Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "mmehmet33"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 1.09.2007, 22:00

bu sorunu anlamadım anlayan biri yardım edebilirmi

radyodan düştüm ve sonra kesinlikle bağlanamıyorum cerezleri sildiğim halde yine olmadı aşağıda ki gibi yazıyor.

Information

Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren. Es konnte kein geeigneter Knoten gefunden werden, von dem Sie die Sendungsdaten empfangen können. Vorallem wenn wenig Teilnehmer in einer Sendung sind, liegt das Problem vielleicht garnicht bei Ihnen. Wenn das Problem aber öfter auftritt, sind die häufigsten Ursachen:

Sie haben eine "Personal Firewall" installiert, wie z.B. ZoneAlarm, XP Firewall etc. die eine optimale Teilnahme am P2P-Verfahren verhindert. Schalten Sie in dieser Firewall UDP Port 40123 frei.

Sie sind über einen Router mit dem Internet verbunden. Legen Sie ein festes Mapping von UDP Port 40123 auf Ihren Empfangsrechner an Erklärungen für die entsprechenden Routereinstellungen bzgl. Mapping (PortForwarding) findet man unter http://www.portforward.com/routers.htm

sonrada ben bu sayfayı kapatınca böyle yazdı

Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starte

yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 1.09.2007, 22:09

portlarla alakali bir sorun bu ve genellikle 4.16 beta sürümde bu hatayla karsilasabiliyoruz...
1.tüm internet sayfalarini kapayip tekrar yayin almayi deneyin

olumsuz bir sonuç çıkarsa Birde alltaki çözüm yolunu deneyin !

edit
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770 <-- burdaki resimli anlatmalara bak

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 1.09.2007, 23:37

Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten.

radyo ya tıklayınca bu hatayı veriyor hep

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 2.09.2007, 05:32

Alıntı sahibi ""mmehmet33""

Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten.

radyoyu yayinci olarak actiysan kendi radyonu veya bir baska radyoyu acamazsin...!!
veya bir radyo acikken yayina baslayamazsin..!!
flatcast radyolarindan sadece bir sayfan acik olabilir..ya dinleyici ya yayinci olarak tek radyo...umarim anladin ;)

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 2.09.2007, 08:54

arkadaşlar hepinize tşk ederim ilgi ve alakanıza anladığım tek bi şey var 4.16 hatalar çok var inşallah bu hataları flacastt sitesi düzeltirde bizde kurtuluruz herkese iyi çalışmalar