Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "oguzhan01fm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "oguzhan01fm"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 5.06.2011, 19:44

msn (messenger) de arkadaslik isteklerim gitmiyor?

Merhaba arkadaşlar...

İşletim sistemi olarak WİN7 kullanıyorum... Windows Live Messenger kullanıyorum son zamanlarda ne yolladığım davetler gidiyor nede bana yollanan davetler geliyor... PC ye format attığımda Formattan önce gönderilen tüm davetler formattan sonra geldi bu durum eminimki bir çok arkadaşın başına gelmiştir bu konuda bir çözüm bulabilen varmı ??? Yoksa her hafta formatmı atacağız :)) ... İlgi gösterecek ve zaman ayıracak tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (6.06.2011, 00:17)

2

Sunday, 5.06.2011, 19:47

SLM POYRAZ YANLIS YERE YAZDINIZ AMA OLSUN SUNU ANLADIM BEN MSN DEE IKI TARAFI EKLEMESI LAZIM MIS TEK TARAFI GELMIYOR DAVETI

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 5.06.2011, 20:03

Teşekkür ederim Rose ...
Forumda yazacak bir yeri çok aradım ve serbest kürsü üzerinde FORUMDA ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ SERBEST KÜRSÜYE Yazmak zorunda kaldım... Söylediğiniz gibi değil bir kişi davet yollar diğer kişi daveti alır ekler... Bende ben davet yolluyorum karşı tarafa karşı taraf davet yolluyor bana gelmiyor... Sorunum bu format atmadan öncede böyle olmuştu format attığımda tüm yollanan davetlerin hepsi geldi...

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 5.06.2011, 21:53

Sanırım bu konu sadece benim başıma gelmiş demekki sorun bende var :)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 5.06.2011, 21:56

konuyu yanlis yerde acmissiniz
pc hakkindaki teknik yardimlari bu bolumde yazabilirsiniz

asagidaki linke bakin yardimci olabilir
Windows Live mesenger programlarını tamir etmek (kaldırmak)

6

Sunday, 5.06.2011, 22:31

Merhaba arkadaşlar...

İşletim sistemi olarak WİN7 kullanıyorum... Windows Live Messenger kullanıyorum son zamanlarda ne yolladığım davetler gidiyor nede bana yollanan davetler geliyor... PC ye format attığımda Formattan önce gönderilen tüm davetler formattan sonra geldi bu durum eminimki bir çok arkadaşın başına gelmiştir bu konuda bir çözüm bulabilen varmı ??? Yoksa her hafta formatmı atacağız :)) ... İlgi gösterecek ve zaman ayıracak tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Sanırım MSN' nin en yeni versiyonu kullandığınız.

Bu sorunu maiilerinize baktığınız sayfadan (profil) çözebilirsiniz. Hesabınızı açın. Sağ üst köşeden profil

gizlilik ayarlarına girin

. Daha sonra size kimlerin davet gönderip kimlerin gönderemeyeceğine dair ayar yapabileceğiniz seçenekler gelecektir karşınıza.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (6.06.2011, 00:10)

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 6.06.2011, 10:30

Merhaba...

Sorun sadece msn nin yeni sürümündeymiş arkadaşlar
Msn yi sildim tamamen kaldırdım yeniden eski sürümü yükledim
Sorun çözüldü yollanan tüm davetlerin hepsi geldi
Böyle bir sorunla karşılaşan veya karşılaşacak olan arkadaşlar sorunun msn nin yeni sürümünden olduğunu bilsinler...
Yorum yazan ve zaman ayıran tüm arkadaşlara teşekkür ederim...