Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "HAKYOLUNDA-CAN"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 31.05.2011, 19:59

Flatcast Error

Merhaba Arkada$lar

Yeni Bir Radyo Actim Kendim Hobby Olarak Ugrasiyorum,Yalniz Bir Problem Cikti Ortaya Anlam Veremiyorum.Yayini Almak Icin Giris Yapiorum Hersey Yolunda Gidiyor Fakat Ekrana Bir Sey Geliyor

Default preset coul not be loaded!

Select one from the Preset dialog.

Diye Birsey Cikiyor Karsima Yayina Giremiyorum Nedir Bu Acaba Arkadaslar?

Yardim Edebilirmisiniz.Simdiden Tsk Ederim.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 31.05.2011, 21:44

BURDA aciklama mevcut bi göz atin isterseniz

yusufyk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 11.06.2011, 07:16

Onur Arkadaşım Diğer Taraftaki konu kilitlenmiş galiba yazamadım sorunumu oraya o yüzden buraya yazıyorum. Bu konu açmadan önce Flatcastta ki hata yı araştırdım önerilenleri yaptim hiçbiri bir etkisi olmadı.

Öncelikle resim ekleyeyim.

Oluşan Hatayı Anlatayım. RAdyoda Yayın Alırken Flatcast Error: Default preset could not be loaded! Select one the Preset dialog! hatası bendede vermekte ve uzun bir süre yayın alamıyorum.

Bilgisayarda sistemi geri yükledim fayda etmedi. Genel olarak bir çok arkaşın sorunu çözülmüş bu yöntemle desing tool - preset - restore defaults tiklayarak orjinal temalaraçift te tıklasam Show DJ Mixer penceresi bir türlü gelmiyor. Resimde görüldüğü gibi Dj Mixer yazan yer pasif oluyor tıklanmıyor. Ve baya bir araştırdım hatayı bir türlü bulamadım. Bu konuda fikirleri düsünceleri olan varsa sevinirim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (11.06.2011, 11:38)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 11.06.2011, 11:38

@yusufyk

Hangi isletim sistemini kullaniyorsun? Vista veya Windows 7 mi?
Mixer'in gelmemesi:
1. ses kartinda sorun var, ses kartinin sürücüsünü (soundcard driver) güncelle
daha önce böyle bir sorun yoktuysa, sistemi sorunsuz bir güne geri al
2. Stereomix aktif degil: 2. $IK'ta anlattim

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 16.06.2011, 19:13

yusufyk, dikkat ettiyseniz radyodaki ses ibresi yok, resimde gosterdiginiz gibi sag tiklayin ve Insert kismindan Audio u isaretleyin
o zaman diger seceneklerde gelir