Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

261

Saturday, 19.04.2008, 11:54

selam bana yardimci olursaniz sevinirimm sorun yasiyom cahat yerinde sorun yok sadece dinleyiciler uzun sure yazmayinca kayboluyorlar cok ugrstim ama care bulamdim bana yardim ci olursanaiz sevinirim simdiden tsk ederimm emeginize yureginize saglikk

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

262

Saturday, 19.04.2008, 12:02

resimdeki yerinn isaretli olmasi gerek...

haskurt

Stajyer

• Özel mesaj gönder

263

Sunday, 20.04.2008, 01:31

önceden alınan radyo

Alıntı sahibi ""TheCurse""

limon, bak kardeşım

radyon hangi sitenin içerisine yerleştirilmişşe oranın adresini vermelisin flatcastta yani bu resimde sitenin adresi yazan yerde :burda:

eğer bir site içerisine yerleştirilmemişşe önce bir site yap sonra html kodunu bu siteye yerleştir.
bu defalarca anlatılmış, diğer başlıklarıda okumayı denemelisin ;) olmadı yukarda forum yazıyor orasını tıkla istemediğin kadar konu ve istemediğin kadar bilgi çıkar ;)

selamunaleykum arkadaslar çok güzel verimli bir site kurmuşunuz bu siteye emeği gecenlerden ALLAH razı olsun
önce radyoyu aldım sonra siteyi. siteyi oraya nasıl yeleştirecem. şimdiden teşekkürler

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

264

Sunday, 20.04.2008, 01:46

Alıntı

selamunaleykum arkadaslar çok güzel verimli bir site kurmuşunuz bu siteye emeği gecenlerden ALLAH razı olsun
önce radyoyu aldım sonra siteyi. siteyi oraya nasıl yeleştirecem. şimdiden teşekkürler

haskurt, siteni nerden aldiginda önemli.

Sitenin html bölümünü acacaksin ve flatcast'tan gelen emaildeki <iframe> kodunu yerlestireceksin, burada blogcu icin tarifi var: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3429

buradada blogcu tarzi siteler icin indexler bulabilirsin: http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=129

haskurt

Stajyer

• Özel mesaj gönder

265

Sunday, 20.04.2008, 13:10

ZenNube kardeş teşekkürler ben bu kadar çabuk cevap vereceğinizi ummuyordum. ALLAH emeğinizi zayi etmsin tekrar teşekkürler

• Özel mesaj gönder

266

Wednesday, 30.04.2008, 00:43

benim çok çok büyük bi sorunum var acele yardım ederseniz çok sevinirim.benim radyom var dj açmış ama radyoyu kitlemiş durumda şu an ve biz radyoyu alamıyoruz o da yayını kapatmıyor şu an rezalet yapıyor radyoda nasıl alabiliriz bu radyoyu bi başka yöntem yada çaresi yokmu

• Özel mesaj gönder

267

Wednesday, 30.04.2008, 00:58

serok_bekir, yedek radyonuz varsa, sitede radyoyu degisin, sadece sitedeki radyo sid numarasini yedek radyonunkiyle degisin, ve butun dinleyicilere, cikip yeniden radyoya ayni adresten girmelerini soylesin, o dj onceki radyoda tek basina kalicaktir..

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

268

Wednesday, 30.04.2008, 01:20

Alıntı sahibi ""serok_bekir""

online kimse yokmu yardım edecek :S:S:S:S

önce bir AGK okuyup aramayi kullansaydin online varmi yokmu diye sormana gerek kalmazdi :x:

15 sonucdan biri --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=14052#14052

edit masumda ayni cevabi vermis zaten :flex:

• Özel mesaj gönder

269

Wednesday, 30.04.2008, 10:11

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

serok_bekir, yedek radyonuz varsa, sitede radyoyu degisin, sadece sitedeki radyo sid numarasini yedek radyonunkiyle degisin, ve butun dinleyicilere, cikip yeniden radyoya ayni adresten girmelerini soylesin, o dj onceki radyoda tek basina kalicaktir..

çok tesekküğr ederim arkadaslar AGK kullanmayı bilmeğim için böyle sormak zorunda kaldım ve dün gece yayını alan yeri tespit ettim ilçenin elektriğini kestik o yayını rehin alanında pc kapandı bizde aldık yayını bizimkide farkli bi çözüm :D neyse hepinizin emeğine saglık EN BÜYÜK ALLATURKAA.DE :up: :thx:

• Özel mesaj gönder

270

Wednesday, 30.04.2008, 10:53

sorunun hallolduguna sevindim serok_bekir, sansliymissiniz dj Turkiyedenmis, ya yurt disi olsa isiniz zordu :D yinede dedigim gibi yapsaniz iyi olur, yedekde bir radyonuz olsun, bu demek degilki yeni bir radyo ismi ile yayin yapacaksiniz, sadece ana sifre ile girince yayin aldiginiz bolumde create new stream yazisina tiklayarak, yeni radyo acarsiniz hemde ayni nickle, buna radyo kolonlamak denir ( masum oyle der ) :D

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

271

Wednesday, 30.04.2008, 11:00

Alıntı

tespit ettim ilçenin elektriğini kestik

hadi canim ;) yayin yapani ve oturdugu Sehri naSil teSpit ediyoSunuz? :D

hem ayip diilmi benimde elektrigim gitti, demek Sizdiniz
:bunepeki:

:kopx:

sezgin

Acemi

• Özel mesaj gönder

272

Wednesday, 14.05.2008, 19:01

flatcast tamirhane

tskler emegine saygi cok güzel anlatmisin

• Özel mesaj gönder

273

Friday, 30.05.2008, 21:37

F5 ve Vista sorunu mu acaba?

slm arkadaslar, iki gündür cok ilginc bir sorun yasiyorum.

F5 ile yayin yapan radyolara dinleyici olarak giremiyorum. Devamli su hatayi gösteriyor: "Ihr Netzwerk erlaubt es nicht Daten über UDP Port 40123 zu übertragen. Vermutlich benutzt eine andere Anwendung bereits diesen Port."

Isin ilginc tarafi 4.16 ile yayin yapan radyolarda hic bi sorun yasamiyorum.
Port sorunu olamaz diye düsünüyorum cünkü portlar acik, ve simiye kadar bu tür sorunlari yasamadim ve F5 ile yayin yapmayan radyolarda yasamiyorum.

Vista, Internet Explorer ve Norton 360 kullaniyorum.

Bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim ve simdiden yardimlariniz icin cok tesekkür ederim.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

274

Friday, 30.05.2008, 21:45

Calikusu20,
geri 4.16 ya gec,
bak bakalim düzelcekmi?

• Özel mesaj gönder

275

Friday, 30.05.2008, 23:06

4.16 a nasil dönebilirim ki? F5 sürümü icin Add-on aktif olmadan zaten radyo hic acilmiyor.
Add-On yükledikten sonra da yukarda yazmis oldugum hatayi veriyor.

Ben dj lik yapmiyorum, sadece radyolari dinlemek istiyorum.

Yinede ilgin icin tesekkür ederim.

• "AllaTurkaa" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AllaTurkaa"

• Özel mesaj gönder

276

Friday, 30.05.2008, 23:32

Calikusu20,
4.15 ve 4.16 radyolarina girebiliyormusun?

eger onlarda bir sorun yoksa kesin yanlis activex i indirmissindir

bunu--> http://www.flatcast.info/objects/FlatViewerSetup501.exe indir ve uygula..

asiiikiz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

277

Tuesday, 24.06.2008, 13:21

merhaba bana yardimci olabilirmisiniz...bilgisayarimin programi vista...yeni dj lik yapmaya basladim ama radyoya temayi yerlestiremiyorum herseyi denedim ama olmuyor.arkadaslardan gelen temalari radyoya koymak istedigimde göstermiyor,gösteriyorsada acmiyor tema yi..baska bir programami gerek var....ne yapmam lazim ?????

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

278

Tuesday, 24.06.2008, 13:29

asiiikiz,

forum aramasini kullan,
anahtar kelimeler: vista tema

bak burda bir sonuc http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=47759#47759

asiiikiz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

279

Wednesday, 25.06.2008, 22:08

tema olmuyor

ben sizin dediklerinizi yaptim ama gene de olmuyor :(( :cry: hatta firefox u bile indirdim ama ondanda olmuyor bana önerebileceginiz baska birsey varmi...varsa cok sevinirim

asiiikiz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

280

Wednesday, 25.06.2008, 22:11

tema olmuyor

ben sizin dediklerinizi yaptim ama gene de olmuyor :(( :cry: hatta firefox u bile indirdim ama ondanda olmuyor bana önerebileceginiz baska birsey varmi...varsa cok sevinirim