Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

541

Wednesday, 27.10.2010, 20:01

Arkadaşım Temanda Yaptığın Değişikliği Kaydetmek Vede Her Açtığında Aynı Kalmasını İstiyorsan
Yaptığın Değişikliklerden Sonra Alttaki Resimde Gördüğüm Save [Kaydet] Butonunu Tıklaman Gerekiyor

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

542

Wednesday, 27.10.2010, 20:02

orhan38

Acemi

• Özel mesaj gönder

543

Sunday, 31.10.2010, 00:29

BaBuSh

BaBuSh
kardeşim cook teşekkür ederim saolasın

• Özel mesaj gönder

544

Wednesday, 6.04.2011, 15:59

mixser donuyor napmam lazım

radyo yayındayken muzik çalıyor 2- 3 parçadan sonra muzik donuyor diğer muziği atmıyor bilgisayarı kapatıp açmam gerekk windows 7 startek kullanıyorum yardım lütfen

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

545

Wednesday, 6.04.2011, 16:26

koful130, asagidaki linki incele, sorun cpu zorlanmasindan kaynaklaniyor olabilir.
Dj Yayinda iken 2 veya 3 saat sonra Ekran Donuyor

• Özel mesaj gönder

546

Thursday, 7.04.2011, 07:30

Mixser donuyor

radyomda yayın yaparken 2- 3 şarkı sonra mixser donuyor ve diğer parçayı atmıyor kapatıp açmam gerekiyor win7 startek kullanıyorum explorer de ve frefox da iki sındede aynı şeyi yapıyor. yardın lütfen diğer parçaya geçmiyor donup kalıyor.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

547

Thursday, 7.04.2011, 09:06

Aradigin sorunun cözümünü bu baslik altinda bulabilirsin: Window 7 Dj mixer Sorunu

Baslikta anlatildigi gibi (resimlere dikkat), windows dilini türkceye cevirmelisin.
Windows 7'de winamp veya mediaplayer üzeri daha rahat yayin yapabilirsin.
Eger sorun daha önce yoktuysa, sistemi geri almanda faydali olabilir.
Ses kartinin güncel driver'ini yükleyebilirsin.

Arama'yi kullanabilirsin, bulamazsan, tekrar yazabilirsin... ^^

• Özel mesaj gönder

548

Monday, 18.04.2011, 22:05

selam flatcast hakkında bende birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ben flash menü butonu yaptım örneğin dj girişine gitmek için tıklayınca gitmesi gerekiyor ama link veremiyorum tıklayınca oluşturulan butonun adresine gidiyor yardım lütfen

549

Monday, 18.04.2011, 22:23

flash menü butonu yaptım örneğin dj girişine gitmek için tıklayınca gitmesi gerekiyor ama link veremiyorum tıklayınca oluşturulan butonun adresine gidiyor yardım lütfen

hangi flash programıyla yaptğınızı belirtmemişsiniz ama
kullandıgın program demo versiyon olabilir.
veya flash butona yanlış yerden ekleme yapıyor olabilirsiniz..onu anlamanın en basit yolu butona tıkladıgınızda hangi site açılıyorsa yaptıgınız programda o link adresinin oldugu yeri bulun
ve flatcast DJ giriş linkini o satırdaki likle değişitirin

Kaynak kod

1
http://flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx

• Özel mesaj gönder

550

Tuesday, 19.04.2011, 20:16

selam

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim online olarak flash buton oluşturdum orda link kısmı varmış onu çözememiştim bugün buldum genede teşekkür ederim bir başka sorum daha olabilirmi acaba radyonun boyutunu nasıl büyütürüz yardımcı olursanız sevinirim

551

Tuesday, 19.04.2011, 22:13

bir başka sorum daha olabilirmi acaba radyonun boyutunu nasıl büyütürüz yardımcı olursanız sevinirim

Faltcast ayarlarında radyo boyutunuzu kaç yaptıysanız ..site indeks'inizdeki İFARME kodunda bulunan boyutlarıda aynı ebat olarak ayarlarsanız düzelir

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

552

Wednesday, 20.04.2011, 17:51

Flatcast radyoda ufak ekran çıkma sorunu
herzaman olmasada neden kaynaklanıyor hiç bir çözümvarmı ?

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

553

Wednesday, 20.04.2011, 17:56

iknci bir kücük ekran

Flatcast radyoda ufak ekran çıkma sorunu yayın alınca çıkıyor ve o kalıyor kaybolmuyor taki pc kapatılıncaya kadar nedeni nedir

saygılar

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

554

Wednesday, 20.04.2011, 21:07

Flatcast radyoda ufak ekran çıkma sorunu
herzaman olmasada neden kaynaklanıyor hiç bir çözümvarmı ?

tools penceresinde asiri fazla tema olunca bazi bilgisayarlarda bu sorunu yapiyor, kullanmadiginiz temalari export yapip kayida alin, sonrada tools'tan silin...
öneri, 10 tema, fazlasi zarar

555

Wednesday, 20.04.2011, 23:21

Flatcast radyoda ufak ekran çıkma sorunu yayın alınca çıkıyor ve o kalıyor kaybolmuyor taki pc kapatılıncaya kadar nedeni nedir

buda bir çözüm olabilir .. birkeresinde kendim tesadüfen radyodayken modemin Firewall'ini kapamıştım
sonra radyoda bir tema değişince bu ekranla karşılaştım pc yi kapatanakadar bu ekran kaybolmadı
pc yi kapayıp açtım ve modemdeki Friwall'i kapadım tekrar gelmedi

Flatcast radyolarda sıkça rastlanan sorunlardan birisi
mixer desing toll haricinde Ufak bir ekran daha çıkmasının sebebi
modemdeki Firewall i kapatıp radyoyu açtıkdan sonra o bildiğimiz ufak ekran çıkıyor ve
tekrar Firewall i aktif etsek bile pc yi kapatıp açmadıktan sonra o ufak ekran kaybolmuyor

Modemde Firewlall aktif olduğu sürece o ekran çıkmıyor
(sanırım Modemle alakalı Firewall sorunu )

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (20.04.2011, 23:29)

• "mert_gkmn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

556

Friday, 22.04.2011, 00:52

flatcast radyo kurmak ıstıyorum butun işlemleri yapmama rağmen misafir girişi yapılamıyor ve sürekli farklı hatalar alıyorum yardım edebilecek arkadaşlar ilgilenirse cok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum..

557

Friday, 22.04.2011, 03:16

butun işlemleri yapmama rağmen misafir girişi yapılamıyor ve sürekli farklı hatalar alıyorum

eger sitenizi normal olarak kurduysanız ve sitenizdeki iframe kodunda sizin radyo sid nosu varsa.. zaten radyonuza giren dinleyiciler temadaki Login veya Giriş
butonuna tıkladıklarında üye ismleriyle giriş yapcaklardır.veya giriş yapmasalar (Guest,Gast) olarak görünceklerdir
sorunuz buysa..

fakat tüm bunları yaptıgınız halde radyonuza misafir ler gelemiyorsa ozaman modeminizde port sorunu var demektir.. modeminizde Flatcast UDP 40123 Portunu açmalısınız ip sabtlemeyide unutmamak gerekiyo tabi

Alıntı

sürekli farklı hatalar alıyorum

Mesela ??

• "mert_gkmn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

558

Tuesday, 26.04.2011, 21:07

Sorry for inconvenience.You Tried to visit the stream forum ''(kendime ait başka bir forum site adı)'' using an invalid stream request.
the specified URL forum the producer is:

http://

ıf you clicked a link in that page , please forward this message to the producer.references, how to embed the stream in the homepage he will find in the forum for broadcaster.

radyoya gırmeye calısan üyelerin aldıgı hata tam olarak bu sanırım eksik yaptıgım bırsey var. yardımlarınızı bekliyorum ilginiz icinde ayrıca teşekkür ederim ''BERATCAN''

559

Tuesday, 26.04.2011, 21:33

radyo açtığınızda size mail adresinize sid nonuzun oldugu bir iframe kodu gelir
ister o kodun tamamını almış oldugunuz site içine eklyip kayderdersiniz
yada forumda indeks portal başlığında bir indeks begenip içindeki iframe kodunda bulunan sid nosunu sizin radyo sid nosuyla değiştirip kaydettikten sonra dinleyicilerinize site linkinizi verirseniz o hatayı almazlar

yani
dinleyicilerinize verdiğini site adresinde sizin radyonuz ekli değil
yada ekli ama radyonuzu dinleyicilere kapalı yapmışsınız

• "mert_gkmn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

560

Tuesday, 26.04.2011, 21:39

yardımlarınız için çok teşekkür ederim problemi sayenizde hallettim kolay gelsin..