Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

101

Wednesday, 12.12.2007, 09:59

Re: Flatcast tamirhane

aratmada cikan dosyalari sag secenekle silmelisin zaten ve sonrasinda bak Admin nasil anlatmis :burda:

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

....

genelde 2 belge bulmalısınız
[list]Flatcast Producer 4.15 ....\c:windows\downloaded programme files
NpFp415.dll ... c:\programme\Internet Explorer\Plugins [/list]
4.16 Kullanıcıları
[list]Flatcast Producer 4.16 ....\c:windows\downloaded programme files
NpFp41629.dll ... c:\programme\Internet Explorer\Plugins [/list]
bunların ikisini de sağ seçenek ile silin

-------
sonra ( benim windows almanca, Türkçe tam olarak ne yazdığını bilmiyorum, fakat ben Türkçe anlamını parentez içinde yazarım)

[list]Start (Başlat) >> Ausführen (Çalıştır) Açılan pencereye regedit yaz ve ok tıkla[/list]

Şimdi bir başka pencere açılır.
Solda birkaç dosya göreceksiniz.

[list]HKEY_CURRENT_USER >> Software >>1mal1software dosyasını sağ seçenekle silin.

HKEY_LOCAL_MACHINE>>Software>>1 mal 1Software bunu da sağ seçenekle tamamiyle silin.
Dikkat(!) sadece 1 mal 1Software dosyasını ve içindekileri sileceksiniz daha önceki dosyaları değil.[/list]

Şimdi yayını tekrar almak istediğinizde bakire bir flatcast producer ile karşılaşırsınız ;)

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

102

Wednesday, 12.12.2007, 10:03

irem aramayı yapıyorum bu verdin resimde zaten sen sorumu anlatamadım bak aramada buluyorum ama kaldırmak icin bulamıyorum ekle kaldırdan kaldırmalıyım ama yok ama aramada var görünüyor
iremcik bu benim telefon sistemimle cakısıyor büyük olasılıkla ve görüsmelerde hata veriyor o yüzden pcden kaldırmalıyım fakat bu islemi ekle kaldırdan yapmayıp aramadan yaparsam zarar verirmi sormak istedim buydu

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

103

Wednesday, 12.12.2007, 10:10

melikenalan, ekle kaldirdan degil, orada bulamazsin zaten, Aratma yani bende Suchen yazan yerin altinda Ausführen yaziyor (türkcede ne bilmiyorum).. oraya regedit yazdigin zaman anlatildigi gibi HKEY_CURRENT...(falan fistik) yaziyor, oradan 1mal1 Software yaziyor, onu sag secenekle sileceksin..

Aramadan silersen Software komple silinmemis olur ! sonraki islemi mutlaka yapmalisin ! Zarar vermez sisteme ama..

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

104

Wednesday, 12.12.2007, 10:17

iste sorunda bu bunu biliyorum aramadan temizliyemiceemi ama tüm programlar ve programflestede bulamıyorum burda biyerlerde ama nerde nese bakarım ben cok tesekkürler.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

105

Wednesday, 12.12.2007, 10:24

ablacim programlarda falan bulamazsin zaten, dedigim islemle anca silinebilir... ki cok basit ve sisteme zarar vermez sadece 1mal1 Software Flatcast Software'si oldugu icin onu silmelisin..

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

106

Wednesday, 12.12.2007, 10:34

:)) aa evet bebegim tamam simdi onun türcesi çalıstırdan bulmalısın dicektin irem :)) tesekkürler. ilginc orda sil çalışmıyor aktif deil :(( olmamıs yaa hala girebiliyorum radyoya sildim iginc :)))) tamam öpüldün irem kocaman

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

107

Wednesday, 12.12.2007, 10:36

sana yardimci olabilmekte basarili olduysam ne mutlu bana :783206:

• Özel mesaj gönder

108

Wednesday, 19.12.2007, 23:54

faydalı anlatımın için çok teşekkür ederim kardeş

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

109

Friday, 11.01.2008, 06:49

merhaba arkadaşlar
benim daha evvel kullandığım yazılım xp idi şşimdi vistayı kurdum ama var olan radyomun teması nı havızaya aldıramyhıyorum daha doğrusu ilk önce bir isim yazıp diskete atıyordum onu havızaya aldıramıyorum expermode de nedeni ne olabilir 4.15 ve 4.16 gerekli olan herşeyi yükledim eksik olan nedir ki havızaya almıyor bir kelime dahi almıyor havızaya yardımlarınızı bekliyorum saygılar .....vistada eksik bişeymi yğklemedim acaba

AnkaraLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

110

Friday, 11.01.2008, 07:51

Merhaba arkadaSim bu baSLiga bakarSan Sana yardimci oLcakdir eminim

---->>>>>>>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=6700&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

• Özel mesaj gönder

111

Friday, 11.01.2008, 15:16

ya arkadaşlar ben radyoyu açtım açmasınada sitede radyo çalışmıyor bu bir ikinciside arrrkadşlarımı nasıl radryoma davet edecem

not:sitede radryo çalışmıyo www.antepliaslan301.tr.gg veya www.antepliaslan.tr.gg web sitem bu girib bi bakarsanız sevinirim şimdiden tskürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

112

Friday, 11.01.2008, 15:47

Sitende Radyon açılıyor ama şöyle bir sorun var portların açık görünmüyor
radyo dar bir alanda nefes alamıyor, gereksiz ikinci hazır radyonla aynı anda çalışıyor en altta gereksiz bir chat alanın var önce bunları bi düzenle bence ;)

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

113

Sunday, 13.01.2008, 14:17

merhaba arkadşlar
ben vista kurdum radyomu vistaya kuramıyorum nedeni tols temayı havızaya almıyor daha doğrusu 4.16 ve ya 4.15 gibi flatcast ları yüklemiyor sanırım ki hafıza disketine temaları almıyor klasik sayfadan yayın yapabiliyorum dolaayısı ile tekrar xp yi kurdum şunlarıda yaptım kurmadan vistada
Start (Başlat) >> Ausführen (Çalıştır) Açılan pencereye regedit yaz ve ok tıkla

Şimdi bir başka pencere açılır.
Solda birkaç dosya göreceksiniz.

HKEY_CURRENT_USER >> Software >>1mal1software dosyasını sağ seçenekle silin.

HKEY_LOCAL_MACHINE>>Software>>1 mal 1Software bunu da sağ seçenekle tamamiyle silin.
Dikkat(!) sadece 1 mal 1Software dosyasını ve içindekileri sileceksiniz daha önceki dosyaları değil.

bunların sonucu yine olumsuz oldu ve tekrar vistayı yükledim silip yine olumsuz oldu nedeni nedir yazılımı vistanın tanımamasımıdır sizce 32 bit vista premium
tşkl

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

114

Wednesday, 16.01.2008, 17:18

merhaba arkada$lar acil yardima ihtiyacim var.
benimde radyom var,yayini açiyorum ama bugün radyoma gelmek isteyenler $öyle bi sorunla kar$ila$iyorlar:

Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from ""Sevgi Bahçesi"" using an invalid stream request.

The specified URL from the producer is:
http://

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.

bunun sebebini bilen varmi ?
ne yapmam gerekiyor,
yardimci olursaniz çok sevinirim.

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

115

Wednesday, 16.01.2008, 17:40

Alıntı sahibi ""limon""

benimde radyom var,yayini açiyorum ama bugün radyoma gelmek isteyenler $öyle bi sorunla kar$ila$iyorlar:

Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from ""Sevgi Bahçesi"" using an invalid stream request.

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.

ne yapmam gerekiyor,

flatcast bugün büyük degisiklikler yapti!

1. tüm radyo sahipleri, dogru bir iletisim adresi vermeli
2. radyonuzu sade flatcastda bildirdiginiz sitenin icine yerlestire bilirsiniz
3. radyonuzu iframe veya popup olarak sitenize yerlestirmelisiniz... aksi takdirde bu tür hatalar cikacak

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

116

Wednesday, 16.01.2008, 17:53

Alıntı sahibi ""Diva""

Alıntı sahibi ""limon""

Invalid Streamlink

ne yapmam gerekiyor,

flatcast bugün büyük degisiklikler yapti!

1. tüm radyo sahipleri, dogru bir iletisim adresi vermeli
2. radyonuzu sade flatcastda bildirdiginiz sitenin icine yerlestire bilirsiniz
3. radyonuzu iframe veya popup olarak sitenize yerlestirmelisiniz... aksi takdirde bu tür hatalar cikacak

radyomda site yok ki benim. :roll:
nereye ne yerle$tirmem gerekiyor pek anlamadim daa imdaaatttt biraz daha detaylandirabilirmisinizzzz?:(((

117

Wednesday, 16.01.2008, 18:05

limon, AllaTurkaa portalları'ndan bir portala yerleştirip blogcu tarzı html destekli bir siteye ya da ftp tarzı bir siteye radyonu aktarıp Flatcast admin panelinden homepage kısmını da bu oluşturduğun sitenin adresine yönlendirmelisin. aksi halde stream in çalışmaz.

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

118

Wednesday, 16.01.2008, 18:08

limon, siten yoksa almalısın mesela burdan:

[list]http://www.blogcu.com/[/list]

Şablon Değiştir tıkladığında böyle bir hazır index kullanabilirsin (kendi sid numaranı yazmak zorundasın !) :

[list]Blue Metallic hazır index olarak][/list]

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

119

Wednesday, 16.01.2008, 19:15

Alıntı sahibi ""wanted""

limon, AllaTurkaa portalları'ndan bir portala yerleştirip blogcu tarzı html destekli bir siteye ya da ftp tarzı bir siteye radyonu aktarıp Flatcast admin panelinden homepage kısmını da bu oluşturduğun sitenin adresine yönlendirmelisin. aksi halde stream in çalışmaz.

aslinda benim normal phbb bi forumum var sevgili webmaster.
ya ben biraz kaybolmu$ hissettim kendimi yani bu sizin sitenizin portal adresinimi ekliycem?
nereye ne ekliyecegimide $a$irdim.

Change streams´s data
burdanmi degi$iklik yapmam gerekiyor?
offfffffff kimse giremiyo yada 1 ki$i girebiliyor digerleri kafayi yiyor sinir oldum yaaaa naptilar böyle hala anlayamadim.:(((

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

120

Wednesday, 16.01.2008, 19:17

yayina girmek isteyen arkada$larim $imdi $öyle bir yazi ile kar$ila$iyorlar:

Invalid Streamlink

http://www.Player.aspx?sid=507453