Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sonnokta"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 3.08.2007, 19:46

Başlık açamadım neden?

Ben radyomu kurdum ancak hali aşagıdaki resim gibi beyaz ne yaptıysam chat alanını açamadım lütfen yardım
işte radyom bu şekilde

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 3.08.2007, 19:53

arkadasim ordaki tools--->ChatRadio Dark seçeneğine 2 kez Mause ile tıklarsan sorunun ortadan kalkacaktir

3

Friday, 3.08.2007, 21:08

mail adresinden aktivasyok kodunu onayla. Yoksa sistemin faaliyete geçmez. Ayrıca papatyam~fm, in dediğini de aktive ettikten sonra uygulaman gerekli.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 3.08.2007, 21:15

Alıntı sahibi ""wanted""

mail adresinden aktivasyok kodunu onayla. Yoksa sistemin faaliyete geçmez. Ayrıca papatyam~fm, in dediğini de aktive ettikten sonra uygulaman gerekli.

SAnirim kodu activite etmis wanted sorun firefoxtan girdigi için bir chat penceresi secmesi lazım her seferinde radyoyu actigi zaman ;)

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 3.08.2007, 21:25

Alıntı sahibi ""papatyam~fm""

arkadasim ordaki tools--->ChatRadio Dark seçeneğine 2 kez Mause ile tıklarsan sorunun ortadan kalkacaktir

Papatya fm sana minnetarım süpersin çok ama çok teşekkürler sagol dedigin gibi yaptım düzeldi Allah razı olsun tek teşekkürler..

Wnted sende sagol

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 3.08.2007, 21:27

ayrıca İE den giriyorum sagolun varolun işte bu papatya fm anında yanıt tskl..

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 3.08.2007, 21:29

Alıntı sahibi ""sonnokta""

ayrıca İE den giriyorum sagolun varolun işte bu papatya fm anında yanıt tskl..

Görevimiz arkadasim :oops: