçeneğiyle değiştirin

veya nero mp3 aracı genelde her pc de yüklüdür nero programı ilede indirdiğiniz mp3 lerin flatcast mixerde sorunsuz çalabilmesi bakımından dosya formatını ultra mp3 olarakda değiştirebilirsiniz

çünkü youtubeden indirilen mp3 ler kullandıgınız programlar kendileri mp3 e dönüştürdükleri için dosya formatlarında bazan sorun yaşanabiliyor

ultra mp3 seçeneği neronun farklı kaydet bölümünde görebilirsiniz