Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

161

Thursday, 14.02.2008, 15:28

Alıntı sahibi ""limon""

merhaba arkadaslar,benim yine yardima ihtiyacim var.
4.16dan yayini açtigim zaman,chat sayfasini ne yapsam temizleyemiyorum.
4.15ten temizleyebiliyordum,neden temizlenmiyor yada nasil temizleyebilirim yazilan yazilari bilginiz varsa yardimci olana simdiden tesekkür ederim. :thx:

Flatcast in güncel sürümlerini yükleyin. ilk çıkan 4.16 da bu özellik yoktu.

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

bu linkten indirebilirsiniz.

ozgur24

Stajyer

• Özel mesaj gönder

162

Friday, 15.02.2008, 15:11

ipek arkadasa tesekkür ediyorum ilgisi icin adminler sanirim yazimi görmedi neyse yayin yapamayacagimi düsünenler yaniliyor söyle bir durum var nik ve sifresini kirmiş fakat sid ve stream sifreleri bende o şekilde aciliyor yayin yapabiliyorum total silincek diye üzülüyorum radyo acilali 2 ay oldu 5bin dinleyici yazik bu emege :((( tesekkürler yardimlariniz icin..........

ya hayata gülersin yada hayat sana güler :)))

• Özel mesaj gönder

163

Friday, 15.02.2008, 16:01

yav arkadaşlar benim sorunum bazı arkdaşlarım yayına girio ama bazıları giremıo neden olabilir bu acabada yardımcı olursanız sevinirim

Kebabig

Stajyer

• Özel mesaj gönder

164

Friday, 15.02.2008, 16:07

cıddır, Arama ya yaz eminim sana çok bilgi verecektir. ;)

BURHAN

Acemi

• Özel mesaj gönder

165

Friday, 15.02.2008, 22:09

merhaba arkadaslar benim bir sorunum vardı mixere koydum parçalar calmadan atlıyor neden acaba
teşekkürler saygılarımla (burhan)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

166

Friday, 15.02.2008, 22:34

Alıntı sahibi ""BURHAN""

merhaba arkadaslar benim bir sorunum vardı mixere koydum parçalar calmadan atlıyor neden acaba
teşekkürler saygılarımla (burhan)

nedenini bilemiyecem, fakat bu baslikda sorununun cözümleri yaziyor

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

167

Saturday, 16.02.2008, 00:23

sevgili fındık,
benimde bir problemim var.yardımcı olursan sevinirim.ben radyomu açdım.üyelerden cadkız sağolsun sitemakthal edemo black silver index sini yapışdırdı.sid.nomuda koydum.flatcastten radyomu açıyorum ama kimse giremiyorrrrr.neden acaba???bide radyomu açınca sitemde olamıyorum.yani flatcastte radyom açılıyor arka plan flatcast sayfası.
yardımcı olursan sevinirimmmmm.

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

168

Saturday, 16.02.2008, 00:26

arkadaşlar fındık arkadaşımı online gördüm.ondan yardım istedim.meşgul olabilir.bilen varsa yardımmcı olabilirmi rica etsem..

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

169

Saturday, 16.02.2008, 01:58

Alıntı sahibi ""_Talya_""

sevgili fındık,
benimde bir problemim var.yardımcı olursan sevinirim.ben radyomu açdım.üyelerden cadkız sağolsun sitemakthal edemo black silver index sini yapışdırdı.sid.nomuda koydum.flatcastten radyomu açıyorum ama kimse giremiyorrrrr.neden acaba???bide radyomu açınca sitemde olamıyorum.yani flatcastte radyom açılıyor arka plan flatcast sayfası.
yardımcı olursan sevinirimmmmm.

dj olarak radyonu sitenden göremezsin, sade dinleyicilerin sitenden dolayi radyonu dinliyebilir.

kisaca

dinleyiciler burdan --> www.sevgicemberifm.blogcu.com

dj ler burdan --> http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1

dinleyicilerin dogru adrese giriyorsa ve birtürlü bglanamiyorlarsa, portlarin kapali demek..

söyle bir uyari cikar

flatcast arbeitet im p2p verfahren.....

portlari acmasida pek kolay degil.
ilgili bölüm burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770
bu basligi dikatlice oku, bu ayarlari senden baskasi yapamaz...

• Özel mesaj gönder

170

Friday, 29.02.2008, 13:02

bnim bi arkadaşım radyo açtı bana da dj lik verdi radyoyu açıyorum ama bi türlü başka kişiler gelemiyor sürekli sorun oluyor.aktixet yüklüyorlar ama yine de olmuyo acele yardım ederseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum ceaplarınızı...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

171

Friday, 29.02.2008, 13:07

bu linke bakarsaniz, yardimci olabilir saniyorum, eger sizdeki statistic de mapin kirmizi ise burdaki anlatimlardan acabilirsiniz..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=statistic

xxjudgexx

Stajyer

• Özel mesaj gönder

172

Friday, 29.02.2008, 13:12

arkadaşlar herşey tamam giriş yaptım sid numara doğru fakat sid numaranın
altına yazdığım şifreyi unuttum nerden geri alıcaz yardımcı olacak var mı acaba ?

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

173

Friday, 29.02.2008, 13:47

:burda:

• Özel mesaj gönder

174

Friday, 29.02.2008, 13:52

cok guzel anlatim *-*Trinity*-*, oncelikle tesekkur etmek istiyorum ama musadenle bir kac sey eklemek istiyorum,

bu arkadasimiz yayin sifresinden bahsediyor ama oncelikle, acaba kendisi radyo sahibimi ?
eger oyleyse zaten ana sifresi ile girip bakabilecektir sifresine vede burdaki zaten ana sifrenin istenmesi icindir, burdaki islemi uygulayarak yayin sifresini alamazsin arkadasim, dedigim gibi radyo sahibiysen sid numaran radyo ayarlarinda duruyordur, yok degilsen sadece dj isen radyo sahibinden isteyebilirsin... saygilar...

xxjudgexx

Stajyer

• Özel mesaj gönder

175

Friday, 29.02.2008, 13:56

şöyle anlatıyım radyoyu kuran ben deilim ama ana şifreler bende var
benim zaten bi radyom var amacım bi arkadaşa yardımcı olmak yayın şifreleri nerde ?

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

176

Friday, 29.02.2008, 14:04

Kusura bakma olamazsın öyle yardımcı radyonun admini verir ancak

• Özel mesaj gönder

177

Friday, 29.02.2008, 14:20

arkadasim senin sorunun baska sen yayin sifresini bulabilmen icin oncelikle ana sifre ile giris yapman gerekiyor, vede resimli olarak ekledigim bu ornege bakin...

xxjudgexx

Stajyer

• Özel mesaj gönder

178

Saturday, 1.03.2008, 13:19

Masum Masum, ilgin için teşekkürler arkadaşım :D

aslew

Stajyer

• Özel mesaj gönder

179

Sunday, 2.03.2008, 17:22

selam. ben herşeyi yaptm ancak benim sitemde yayın görünmüyor. ben dinliyorum çaldığım parçları sadece sorun nedir bilgisi olan varsa forumu taradım ancak sorumun cevabını bulamadım.

Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten.

sayfada bu yazıyor sebep nedir acaba. flatcasttan giriyorum çalışıyor ancak sitede görünen yazı bu. radyo arayüzü görünmüyor. acil yardım bekliyorum.

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

180

Sunday, 2.03.2008, 17:37

aslew,
nasil taradin??

ben aramada tam 38 ayni sonucu buldum.
bunlardan biride burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=47043#47043