Giriş yapmadınız.

as-ya

Acemi

• Konuyu başlatan "as-ya"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 2.09.2007, 02:50

Homepage`deki radyo cercevesinin kücük olmasi

Merhaba arkadaslar, ben daha yeniyim burda. Kendime yeni bir sayfa yaptim ve radyo ilk defa. Simdiye kadar hersey yolunda yanliz benim sayfadaki radyo cercevesi cok ufak. Ben istiyorumki tam ekran veya en azindan ekranin yarisini kaplasin. Bunu nasil yapabilirim? Bana yardim ederseniz cok sevinirim. Tsk ederim:-)

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 2.09.2007, 03:48

Re: Homepage`deki radyo cercevesinin kücük olmasi

Alıntı sahibi ""as-ya""

Merhaba arkadaslar, ben daha yeniyim burda. Kendime yeni bir sayfa yaptim ve radyo ilk defa. Simdiye kadar hersey yolunda yanliz benim sayfadaki radyo cercevesi cok ufak. Ben istiyorumki tam ekran veya en azindan ekranin yarisini kaplasin. Bunu nasil yapabilirim? Bana yardim ederseniz cok sevinirim. Tsk ederim:-)

Merhaba,

cok basit, Flatcaste yayin alanina girdiginde orda yazar Yayin Bilgilerini degistir diye, oraya tikla ve giris yap, sonra orda yazar misal 400 x 800 felan diye ordan ayar yapabilirsin, yani o sayilari yükseltmekle cerceveyide büyültmüs olursun, tabi önceden kendi temanin üstüne tiklayip temanin ölcülerine bak ona göre cerceve ayarini yap.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 2.09.2007, 03:53

Alıntı sahibi ""as-ya""

Radyonuzun ayar bölümünden boyutlari 600 x 800 yapin ...

Bizim önerdiiğimiz tavsiye ettgimiz boyutlar bu sekildedir

ve son olarakta sitenizin ayarlarindan iframe kodunu bu sekilde ayarlayiniz...

as-ya

Acemi

• Konuyu başlatan "as-ya"

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 2.09.2007, 17:49

Süperrrrrrrrrrrrrrr olduuuuuu:-)))
Cok sagolun arkadsalar:-))))
iyiki varsiniz:-)))))))

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 5.11.2007, 13:15

Alıntı sahibi ""Aklimda""

Alıntı sahibi ""as-ya""

Merhaba,

cok basit, Flatcaste yayin alanina girdiginde orda yazar Yayin Bilgilerini degistir diye, oraya tikla ve giris yap, sonra orda yazar misal 400 x 800 felan diye ordan ayar yapabilirsin, yani o sayilari yükseltmekle cerceveyide büyültmüs olursun, tabi önceden kendi temanin üstüne tiklayip temanin ölcülerine bak ona göre cerceve ayarini yap.

Selam arkadaslar coktan beri bu sorumun cevabını arıyordum bende,ama yinede anlattıklarınızdan fazla birsey anladım expert moda gectigimizde cikiyor heralde bu yayin bilgilerini deigistir diye,ama ben hepsine baktim ama bulamadim nerede oldugunu resimle falan gösterirseniz sevinirim hersey ingilizce oldugu için bulamadim belkide ingilizcem beste :oops:

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 5.11.2007, 13:20

www.flatcast.com dan girip radyo ayarlarini ordan degistirebilirsin sayin deKR@,

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 5.11.2007, 13:22

deKR@, www.flatcast.com'dan giris yapiyorsun...

bu basliga bir göz at: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3055

resimli anlatim yapmis Adminimiz fakat almanca olsada, ingilizce olan sayfada yerler ayni...

boyutu gösterildigi gibi degisiyorsun..sonrasinda sitendeki html bölümündeki <iframe> kodundaki boyutuda degistirmelisin (mesela 600*800 yaptiysan radyo boyutunu, html bölümünde 604*804 vermen gerekebilir) !

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 5.11.2007, 13:26

i-rem, :thx: tamamladigin icin ..

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 5.11.2007, 13:31

ben yaziyoken yazmisin Kesme Sekeri ;) link ariyodumda azcik uzun sürdü demekki ;)

sende yardimci oldugun icin :thx:

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 5.11.2007, 13:41

Arkadaslar Zamani gecmis ve bitmis olaya Yorum yapiyorsunuz :-p :wallb:

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 5.11.2007, 13:45

Aklimda, :s045:

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 5.11.2007, 13:52

Alıntı sahibi ""KesmeSekeri""

Aklimda, :s045:

:lol:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 5.11.2007, 14:03

Alıntı sahibi ""deKR@""

Alıntı sahibi ""Aklimda""

Alıntı sahibi ""as-ya""

Merhaba,

Selam arkadaslar coktan beri bu sorumun cevabını arıyordum bende,ama yinede anlattıklarınızdan fazla birsey anladım expert moda gectigimizde cikiyor heralde bu yayin bilgilerini deigistir diye,ama ben hepsine baktim ama bulamadim nerede oldugunu resimle falan gösterirseniz sevinirim hersey ingilizce oldugu için bulamadim belkide ingilizcem beste :oops:

bununmu zamani gecmis ?? sanirsam 1 saat cok gecmis zaman olmuyo :)

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 5.11.2007, 14:08

Aklimda, :boee:

:kopx: i-rem, yasa!

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 6.11.2007, 20:03

Alıntı sahibi ""i-rem""

deKR@, www.flatcast.com'dan giris yapiyorsun...

bu basliga bir göz at: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3055

resimli anlatim yapmis Adminimiz fakat almanca olsada, ingilizce olan sayfada yerler ayni...

boyutu gösterildigi gibi degisiyorsun..sonrasinda sitendeki html bölümündeki <iframe> kodundaki boyutuda degistirmelisin (mesela 600*800 yaptiysan radyo boyutunu, html bölümünde 604*804 vermen gerekebilir) !

Arkadaslar gercekten cok tesekür ederim yardimlariniz icin,sizin sayenizde bir isimi daha hallettim temalarinizda süper :up: Ellerinize saglik