Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Dj__OzGuR_

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

381

Thursday, 8.01.2009, 13:16

sohop, Bence Sen Format At ;) Cunku Anlattıgın Olay basımdan Gectı yınede Sen Bılırsın

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

382

Thursday, 8.01.2009, 13:30

sohop,

tool penceresinden temalarinin birine cift tikla.
olmuyorasa, güncel activeX tekrar yükle.

olmazsa muhtemelen vista kullanicisi admin degil,
admin yetkileri ver.

383

Thursday, 8.01.2009, 13:50

sohop,

resimde sağdaki chatRradio dark yazısına çift tıklarsan panelin temayla birlikte gelmesi lazım ekranına

resim link'ni yanlış koyduğunuz için görünmüyordu düzlettim şimdi hatanız görünüyor

bende vista kullanıyorum bazan bende de öyle oluyor sağdaki temalarını birine çift tıklarsanız tema ve mikser niz gelcektir ekrana

NOt:
vista kullanıcısı iseniz vistaya format atmanıza gerek yok kendi içinde fabrika ayarlarına döndür seçeneği vardır

tüm driverleri fab.ayarlarına geri yükler ama eski bilgilerinizi unutcaksınız

------> ''Empowering Technology'' sistemi bu tüm vistalarda mevcuttur

sohop

Stajyer

• "sohop" bir kadın

• Özel mesaj gönder

384

Thursday, 8.01.2009, 14:18

Beratcan
evet chatRradio dark tıklayınca mikserim ve temam geliyor ama miksere yolladiğim mp3 ler atlıyor hiç birini çalmiyor baska mp3 dene derseniz elimde bulunan 40GB mp3 lerin hepsinde yapıyor mikser çalmadan atlıyor.

vista kullanıyorum fabrıka ayarlarına nasıl donulur sistemi geri yukle yaptım olmadı
Beratcan ayrıca resim linkını verdığın içinde teşekkurler

385

Thursday, 8.01.2009, 14:40

sohop,

bu sizde farklı isimde olabilir ama vistada masa üstünde mevcuttur zaten

tüm sistemi ve driverleri geri yükler ama eski bilgileriniz felan kaybolur biliniz olsun

bendeki bu şeklide

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

386

Thursday, 8.01.2009, 14:44

parcaslar mixerde atliyorsa sounddriver hatali veya eksik.
flatcast dj mixer biraz hasaz,
olmazsa dj mixer yerine winamp veya benzerini kullan.

sohop

Stajyer

• "sohop" bir kadın

• Özel mesaj gönder

387

Sunday, 11.01.2009, 07:16

Alıntı sahibi ""cadi-kiz""

parcaslar mixerde atliyorsa sounddriver hatali veya eksik.
flatcast dj mixer biraz hasaz,

cozum bu olmasa gerek sounddriver hatalı veya eksık olması herhalde ımkansız olsa gerek beratcan ın dedığı gıbı pc fabrıka ayarlarını bularak tekrar gerı yukledım arkadasın dedığı gıbı kız gıbı oldu ama yınede aynı hatayı verıyor ilk açtıgım konudakı resım hatası ondan sonra tema secıyorum mıkser gelıyor ama parçalar atlıyor

388

Sunday, 11.01.2009, 15:09

sohop,

arkadaşım yukarda verdiğin resimde bak sağ en alt köşede beyaz bir hoparlör resmi var yani ilk verdiğin resimde orası öyle

şimdi siz fabrika ayarlarına geri döndünüz peki ordaki hoparlör butonu hala pasifmi aktifmi

eğer hala pasifse yani kırmızı işaretliyse sanırım sizin ses driverinde değil bakın ses kartınızda bi sorun var

ordaki hoparlör resmi kırmızı işaretli olduğu sürece yukarda analttığıız sorunla karşılaşırsınız

sohop

Stajyer

• "sohop" bir kadın

• Özel mesaj gönder

389

Monday, 12.01.2009, 11:58

beretcan
arkadaşım gorev çubuğundakı hoparlor önceki resimdekı hoparlör in kirmizi olma sebebi ben sesi kapattim normalde sizin resimdekı gibi beyaz.
bu PC de bir zamanlar yayında yapıyordum hiç bir sorun yoktu daha sonraları başladı fabrıka ayarlarına gerı donunce sorun ortadan kalkar dedım ama kalkmadı mikserden eserler(parçalar)teker teker atlıyor.
ilginiz içnde teşekkurler

390

Monday, 12.01.2009, 14:01

sohop,

arkadaşım active-x sürümünü yeniden kaldırıp yüklediysen

vistayı fabrika ayarlarına aldıysan

ve bunları yaptığın halde hala sorun devam ediyorsa

aklıma bitek seçenek geliyor sizin ses kartınızda bi problem var driverini yüklemeniz de sorunu halletmez servis yolu görünmüş bence sizin pc ye

aklıma başka bişey gelmiyor

şarkı atlama sebepleri

1- mp3 deki türkçe karakterler
2- active-x hataları
3- ses kartı driver sorunları
4- ses donanın kartınızın arızlı olması
5- donanım çakışmaları

sohop

Stajyer

• "sohop" bir kadın

• Özel mesaj gönder

391

Tuesday, 13.01.2009, 12:33

ilginiz için teşekkurler servis e gotureyımde ne dıyecem ama donanimda çakişma gozukmuyor diğer ses ortamlarını gayat guzel çaliyor ?

392

Tuesday, 13.01.2009, 13:24

Alıntı sahibi ""cadi-kiz""

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

393

Tuesday, 13.01.2009, 13:54

sohop,

windows vistayi bilgisayarina senmi yükledin, yada aldigina vista yüklümüydü.

bilgisayarinda oyun oynayan xp kullanicilarin bu sorunu grafik kartindan bilir.
xpnin bir standart grafik driveri olur, hemen hemen her grafikkartlariyla calisir, fakat 3D oyunlari oynanmaz, ayrica ekran boyut ayarida yapilmaz.
bu standart driver öncelikle birseyler görmenizi saglar ve yedek olarak gecerlidir, garfik kartinizi zorlamadikca fark pek belli olmaz. fakat oyun oynamak isterseniz orgina driveri sart...

vista icin ise daha cok standart driver eklenmistir (sound driver dahil).
ayni xp de grafik karti gibi, ne hata gösterir nede bir fark.
yalniz flatcast dj mixer bu standart soundriver ile sorunu var.

bilgisayarinizda (genelde mainboard'da bulunan) seskartinin orginal vista icin bir soundriveri olmali, bunu yükledikten sonra bir sorun olmamasi gerek. Flatcast dj mixer biraz hassaz yedek driverlerle cakisiyor.

sohop

Stajyer

• "sohop" bir kadın

• Özel mesaj gönder

394

Wednesday, 14.01.2009, 09:51

cadi-kiz
bilgisayarim HP diz ustu ve vista orjinal yuklu yani ben yeniden yukleme yapmadim sadece beratcan dedikten sonra fabrika ayarlarını geri yukledım bu yuklemeyıde pc den vistanın yedığınden yukleme yaptım pc ilk aldığımda bu sorun yoktu bir kaç kez yayın yaptım daha sonraları başladı bu sorun teşekkurler.

395

Wednesday, 14.01.2009, 12:40

sohop,
bilgisayarınızı fab. ayaralrına geri yüklediğiniz zaman
herhangi bir sorun olmaz
sadece yeni den yapılandırma yaptığınız için bazı driverleri ve vista güncelleştirmelerini örnek (vista sp1) bunların güncelleştirmesi gerekebiliyor

şuanki vista geri yğklemesi yaptıktan sonra ki yeni güncelleştirmeler'in boyutu ise tam 1 gb bazan bu güncelleştirmeler bitmedimi sorunlar olabiliyor
bende de oluyor güncelleştirmeleri yapınca düzeliyor

tüm güncelleştirmelerinizi bir yapın bakalım olmazsa ozaman bakarız

diger sorunlarınıza

beyzade67

Stajyer

• Özel mesaj gönder

396

Wednesday, 14.01.2009, 17:08

selamlar
blogcu com adresi aktivlestirme zamanı gec sürüyormu hala
mailime aktif linki gelmedi ne yapılabilir tesekkurler

397

Wednesday, 14.01.2009, 17:37

beyzade67,

mail adersini doğru verdiysen beklemekten başka yabaliceğiniz birşey yok

veya ordan gelenkadar başka bir bedava siteden almayı deneyin

sohop

Stajyer

• "sohop" bir kadın

• Özel mesaj gönder

398

Sunday, 18.01.2009, 09:46

Selamlar
Sorunum çozuldu bu konuda bana yardim etmeye çalişan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkur ve selamlar ederim.

sorun çözumu anlatayım belkı faydalı olur:
ilk önce resimdekı hatayı verıyordu sistemim Vistaydı ama diger Pc Xp olmasına rağmen aynı hatayı verdı ama XP de müziklerde atlama olmuyordu sadece Vistada resimde gorulen hatadan dolayı atlama oluyordu her 2 pc yede format attım sorun çözulmedı denılenlerı yaptım tek yapmadığım kurum yapıldıktan sonra guncelleştirmeleri almadım microsoft sitesinden onlari aldım her 2 pcdede daha sonra denıldığı gibi pc de bulunan tüm flatcast dosyalarını (regeditte olanlar dahil) hepsini sildim ve tekrar yukledim sorun çözuldu herkese tesekkurler

• Özel mesaj gönder

399

Wednesday, 21.01.2009, 11:41

ARKADASLAR SELAM BEN TATLI-PRENS DAHA ÖNCEKİ NİCKİM FATİH İDİ FAKAT NİCKİMİN ŞİFRESİNİ UNUTTUM ŞİFREME NASIL ULASABILIRIM.BİLSİ OLAN VAR MI ACABA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..

• Özel mesaj gönder

400

Wednesday, 21.01.2009, 11:42

BİLGİSİ :))