Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »dusler_alemi07« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Mai 2010

• Nachricht senden

181

Montag, 24. Mai 2010, 22:53

emegine sağlik süper anlatim olmuş ama resimli olasyadi daha iyi olurdu

hunter_61

Anfänger

Registrierungsdatum: 7. Juni 2010

• Nachricht senden

182

Montag, 7. Juni 2010, 03:35

super paylasim cook thanks

akademik6

Schüler

Registrierungsdatum: 3. November 2010

• Nachricht senden

183

Dienstag, 9. November 2010, 22:40

Benim bilgisayarda audioya girince ses kartı olarak Birincil ses yakalama sürücüsü diyor 2. si mikrofon (high definition audio aygıtı) 3. sü mikrofon (high definition Audio Aygıtı)
İşletim sistemim win7 ses kartı realtek audio 2. kart olarak mikrofon sectiğimizde bilgisayardan deil mikrofondan yayın yapıyor ses kalitesi kötü olarak ne yapabilirim ben winampı player olarak kullanmak için?

184

Dienstag, 9. November 2010, 22:43

ses kartının driverini yeniden yüklemeyi deneyin

üstteki bölümlere burdan girebilirsin
sağ tıkladığında kayıt aygıtları seçeneğine tıkla

ses ayarlarınızda bunların çıkması lazım

çıkmıyorsa driverde sorun olabilir

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »Beratcan« (9. November 2010, 22:51)

akademik6

Schüler

• Nachricht senden

185

Dienstag, 9. November 2010, 23:19

dedikleriniz çıkıyor burda bi sorun yok zaten benim bahsettiğim flatcastta audioya girince ses kartı olarak Birincil ses yakalama sürücüsü diyor 2. si mikrofon (high definition audio aygıtı) hani videoda varya 2. kart olarak da başka ses kartı gosterio ole birşey yok birincil ses ve mikrofon var flatcast player ile birincil ses yakalama kullanılıyo flatcast playeri iptal ettiğimizde 2. ses sürücüsünü yani mikrofonu sectiğimizde mikrofondan aldıgı sesi yayaına veriyor.

186

Dienstag, 9. November 2010, 23:57

bunlar çıkmıyorsa ses kartının driverinde sorun var

akademik6

Schüler

• Nachricht senden

187

Mittwoch, 10. November 2010, 01:50

Stereo Karışımı diye bişey yok ama diğer 2si var listede Realtekin kendi sitesinden HD Audio en son sürümünü kurdum sürücü olarak driverde nasıl bi sorun olabilir...

188

Mittwoch, 10. November 2010, 02:02

ses kartını o bölümde göreibliyorsan Winamptan yayın yapabilmen gerek sorun olmaması lazım

winamp ayarları burda

akademik6

Schüler

• Nachricht senden

189

Mittwoch, 10. November 2010, 14:35

win7 ye göre anlatım yokmudur acaba artık xp kullanan kaldımı ki tüm videolar xpye göre yapılıyo herkes win7ye geçti dediğim gibi audioyu secince sadece birincil sürücü ve mikrofon var 2 tane secilcek yer var flatcast playeri kapatıp ses ayarlarından da mikrofonu kapatınca winampta çaldıgımda ne birincil sesten ne mikrofondan flatcasta ses gelmio

• »cantanem35« ist weiblich

Registrierungsdatum: 9. August 2010

• Nachricht senden

191

Dienstag, 16. November 2010, 15:40

yardiminiz icin cok tskler guzel bir paylasim tskler :P :thumbsup:

nokusurum

Anfänger

Registrierungsdatum: 23. September 2011

• Nachricht senden

192

Freitag, 23. September 2011, 23:00

slm yerel bir radyoda çalışmaya başladım radyo il içerisinde yayın yapıyor ama internetten dinleniği zaman sadece winap ın sesi gidiyor mikrofonun sesi gitmiyor yardımcı olurmusunuz yada birine yönlendirirmisinz

193

Samstag, 24. September 2011, 01:05

nokusurum

Arkadaşım Malesef Flatcast Radyoları İçin Yardım Yapabiliyoruz Fakat Soutcast Radyolar Vede Sorunları İçin
BURAYA Göz Atabilirsiniz Umartım İşinize Yarar :thumbup:

SILADA_N

Schüler

Registrierungsdatum: 30. Oktober 2008

• Nachricht senden

194

Montag, 16. April 2012, 12:05

merhaba ben medyapler den yayin yapmak istiyorum ama ses kisik ve cizirtiliymis ses ayarini nasil duzelte bilirim video yu izledim ama ayni yinede sonlendigi gibi yaptim bi yolunu bulamadim yardimci olursaniz sevinirim aramaktan gozlerim agridi simdiden tesekkurler

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Januar 2007

• Nachricht senden

195

Montag, 16. April 2012, 13:03

Sila, burda Winamp yaziyor ama ayni seyler MediaPlayer icinde gecerli: Windows 7 ile winamp yayini nasil yapabilirim ?

Ayrica bu basliklarda yardimci olacaktir:

SILADA_N

Schüler

Registrierungsdatum: 30. Oktober 2008

• Nachricht senden

196

Montag, 16. April 2012, 13:22

COK TESEKKUR EDERIM TEKRAR DENEYIM VERDIGINIZ ADRESTEN EMEGINIZE SAGLIK

moskow_61

Schüler

• »moskow_61« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2009

• Nachricht senden

197

Sonntag, 3. Juni 2012, 15:39

anlatim guzel tesekkurler ama ben winamptan yayin yapinca konustugum ses yayina gidiyor caldigim muzik gitmiyor kamerali laptop kullaniyorum yapamadim onceden kamerasiz laptopum vardi onda hersey superdi

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »MeRaL« (3. Juni 2012, 15:56) aus folgendem Grund: site adresi gereksiz

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Januar 2007

• Nachricht senden

198

Sonntag, 3. Juni 2012, 16:08

ben winamptan yayin yapinca konustugum ses yayina gidiyor caldigim muzik gitmiyor kamerali laptop kullaniyorum

moskow, bu anlatimi daha öncede görmüs olmalisiniz, sizin sisteminiz Windows 7 ise WINAMP ile yayin icin lütfen bu anlatima dikkat edin: Windows 7 ile winamp yayini nasil yapabilirim ?
Özelliklede burdaki resimdeki gibi farkli ses kartlari siraliysa, farkli bir karti secerek deneme yapin: winampla yayin yapma sorunu..

Mikrofonunuzdan sürekli ses gitmesini önlemek icin ayrica Mikrofonunuzu Ses -> Kayit bölümünden etkisizlestirmelisiniz, anons icinde tekrar etkinlestirmelisiniz:

djzafer

Anfänger

• »djzafer« ist männlich

Registrierungsdatum: 28. März 2013

• Nachricht senden

199

Donnerstag, 28. März 2013, 22:33

Winamp tan ya da VirtualDJ den yayın yaptığımıda çalan parça ismini nasıl gösterebiliriz radyo da?

Merhaba arkadaşalar benim şöyle bir sorum olacak.
Winamp tan ya da VirtualDJ den yayın yaptığımıda çalan parça ismini nasıl gösterebiliriz radyo da? var mı böyle bir şey cevap veren arakadaşlara şimdiden çok teşşekür ederim.

YoRqUn

Profi

• »YoRqUn« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Juni 2010

• Nachricht senden

200

Donnerstag, 28. März 2013, 22:45

Radyo Arka Plana Geçip Text Dj İsmi Ekler Gibi #a #d Kodunu Ekleyip Enter Yapmanız Yeterli Olacaktır
Fakat Winamp Yada Virtual Programında Bu İşlem İşe Yarıyormu Tam Olarak Bilmiyorum Hiç denemedim :pardon:

Flatcast Radyo Kodlarını Ne İşe Yaradıklarına Aşağıdaki Başlıktan Bakabilirsiniz
Flatcastta hangi kodlar ne işe yarar