Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

141

Tuesday, 5.02.2008, 17:37

.Kaptan34,
bugün flatcastda bir degisiklik oldu --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=49833#49833

yayini alabilmek icin dj in flatcastda üyelik girisi yapmasi gerekiyor,
radyo nicki olmasina gerek yok, kendi nickide olabilir.

dj sade radyo sidnumarasini ve radyo sifresini bilmesi yeterli.
radyo admin nickinin sifresini vermene gerek yok.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

142

Tuesday, 5.02.2008, 20:33

selam MeRaL
bilgilendirdiğin için sana çok tşkk ederim türkiyeye geldiğinde ise bir kahve içmeye beklerim saygılar
kaptan

can38

Stajyer

• Özel mesaj gönder

143

Tuesday, 5.02.2008, 22:08

tsk arkadas bilgilerin icin buyuk bir yukten kurtardin beni yoksa admin sifresi vermek zorunda kaliyordum

144

Wednesday, 6.02.2008, 15:08

Değişen birşey yokki.

http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1 burası aynen korunuyor.Yine buradan dj girişi yapabilirsiniz..

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

145

Wednesday, 6.02.2008, 15:32

@talat35, Nickiniz kayıtlıysa otomatik giriş hakkı tanıyor size
yoksa girişde yok ordan :up:

Seyy@hc@n

Stajyer

• "Seyy@hc@n" bir erkek

• Özel mesaj gönder

146

Thursday, 7.02.2008, 18:07

Selam arkadaslar.

Ben daha önce siteye Tool ile ilgili problemimizi yazmistim. Sagolsun Zennube kardes ve diger arkadaslar yardimci omaya calistilar ve basardik da.Tool tekrar geldi.

DJ Arkadasimiz yeni bir sayfa yapmak istediginde animasyonlu bir dosyayi sayfaya kopyalamak isterken Tool tekrar kaybolmus ve simdi bulamiyor, yayin da alamiyor netice olarak.

4.16 yüklü. Firefox indirdi. Yine de olmuyor? Yayin var, müzik var fakat flatcast sayfasi cikiyor tool yok! Lütfen kalici bir cözüm bulunabilir mi acaba? Ben kendi problemimi unutup bunun pesine takildim:((( Lütfen bir yardim.

Tesekkürler

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

147

Thursday, 7.02.2008, 20:46

Seyy@hc@n, radyoyu actiginda herhangi bir yerinde sag tiklasin maus ile ve DESIGN TOOL tiklasin gelir ;)

siyahinci

Stajyer

• Özel mesaj gönder

148

Sunday, 10.02.2008, 16:18

Merhaba arkadaslar . Yeri burasimi bilmiyorum ama bir sorum olucakti .. Ben siteme radyoyu ekledim .. sorun yok .. radyo çalışıyor .. ama dj adi benim kullanıcı adım cıkıyor .. ben radyo kayıot esnasında o ismi kullanmadım diye biliyorum ama :S:D normal kullanıcı dım çıkıyo üniversty2 diye kaydım var benim flatcastta .. o kullanıcı adıyla giriş yapıp radyo kaydını yapmıştım ondanmı acaba .. üniversty2 kullanıcı adımla almıştım sid numarasını ondanmı acaba .. eğerki ondansa dj ismini tekrar kayıt olmaktan başka bir şlekilde değiştirebilirmiyim ... Bişraz karıstırdım galiba ama anlayan olmuştur muhakkak ((:

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

149

Sunday, 10.02.2008, 16:55

siyahinci, hangi nickle radyo kurarsan bu nick radyo nicki olur.
bu yüzden radyo kurarken radyolara uyumlu bir nick alin. örnek Dj AllaTurkaa

siyahinci

Stajyer

• Özel mesaj gönder

150

Sunday, 10.02.2008, 17:26

Tamam çok teşekkür ederim saolasın ..

sunlit

Stajyer

• Özel mesaj gönder

151

Monday, 11.02.2008, 10:54

Kaptan.34

http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1

bu link yayın alma linkidir. Her yerde bu aynıdır. Radyonun ana şifresine gerek yok bu linkten ulaşabilirsin

siyahinci

Stajyer

• Özel mesaj gönder

152

Monday, 11.02.2008, 20:15

Arkadaşlar radyom kurulu ama ftp ye şu anda ulaşamıyorum radyo ekranı çok büyük bir kısmı gözükmüyo ..Biraz küçültmeliyim rayo admin panelinden dü,zeltebilirmiyim .. Yoksa ftp den ayarlamadan olmaz mı bilgisi olan varsa çok teşekkür edrim şimdiden

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

153

Monday, 11.02.2008, 20:31

siyahinci,

bu konula ilgisi ne??

hem flatcast admin panelinden, hemde html belgesinden (senin durumda ftp üzeri) degisdirmen gerek

ozgur24

Stajyer

• Özel mesaj gönder

154

Wednesday, 13.02.2008, 10:49

teşekkürler

size ne kadar teşekkür etsem az bugun buldum sitenizi ve cok sey ögrendim süpersinz walla bende bildigim kadar yardim etmek isterim yanliz benimde size sormak istedigim birkac sorularim var benim bir köy radyosu actim hersey güzeldi birisi nikin sifresini kirdi o nikle giremiyorum bunun icinde start stream kismini kullanamiyorum nikin sifresini geri alabilme sansim var mi.? ld ve stram sifreleri bende bu sifrelerle girince aciliyo yanliz start kismina girmem gerekiyor mail adresimi girdim hani pasword dogrulamasi icin bunuda degiştirmiş baska yol bilen varmi:? arka plan temalariniz icinde tesekkür ediyorum cok süper bir paylasim süpersinz....

deli_i

Stajyer

• Özel mesaj gönder

155

Wednesday, 13.02.2008, 11:01

eline emegine saglık güzel bir paylaşımm

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

156

Wednesday, 13.02.2008, 13:45

ozgur24,
e-posta adresini ve sifreni degistirmisse yapacagin pek birsey yok.

önerim yeni bir nick al ve oun üzerine yeni bir radyo kur....

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

157

Thursday, 14.02.2008, 10:08

merhaba arkadaslar,benim yine yardima ihtiyacim var.
4.16dan yayini açtigim zaman,chat sayfasini ne yapsam temizleyemiyorum.
4.15ten temizleyebiliyordum,neden temizlenmiyor yada nasil temizleyebilirim yazilan yazilari bilginiz varsa yardimci olana simdiden tesekkür ederim. :thx:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

158

Thursday, 14.02.2008, 11:26

slm limon arkadasim oncelikle aramiza hosgeldin,
ama bir soru sormadan once yapman gerekenler var,
1- arama buttonunu kullanmalisin,
2-eger aradigin cevabi bulamazsan yeni bir baslik altinda konu acmalisin
3- onceden acilmis konularda sadece ornek alman icindir, devaminda soru sormak icin degil..

vede 4.16 onceki gibi temizlik var, tek yapman gerken ekrana sag tikla, acilan kucuk pencerede ustteki chat yazana tikla, ve ordan DELETE CHAT senecegine tikla, bu ekrandaki yaziyi silmek icindir,
umarium bu bilgiler isine yarar...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

159

Thursday, 14.02.2008, 11:32

birde bu linkide eklemek istiyorum limon arkadasim, burda 4.16 daki ozellikleri bulabilirsin..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=6679&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

limon

Orta Düzey

• "limon" bir kadın

• Özel mesaj gönder

160

Thursday, 14.02.2008, 15:26

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

slm limon arkadasim oncelikle aramiza hosgeldin,
ama bir soru sormadan once yapman gerekenler var,
1- arama buttonunu kullanmalisin,
2-eger aradigin cevabi bulamazsan yeni bir baslik altinda konu acmalisin
3- onceden acilmis konularda sadece ornek alman icindir, devaminda soru sormak icin degil..

vede 4.16 onceki gibi temizlik var, tek yapman gerken ekrana sag tikla, acilan kucuk pencerede ustteki chat yazana tikla, ve ordan DELETE CHAT senecegine tikla, bu ekrandaki yaziyi silmek icindir,
umarium bu bilgiler isine yarar...

merhabalar,çok tsk ediyorum yardimin için.ben onu denemistim olmamisti,ayrica ekran temizleme fonlarimda vardi 4.15ten temizleniyordu,tekrar yazdiginizi deneyim,olmazssa bildirirrim tekrar. :thx: