You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

i-rem

Professional

• "i-rem" is female

Date of registration: Jun 26th 2007

• Send private message

101

Wednesday, December 12th 2007, 9:59am

Re: Flatcast tamirhane

aratmada cikan dosyalari sag secenekle silmelisin zaten ve sonrasinda bak Admin nasil anlatmis :burda:

Quoted from ""AllaTurkaa""

....

genelde 2 belge bulmalısınız
[list]Flatcast Producer 4.15 ....\c:windows\downloaded programme files
NpFp415.dll ... c:\programme\Internet Explorer\Plugins [/list]
4.16 Kullanıcıları
[list]Flatcast Producer 4.16 ....\c:windows\downloaded programme files
NpFp41629.dll ... c:\programme\Internet Explorer\Plugins [/list]
bunların ikisini de sağ seçenek ile silin

-------
sonra ( benim windows almanca, Türkçe tam olarak ne yazdığını bilmiyorum, fakat ben Türkçe anlamını parentez içinde yazarım)

[list]Start (Başlat) >> Ausführen (Çalıştır) Açılan pencereye regedit yaz ve ok tıkla[/list]

Şimdi bir başka pencere açılır.
Solda birkaç dosya göreceksiniz.

[list]HKEY_CURRENT_USER >> Software >>1mal1software dosyasını sağ seçenekle silin.

HKEY_LOCAL_MACHINE>>Software>>1 mal 1Software bunu da sağ seçenekle tamamiyle silin.
Dikkat(!) sadece 1 mal 1Software dosyasını ve içindekileri sileceksiniz daha önceki dosyaları değil.[/list]

Şimdi yayını tekrar almak istediğinizde bakire bir flatcast producer ile karşılaşırsınız ;)

melikenalan

Professional

Date of registration: Jun 12th 2007

• Send private message

102

Wednesday, December 12th 2007, 10:03am

irem aramayı yapıyorum bu verdin resimde zaten sen sorumu anlatamadım bak aramada buluyorum ama kaldırmak icin bulamıyorum ekle kaldırdan kaldırmalıyım ama yok ama aramada var görünüyor
iremcik bu benim telefon sistemimle cakısıyor büyük olasılıkla ve görüsmelerde hata veriyor o yüzden pcden kaldırmalıyım fakat bu islemi ekle kaldırdan yapmayıp aramadan yaparsam zarar verirmi sormak istedim buydu

i-rem

Professional

• "i-rem" is female

• Send private message

103

Wednesday, December 12th 2007, 10:10am

melikenalan, ekle kaldirdan degil, orada bulamazsin zaten, Aratma yani bende Suchen yazan yerin altinda Ausführen yaziyor (türkcede ne bilmiyorum).. oraya regedit yazdigin zaman anlatildigi gibi HKEY_CURRENT...(falan fistik) yaziyor, oradan 1mal1 Software yaziyor, onu sag secenekle sileceksin..

Aramadan silersen Software komple silinmemis olur ! sonraki islemi mutlaka yapmalisin ! Zarar vermez sisteme ama..

melikenalan

Professional

• Send private message

104

Wednesday, December 12th 2007, 10:17am

iste sorunda bu bunu biliyorum aramadan temizliyemiceemi ama tüm programlar ve programflestede bulamıyorum burda biyerlerde ama nerde nese bakarım ben cok tesekkürler.

i-rem

Professional

• "i-rem" is female

• Send private message

105

Wednesday, December 12th 2007, 10:24am

ablacim programlarda falan bulamazsin zaten, dedigim islemle anca silinebilir... ki cok basit ve sisteme zarar vermez sadece 1mal1 Software Flatcast Software'si oldugu icin onu silmelisin..

melikenalan

Professional

• Send private message

106

Wednesday, December 12th 2007, 10:34am

:)) aa evet bebegim tamam simdi onun türcesi çalıstırdan bulmalısın dicektin irem :)) tesekkürler. ilginc orda sil çalışmıyor aktif deil :(( olmamıs yaa hala girebiliyorum radyoya sildim iginc :)))) tamam öpüldün irem kocaman

i-rem

Professional

• "i-rem" is female

• Send private message

107

Wednesday, December 12th 2007, 10:36am

sana yardimci olabilmekte basarili olduysam ne mutlu bana :783206:

Date of registration: Dec 19th 2007

• Send private message

108

Wednesday, December 19th 2007, 11:54pm

faydalı anlatımın için çok teşekkür ederim kardeş

.Kaptan34

Intermediate

• ".Kaptan34" is male

Date of registration: Oct 24th 2007

• Send private message

109

Friday, January 11th 2008, 6:49am

merhaba arkadaşlar
benim daha evvel kullandığım yazılım xp idi şşimdi vistayı kurdum ama var olan radyomun teması nı havızaya aldıramyhıyorum daha doğrusu ilk önce bir isim yazıp diskete atıyordum onu havızaya aldıramıyorum expermode de nedeni ne olabilir 4.15 ve 4.16 gerekli olan herşeyi yükledim eksik olan nedir ki havızaya almıyor bir kelime dahi almıyor havızaya yardımlarınızı bekliyorum saygılar .....vistada eksik bişeymi yğklemedim acaba

AnkaraLee

Intermediate

Date of registration: Oct 8th 2007

• Send private message

110

Friday, January 11th 2008, 7:51am

Merhaba arkadaSim bu baSLiga bakarSan Sana yardimci oLcakdir eminim

---->>>>>>>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=6700&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Date of registration: Jan 11th 2008

• Send private message

111

Friday, January 11th 2008, 3:16pm

ya arkadaşlar ben radyoyu açtım açmasınada sitede radyo çalışmıyor bu bir ikinciside arrrkadşlarımı nasıl radryoma davet edecem

not:sitede radryo çalışmıyo www.antepliaslan301.tr.gg veya www.antepliaslan.tr.gg web sitem bu girib bi bakarsanız sevinirim şimdiden tskürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

*-*Trinity*-*

Professional

Date of registration: Sep 7th 2006

• Send private message

112

Friday, January 11th 2008, 3:47pm

Sitende Radyon açılıyor ama şöyle bir sorun var portların açık görünmüyor
radyo dar bir alanda nefes alamıyor, gereksiz ikinci hazır radyonla aynı anda çalışıyor en altta gereksiz bir chat alanın var önce bunları bi düzenle bence ;)

.Kaptan34

Intermediate

• ".Kaptan34" is male

Date of registration: Oct 24th 2007

• Send private message

113

Sunday, January 13th 2008, 2:17pm

merhaba arkadşlar
ben vista kurdum radyomu vistaya kuramıyorum nedeni tols temayı havızaya almıyor daha doğrusu 4.16 ve ya 4.15 gibi flatcast ları yüklemiyor sanırım ki hafıza disketine temaları almıyor klasik sayfadan yayın yapabiliyorum dolaayısı ile tekrar xp yi kurdum şunlarıda yaptım kurmadan vistada
Start (Başlat) >> Ausführen (Çalıştır) Açılan pencereye regedit yaz ve ok tıkla

Şimdi bir başka pencere açılır.
Solda birkaç dosya göreceksiniz.

HKEY_CURRENT_USER >> Software >>1mal1software dosyasını sağ seçenekle silin.

HKEY_LOCAL_MACHINE>>Software>>1 mal 1Software bunu da sağ seçenekle tamamiyle silin.
Dikkat(!) sadece 1 mal 1Software dosyasını ve içindekileri sileceksiniz daha önceki dosyaları değil.

bunların sonucu yine olumsuz oldu ve tekrar vistayı yükledim silip yine olumsuz oldu nedeni nedir yazılımı vistanın tanımamasımıdır sizce 32 bit vista premium
tşkl

limon

Intermediate

• "limon" is female

Date of registration: Jan 1st 2008

• Send private message

114

Wednesday, January 16th 2008, 5:18pm

merhaba arkada$lar acil yardima ihtiyacim var.
benimde radyom var,yayini açiyorum ama bugün radyoma gelmek isteyenler $öyle bi sorunla kar$ila$iyorlar:

Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from ""Sevgi Bahçesi"" using an invalid stream request.

The specified URL from the producer is:
http://

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.

bunun sebebini bilen varmi ?
ne yapmam gerekiyor,
yardimci olursaniz çok sevinirim.

Diva

Intermediate

• "Diva" is female

Date of registration: Jan 18th 2007

• Send private message

115

Wednesday, January 16th 2008, 5:40pm

Quoted from ""limon""

benimde radyom var,yayini açiyorum ama bugün radyoma gelmek isteyenler $öyle bi sorunla kar$ila$iyorlar:

Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from ""Sevgi Bahçesi"" using an invalid stream request.

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.

ne yapmam gerekiyor,

flatcast bugün büyük degisiklikler yapti!

1. tüm radyo sahipleri, dogru bir iletisim adresi vermeli
2. radyonuzu sade flatcastda bildirdiginiz sitenin icine yerlestire bilirsiniz
3. radyonuzu iframe veya popup olarak sitenize yerlestirmelisiniz... aksi takdirde bu tür hatalar cikacak

limon

Intermediate

• "limon" is female

• Send private message

116

Wednesday, January 16th 2008, 5:53pm

Quoted from ""Diva""

Quoted from ""limon""

Invalid Streamlink

ne yapmam gerekiyor,

flatcast bugün büyük degisiklikler yapti!

1. tüm radyo sahipleri, dogru bir iletisim adresi vermeli
2. radyonuzu sade flatcastda bildirdiginiz sitenin icine yerlestire bilirsiniz
3. radyonuzu iframe veya popup olarak sitenize yerlestirmelisiniz... aksi takdirde bu tür hatalar cikacak

radyomda site yok ki benim. :roll:
nereye ne yerle$tirmem gerekiyor pek anlamadim daa imdaaatttt biraz daha detaylandirabilirmisinizzzz?:(((

117

Wednesday, January 16th 2008, 6:05pm

limon, AllaTurkaa portalları'ndan bir portala yerleştirip blogcu tarzı html destekli bir siteye ya da ftp tarzı bir siteye radyonu aktarıp Flatcast admin panelinden homepage kısmını da bu oluşturduğun sitenin adresine yönlendirmelisin. aksi halde stream in çalışmaz.
TAVİZ YOK !!!

TheCurse

Intermediate

• "TheCurse" is male

Date of registration: Dec 18th 2007

• Send private message

118

Wednesday, January 16th 2008, 6:08pm

limon, siten yoksa almalısın mesela burdan:

[list]http://www.blogcu.com/[/list]

Şablon Değiştir tıkladığında böyle bir hazır index kullanabilirsin (kendi sid numaranı yazmak zorundasın !) :

[list]Blue Metallic hazır index olarak][/list]
"Eğer sen, kusursuz olsaydın; başkalarının kusurlarını bulup çıkarmaya bu kadar meraklı olmazdın".

limon

Intermediate

• "limon" is female

• Send private message

119

Wednesday, January 16th 2008, 7:15pm

Quoted from ""wanted""

limon, AllaTurkaa portalları'ndan bir portala yerleştirip blogcu tarzı html destekli bir siteye ya da ftp tarzı bir siteye radyonu aktarıp Flatcast admin panelinden homepage kısmını da bu oluşturduğun sitenin adresine yönlendirmelisin. aksi halde stream in çalışmaz.

aslinda benim normal phbb bi forumum var sevgili webmaster.
ya ben biraz kaybolmu$ hissettim kendimi yani bu sizin sitenizin portal adresinimi ekliycem?
nereye ne ekliyecegimide $a$irdim.

Change streams´s data
burdanmi degi$iklik yapmam gerekiyor?
offfffffff kimse giremiyo yada 1 ki$i girebiliyor digerleri kafayi yiyor sinir oldum yaaaa naptilar böyle hala anlayamadim.:(((

limon

Intermediate

• "limon" is female

• Send private message

120

Wednesday, January 16th 2008, 7:17pm

yayina girmek isteyen arkada$larim $imdi $öyle bir yazi ile kar$ila$iyorlar:

Invalid Streamlink

http://www.Player.aspx?sid=507453