You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "dusler_alemi07" is male

Date of registration: May 22nd 2010

• Send private message

181

Monday, May 24th 2010, 10:53pm

emegine sağlik süper anlatim olmuş ama resimli olasyadi daha iyi olurdu
[b]SeNiN ÇeLMe TaKTıĞıN YeRDeN BaŞLıYoRuM HaYaTa..VaRSıN YaRa iÇiNDe KaLSıN DiZLeRiM,YüReĞiM KaDaR aCıMaZ NaSıLSa[/b]

hunter_61

Beginner

Date of registration: Jun 7th 2010

• Send private message

182

Monday, June 7th 2010, 3:35am

super paylasim cook thanks

akademik6

Trainee

Date of registration: Nov 3rd 2010

• Send private message

183

Tuesday, November 9th 2010, 10:40pm

Benim bilgisayarda audioya girince ses kartı olarak Birincil ses yakalama sürücüsü diyor 2. si mikrofon (high definition audio aygıtı) 3. sü mikrofon (high definition Audio Aygıtı)
İşletim sistemim win7 ses kartı realtek audio 2. kart olarak mikrofon sectiğimizde bilgisayardan deil mikrofondan yayın yapıyor ses kalitesi kötü olarak ne yapabilirim ben winampı player olarak kullanmak için?

184

Tuesday, November 9th 2010, 10:43pm

ses kartının driverini yeniden yüklemeyi deneyin

üstteki bölümlere burdan girebilirsin
sağ tıkladığında kayıt aygıtları seçeneğine tıkla

ses ayarlarınızda bunların çıkması lazım

çıkmıyorsa driverde sorun olabilir
MERHABA ..!!

This post has been edited 2 times, last edit by "Beratcan" (Nov 9th 2010, 10:51pm)

akademik6

Trainee

• Send private message

185

Tuesday, November 9th 2010, 11:19pm

dedikleriniz çıkıyor burda bi sorun yok zaten benim bahsettiğim flatcastta audioya girince ses kartı olarak Birincil ses yakalama sürücüsü diyor 2. si mikrofon (high definition audio aygıtı) hani videoda varya 2. kart olarak da başka ses kartı gosterio ole birşey yok birincil ses ve mikrofon var flatcast player ile birincil ses yakalama kullanılıyo flatcast playeri iptal ettiğimizde 2. ses sürücüsünü yani mikrofonu sectiğimizde mikrofondan aldıgı sesi yayaına veriyor.

186

Tuesday, November 9th 2010, 11:57pm

bunlar çıkmıyorsa ses kartının driverinde sorun var

MERHABA ..!!

akademik6

Trainee

• Send private message

187

Wednesday, November 10th 2010, 1:50am

Stereo Karışımı diye bişey yok ama diğer 2si var listede Realtekin kendi sitesinden HD Audio en son sürümünü kurdum sürücü olarak driverde nasıl bi sorun olabilir...

188

Wednesday, November 10th 2010, 2:02am

ses kartını o bölümde göreibliyorsan Winamptan yayın yapabilmen gerek sorun olmaması lazım

winamp ayarları burda

MERHABA ..!!

akademik6

Trainee

• Send private message

189

Wednesday, November 10th 2010, 2:35pm

win7 ye göre anlatım yokmudur acaba artık xp kullanan kaldımı ki tüm videolar xpye göre yapılıyo herkes win7ye geçti dediğim gibi audioyu secince sadece birincil sürücü ve mikrofon var 2 tane secilcek yer var flatcast playeri kapatıp ses ayarlarından da mikrofonu kapatınca winampta çaldıgımda ne birincil sesten ne mikrofondan flatcasta ses gelmio

cantanem35

Professional

• "cantanem35" is female

Date of registration: Aug 9th 2010

• Send private message

191

Tuesday, November 16th 2010, 3:40pm

yardiminiz icin cok tskler guzel bir paylasim tskler :P :thumbsup:
─▄▀▀█▀▀▄
▐▌KɑĿßİм▐█▄▄█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐█▄───▄██▀▀█▀▀▀▀▀█▀█▀▀
─▀██▄██▀────────█▀█▀█

nokusurum

Beginner

Date of registration: Sep 23rd 2011

• Send private message

192

Friday, September 23rd 2011, 11:00pm

slm yerel bir radyoda çalışmaya başladım radyo il içerisinde yayın yapıyor ama internetten dinleniği zaman sadece winap ın sesi gidiyor mikrofonun sesi gitmiyor yardımcı olurmusunuz yada birine yönlendirirmisinz

193

Saturday, September 24th 2011, 1:05am

nokusurum

Arkadaşım Malesef Flatcast Radyoları İçin Yardım Yapabiliyoruz Fakat Soutcast Radyolar Vede Sorunları İçin
BURAYA Göz Atabilirsiniz Umartım İşinize Yarar :thumbup:
..:: .☠. Sσĝυк νє Sєssỉz .☠. ::..

üŦlє qüηєş¡ ѕöηѕüη..!!!

SILADA_N

Trainee

Date of registration: Oct 30th 2008

• Send private message

194

Monday, April 16th 2012, 12:05pm

merhaba ben medyapler den yayin yapmak istiyorum ama ses kisik ve cizirtiliymis ses ayarini nasil duzelte bilirim video yu izledim ama ayni yinede sonlendigi gibi yaptim bi yolunu bulamadim yardimci olursaniz sevinirim aramaktan gozlerim agridi simdiden tesekkurler

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

195

Monday, April 16th 2012, 1:03pm

Sila, burda Winamp yaziyor ama ayni seyler MediaPlayer icinde gecerli: Windows 7 ile winamp yayini nasil yapabilirim ?

Ayrica bu basliklarda yardimci olacaktir:
Taviz Yok! Yol'a devam!

SILADA_N

Trainee

Date of registration: Oct 30th 2008

• Send private message

196

Monday, April 16th 2012, 1:22pm

COK TESEKKUR EDERIM TEKRAR DENEYIM VERDIGINIZ ADRESTEN EMEGINIZE SAGLIK

moskow_61

Trainee

• "moskow_61" is male

Date of registration: Mar 5th 2009

• Send private message

197

Sunday, June 3rd 2012, 3:39pm

anlatim guzel tesekkurler ama ben winamptan yayin yapinca konustugum ses yayina gidiyor caldigim muzik gitmiyor kamerali laptop kullaniyorum yapamadim onceden kamerasiz laptopum vardi onda hersey superdi

This post has been edited 1 times, last edit by "MeRaL" (Jun 3rd 2012, 3:56pm) with the following reason: site adresi gereksiz

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

198

Sunday, June 3rd 2012, 4:08pm

ben winamptan yayin yapinca konustugum ses yayina gidiyor caldigim muzik gitmiyor kamerali laptop kullaniyorum

moskow, bu anlatimi daha öncede görmüs olmalisiniz, sizin sisteminiz Windows 7 ise WINAMP ile yayin icin lütfen bu anlatima dikkat edin: Windows 7 ile winamp yayini nasil yapabilirim ?
Özelliklede burdaki resimdeki gibi farkli ses kartlari siraliysa, farkli bir karti secerek deneme yapin: winampla yayin yapma sorunu..

Mikrofonunuzdan sürekli ses gitmesini önlemek icin ayrica Mikrofonunuzu Ses -> Kayit bölümünden etkisizlestirmelisiniz, anons icinde tekrar etkinlestirmelisiniz:
Taviz Yok! Yol'a devam!

djzafer

Beginner

• "djzafer" is male

Date of registration: Mar 28th 2013

• Send private message

199

Thursday, March 28th 2013, 10:33pm

Winamp tan ya da VirtualDJ den yayın yaptığımıda çalan parça ismini nasıl gösterebiliriz radyo da?

Merhaba arkadaşalar benim şöyle bir sorum olacak.
Winamp tan ya da VirtualDJ den yayın yaptığımıda çalan parça ismini nasıl gösterebiliriz radyo da? var mı böyle bir şey cevap veren arakadaşlara şimdiden çok teşşekür ederim.

YoRqUn

Professional

• "YoRqUn" is male

Date of registration: Jun 17th 2010

• Send private message

200

Thursday, March 28th 2013, 10:45pm

Radyo Arka Plana Geçip Text Dj İsmi Ekler Gibi #a #d Kodunu Ekleyip Enter Yapmanız Yeterli Olacaktır
Fakat Winamp Yada Virtual Programında Bu İşlem İşe Yarıyormu Tam Olarak Bilmiyorum Hiç denemedim :pardon:

Flatcast Radyo Kodlarını Ne İşe Yaradıklarına Aşağıdaki Başlıktan Bakabilirsiniz
Flatcastta hangi kodlar ne işe yarar
[align=center][color=#666666][b]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬► ܨЎorGuNBeKçİ™ܓ ◄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[/b][/color]
[/align]