Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

masum_serseri

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

401

Wednesday, 21.01.2009, 11:45

TATLI-PRENS, üye olurken verdigin e mail adresine bak,orda nickin ve sifren yaziyo olmali,tabi gelen e-maili silmediysen..

402

Wednesday, 21.01.2009, 12:37

TATLI-PRENS,

altta verdiğim adrese gir sağdaki ''Username or Email Address''
olan bölüme habgi mail adresinle aldıysan şifreni ve kullanıcı adını

o mail adresini boşluğa yaz ''>'' işarete tıkla şifren mail adresine gelir

http://www.flatcast.com/de/ForgotPassword.aspx

buldukfm

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

403

Wednesday, 4.02.2009, 16:44

mikserde sorun var

slm arkadaslar benim mikserde sorun var parca bitiyor diger parcaya geciyor ama bir önceki parca takılı kaliyor bunun sebebi nedir bu sorunu halledemedim yardimci olacak olanlara simdiden tskrlr

404

Wednesday, 4.02.2009, 21:25

buldukfm,

kaç yerde daha sormayı düşünüyosun aynı soruyu ?

açtığın başlığı okudunmu peki cevap varmı diye
burda tekrar sormuşun eminim burayıda okumuycaksın

başlığın burda duruyor aynı soru

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=22507

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

405

Wednesday, 4.02.2009, 21:27

Re: mikserde sorun var

Alıntı sahibi ""buldukfm""

slm arkadaslar benim mikserde sorun var parca bitiyor diger parcaya geciyor ama bir önceki parca takılı kaliyor bunun sebebi nedir bu sorunu halledemedim yardimci olacak olanlara simdiden tskrlr

tamirhanede yazanlarin hicbirini uyguladinmi??

-kumsal-

Stajyer

• Özel mesaj gönder

406

Monday, 16.02.2009, 23:26

[/b] lütfen biri bana yardımcı olabilirmi radyoyu açıyorum mikser çıkmıyo arkadaşın dediği gibi yaptım dj mikser yazısına tıkla diyo ama belirgin değil yani tıklanmıyo :blink1: cvp yazın lütfen acill tşkler

407

Monday, 16.02.2009, 23:36

-kumsal-,

işletim sistemin ney xp veya vista hangisi
ayrıca açlımıyor dekren tam olarak anlamadım ?

buraya bakabilirsin

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=153441#153441

-kumsal-

Stajyer

• Özel mesaj gönder

408

Tuesday, 17.02.2009, 02:40

sistem vista şarkıları attığım mikser varya o çıkmıyo bakalım verdiğin bilgiyle düzelicekmi tşkler yardımın için

-kumsal-

Stajyer

• Özel mesaj gönder

409

Tuesday, 17.02.2009, 03:40

beratcan bey iyi bi anlatım flas ama ben hoparlore sağ tıkladığımda malesef o stereo karışımı yazısı çıkmıyo.ses kartı driver yüklicektim ordaki adresten ama dowland yazısını göremedim ing.pek anlamadığım için yapamadım.yinede tşkler .ha bu arada böyle bi sorun varsa ben 3.4 gün önce sunabiliyodum radyoyu başka bi sorun var ama neyse inş. düzelir tşkler yardımınız için

410

Tuesday, 17.02.2009, 04:12

-kumsal-,

öncelikle ordaki verdiğim ses kartı driveri vista Realtek içindir
sizin işletim sistemi vista değilse o olmaz +işletim sistemini vista değilse orda flash ta anlattığım görüntü sizde aynısı değildir

önce işletim sisteminizi söylemelisiniz XP veya VİSTA hangisi ??
ve ses kartınızın ismini tabiki

• Özel mesaj gönder

411

Tuesday, 17.02.2009, 09:51

mrb radyolara gıremıyorum port ayarlarını yaptım ama yınede olmuyo sorun nerde acaba bana yardım edermısınız

• Özel mesaj gönder

412

Tuesday, 17.02.2009, 10:01

Information

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible

arkadaslar radyoya gırmek ıstedıgımde yukardakı sayfa acılıyo ne demek neden gıremıyorum lütfen yardım edın

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

413

Tuesday, 17.02.2009, 10:03

ucarrr77,

aramaya You tried to receive a second yazman yeterli, sorunun cevabini bircok kere bulacaksin.....

414

Tuesday, 17.02.2009, 12:27

ucarrr77,

burda açtığın başlığa hiç baktınmı arkadaşım
hem arama yapmazsınız hem açtığınız başlığa gidip cevap geldimi diye bakmazsınız

sonrada AGK kurallarını okuyun dediğimizde bizlere olmadık cevaplar verirsiniz
önce açtığın başlıkta bir bak bakalım cevap verilmişmi verilmemişmi

buyur bak aynı soruyu burda sormuşsun ve ben cevap yazmışım -----> AÇTIĞIN BAŞLIK ve CEVABI BURDA VERİLMİŞ BAK BİR İSTERSEN

-kumsal-

Stajyer

• Özel mesaj gönder

415

Tuesday, 17.02.2009, 23:27

Alıntı sahibi ""beratcan""

-kumsal-,

öncelikle ordaki verdiğim ses kartı driveri vista Realtek içindir
sizin işletim sistemi vista değilse o olmaz +işletim sistemini vista değilse orda flash ta anlattığım görüntü sizde aynısı değildir

önce işletim sisteminizi söylemelisiniz XP veya VİSTA hangisi ??
ve ses kartınızın ismini tabiki
işletim sistemim vista.radyoyu sildim hatta programı kaldırdım ne varsa silip yeni bi radyo açtım fakat yine aynı sorun mikser çıkıyo hemen kayboluyo :( sorunu çözemedim :( ses kartının ne oldugunu sormuşsunuz bilmiyorum nerden bakıcam ona söylerseniz.tşkler

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

416

Tuesday, 17.02.2009, 23:36

-kumsal-,

sorunun cözümü bu baslikda
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=22852

-kumsal-

Stajyer

• Özel mesaj gönder

417

Wednesday, 18.02.2009, 02:45

Alıntı sahibi ""sohop""

selam
bu denilenlerin hepsini yaptim format hariç ama sorunum çözulmedi vista kullaniyorum daha önceleri yayin yapıyordum şimdi olmuyor ama sorun mikseri açarken başliyor bende bu hatayı verdıkten sonra ne kadar mp3 varsa hepsini teker teker atıyor pc me formatıda duşundum ancak driver leri yok şimdiden teşekkurler.

arkadaşım bendede aynen bu şekil çıkıyodu programı sildim tekrar yükledim düzeldi. gerçi 3 hafta geçti şimdide mikser kayboluyo ama sen dene sil tekrar yükle istersen.

418

Wednesday, 18.02.2009, 03:02

-kumsal-,

bu resim ne şimdi anlamadımki yukarıda size link verilmiş o bölümü okudunzumu ?

ayrıca bu sorununuz bir başlıkta daha sormuşsunuz biryerden takip ederseniz hem siz hem biz karıştırmamış oluruz :up:

-kumsal-

Stajyer

• Özel mesaj gönder

419

Wednesday, 18.02.2009, 21:26

bi arkadaş koymuş bu resmi aynen bendede bu şekil oluyo diye yardımcı olmak istemiştim.benim sorunum çözüldü beratcan bey mic.in fişini pc çıkarmıştım o yüzden mikser kayboldu şimdi taktım açılıyo hallettim yani erkan arkadaşımızın yardımıyla saolsun..

420

Wednesday, 18.02.2009, 21:37

-kumsal-,

arkadaşım bu soruyu kaç başlıkta sorduğunu hatırlıyomusun peki ben sizin bu sorununuza sorduğun bir başlıkta cevap verdim yani flatcast radyosunda mixeri çalıştırmak için illaki microfonmu olmalıdır
yanlış geçici bir çözüm sizinkisi
gidin diger başlıkta sorduğunuz ve benim oraya uzunca yazdığım yazıyı okuyun
farklı yerlerde aynı soruyu sorarsanız durum bu hal alır işte birtek yerde sorduğunuz sorunuzun takipcisi olsanız bukadar açıkalama yapmak zorunda kalmam bende

bu başlıktaki sorduğunuz ve benim verdiğim cevabı okuyun bi isterseniz
:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=154964#154964