Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

341

Sunday, 21.09.2008, 12:25

.Kaptan34, Verecegim adresten buton aciklamalari var...
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5693

ORadaki
Text Bigger Button: --->> Yazi Büyültme Butonu
Text Smaller Button: --->> Yazi Kücültme Butonu
dur ;)
kutucuklari işaretlersen alabilirsin butonlari ;)
Kolay gelsin

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

342

Sunday, 21.09.2008, 12:27

slowcu selam sana çok teşekkür ederim göstermiş olduğun ilgi ve alakaya sağol türkiye de isen bir kahvemi içmeye beklerim
saygılar

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

343

Sunday, 21.09.2008, 12:29

.Kaptan34, Ramazan dolagisiyla kapaliyiiz ;)
Teklifiniz için tsk ederim ;)

• Özel mesaj gönder

344

Thursday, 25.09.2008, 05:04

YA ARKADASLAR BENIMDE SORUNUM VAR BANA YARDIMCI OLUN F5 KULLANIYORUM BEN ACTIGIM ZAMAN YAYIN ACILMIYOR BASKASI ACTII ZAMAN ACILIYOR PORT EKLEDIM FIRVALL AYARLARINI DA YAPTIM AMA HALA SONUC AYNI LUTFEN YARDIM EDIN???????

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

345

Thursday, 25.09.2008, 08:20

kotu_cocuk, radyonun acilmamaSi port Sorunu olmayabilir.

Akla $u Soru geliyo, baSka bir radyo kurup acmayi denedinmi ? Kendi dinleyici nickinlede bir radyo kurabilirSin, forumda bununla ilgili yeterince bilgi var.

Belkide güncel active x Sürümünü yüklemedin, o zaman burdan indirebilirSin ve tekrar radyoyu acmayi dene, eger acilmiyorSa cikan hata meSajini ekran kopyaSi yaparak bizimle paylaS: New Download Flatcast Producer F5 [jul 29 2008] http://www.flatcast-data.com/objects/Fla…cerSetup501.exe

• Özel mesaj gönder

346

Thursday, 25.09.2008, 09:31

Alıntı sahibi ""muaf34""

slm arkadaslar 2 gündür kafayı yedim bana yardımcı olursanız sevinirim yayın yapıyorum yurt dışı giren olursa tr de gire biliyo yoksa kimse radyoma giremiyo port ayarıda yaptım 40123 yine aynı port ta konturol ediyorum yesil renkler tamam yardımcı olusanız sevinirim TŞKLER:

çok çok tk ettim işe yaradı sorunum ortadan kalktı :thx: :hiding: :thx:

• Özel mesaj gönder

347

Thursday, 25.09.2008, 16:10

SheKerLee

DEDIKLERINI DENEDIM HATA MESAJI DA SU

ONCE BIRAZ BEKLIO MAVI EKRANKDA SONRA INFORMATION HATASI VERIO
BAGLANMIO

348

Thursday, 25.09.2008, 16:59

o informationu yaz buraya neymiş bakalım. Sınırlı bilgilerle sınırsız yardım bekliyorsunuz. Biraz da yöneticileri düşünün.

• Özel mesaj gönder

349

Thursday, 25.09.2008, 18:49

Alıntı sahibi ""HayaL GözlüM""

o informationu yaz buraya neymiş bakalım. Sınırlı bilgilerle sınırsız yardım bekliyorsunuz. Biraz da yöneticileri düşünün.

ne demeye getırıosun sen bu kelımeyle

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

350

Thursday, 25.09.2008, 18:53

kotu_cocuk,

o bizden esirgedigin hata mesajini aramaya yazsaydin
bu --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372 baslikla karsilasirdin!

• Özel mesaj gönder

351

Friday, 26.09.2008, 00:21

Flatcast uses P2P-technology. Currently there is no node, which could deliver you the stream data. If only a small number of viewers join the stream, the reason for the problem might be at the others. If you got the problem more often, the most common reasons are:

You have installed a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Open within this firewall port 40123 for UDP.

You are connected via a router/firewall with the internet, which blocks UDP frames. Create a fixed mapping on port 40123 to the sender PC. Some explainations how do this you will find at www.portforward.com
HATA BU

*meltem*

Stajyer

• Özel mesaj gönder

352

Friday, 26.09.2008, 06:11

Bak anlamışsın ne demek istediğini ve yazmışsın hata mesajını.

Bir firewall engelliyormuş. Ayrıca port açman gerekiyormuş Bundan önce İpek'in verdiği linki okumanı tavsiye ederim.

• Özel mesaj gönder

353

Friday, 26.09.2008, 16:07

yhaaa milletttt bende dj modülü açılmıyor bi yardımcı olun yha :(

354

Friday, 26.09.2008, 16:18

yhaaa millet benim üyeligimi cabuk silin lütfen, amele dolmus burasi!

• Özel mesaj gönder

355

Monday, 6.10.2008, 09:59

Re: Flatcast tamirhane

Server Error in '/de' Application.
Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.ArgumentException: Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[ArgumentException: Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using <pages enableEventValidation="true"/> in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.]
System.Web.UI.ClientScriptManager.ValidateEvent(String uniqueId, String argument) +159
System.Web.UI.Control.ValidateEvent(String uniqueID, String eventArgument) +108
System.Web.UI.HtmlControls.HtmlInputText.LoadPostData(String postDataKey, NameValueCollection postCollection) +83
System.Web.UI.HtmlControls.HtmlInputText.System.Web.UI.IPostBackDataHandler.LoadPostData(String postDataKey, NameValueCollection postCollection) +11
System.Web.UI.Page.ProcessPostData(NameValueCollection postData, Boolean fBeforeLoad) +353
System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +1194

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.1433; ASP.NET Version:2.0.50727.1433 Arkadaslar internet explorerdan girdigimde yayına yayında donmalar oluyor ve devamlı yayını kesmek zorunda kalıyorum :(:( bende firefox mozilladan girmek istedim fakat herseferinde bu hatayı veriyor:(:(:( sorunun ne oldugu hakkında bilgisi olan arkadaslarımdan yardımlarını bekliyorum.....mozillada ne eksik??? yada ne yapmalıyım... saygılarımla....

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

356

Monday, 6.10.2008, 11:26

kawwalye, Sen dj'lik yapmak icin flatcaStan girmiyormuSun??

Bunun gibi yapmiyomuSun? http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/djgirisi.html

• Özel mesaj gönder

357

Tuesday, 7.10.2008, 09:41

aynısını yapıyorum fakat işte bu yukarıda gördügünüz hatayı veriyor:(:(:(
ama bu hatayı sadece mozilla firefox ta veriyor... explorerda ise donma sorunları yaşıyorum:(:(o yüzden firefox kullanmak istiyorum..

358

Tuesday, 7.10.2008, 09:45

Ya firefox un çerezlerini sil ya da kaldır en son sürümünü kur öyle dene bakalım.

Bu hatayı daha önce almadığını varsayarak system dosyalarını yönlendirecek bir eklenti kurdugunu düşünüyorum.

hakanak

Acemi

• Özel mesaj gönder

359

Tuesday, 7.10.2008, 21:47

arkadaslar ben radyo acıyorum bana lınk gelıyo ve o lınkle radyoya gırılmıyo sıte ıcınden gırılebılecek lınk ı nasıl bulurum yardımcı olun delırdım burda.(

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

360

Tuesday, 7.10.2008, 21:49

hakanak, Siteye yeni üye olmussun AGK oku bence ;)

Cevap
--->> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8041