Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

41

Thursday, 6.12.2007, 01:41

tija~mamiki~62, biraz daha bilgi versen memnun olurum,

soruna karsi soru sorasim geldi: sarkilar mp3'mü ?
equalizer (audio) mevcutmu ? belki ses kartinizda sorun vardir..

• Özel mesaj gönder

42

Saturday, 8.12.2007, 15:47

arkadaşlar ben yeni kurdum radyou benim linki nerde yayını dinlemesi için milleyte yolluyacağım link yok:D

43

Saturday, 8.12.2007, 17:28

Alıntı sahibi ""GençAdam""

arkadaşlar ben yeni kurdum radyou benim linki nerde yayını dinlemesi için milleyte yolluyacağım link yok:D

Mail adresine aşağıdaki gibi bir kod gelmesi lazım...

<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=Buraya kendi sid numaranızı yazın" scrolling="no">
</IFRAME>

Eğer bir siteniz varsa bu kodu diğer html tag lar arasına siteniz için uygun bir yere yapıştırın.

http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=Buraya kendi sid numaranızı yazın.

Yukarda yazılı olan adresten de dinleyicilerin radyona gelebilir.

Geniş bilgi için Buraya bir göz at...

• Özel mesaj gönder

44

Monday, 10.12.2007, 00:40

tşkler hayal gözlüm.oh be rahatladım ceeee...

• Özel mesaj gönder

45

Monday, 10.12.2007, 03:43

arkadaşlar bana bi yardım edin normal olarak yayın yapıyorum fakat winamptan yapamıyorum bende ses var ama ekolayzır kıpırdamıyor dediklerinizin hepsini denedim 1. sücüdede yok benim ses kartımı gösterdiğimdede yok (mixseride kaldırdım) anlamadım neden xp kullanıcısıyım explorer kullanıyorum yayında

• Özel mesaj gönder

46

Monday, 10.12.2007, 03:46

Re: winaptan yayın ( videolu anlatim )

Alıntı sahibi ""fcf35""

dj arkadaslarım artık yayınlarımızı winap media player virtualdj mixserler yada diyer muzik calarlardan yapabiliriz kesintisiz bisekilde....
evet arkadaslar ılk olarak EXPORT MODE den ıse gırıyoruz 2. adım olarak ekolayzırın ustune gelıp sağ tıkla audi,dj-mixser diyip use dj-mixseri ısaretini kaldiriyoruz. ve mixserimiz kalkiyo. sonra tekrar ekolayzırın ustunde sağ klik audi diyip alt tarafta olan birincil ses sürücüsünüü altinda bulunan pcnizin ses kartını isaretliyosunuz ve acık olan winap, media player virtual dj programi yada diyer mixserler veya muzik calarlarınız devreye giriyo.kesintisiz yayin sizle artık......:o)
(not-1:kulanmak ıstedıgınız muzık calarınızın ayar yerınde aynı sekılde 1cil sürücü yerıne gene ses kartınızı ayarlıyosunuz..)
(not-2:bazı ses kartları randıman vermemekte ama buna cozum benım tavsıyem SRS AUDİO sanal ses kartını kullanabılırsınız, ses net ve cook randımanlı gelıyo. microfonlada yayiğn bu sekılde kolay oluyoo)

forum arkadaslarıma helal olsun cvp yazarsanız sevınırım.......
iyi forumlar arkadaslar fcf den sevgilerle bodrumfm saygılar sunar hepinize....

edit baslık gerekli yere tasinmistir

EDIT

arkadas_ca bu anlatimin Videosunu hazirlamis buyurun izleyin

arkadaşlar bana bi yardım edin normal olarak yayın yapıyorum fakat winamptan yapamıyorum bende ses var ama ekolayzır kıpırdamıyor dediklerinizin hepsini denedim 1. sücüdede yok benim ses kartımı gösterdiğimdede yok (mixseride kaldırdım) anlamadım neden xp kullanıcısıyım explorer kullanıyorum yayında

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

47

Monday, 10.12.2007, 12:55

sezersezer1979, yanlis ses kartini isaretlemis olmayasin :bilmem: bende iki degil üc ses karti var mesela listede...

yada arkadasimizin bahsettigi gibi ses kartin randiman vermiyor olabilir, fakat sen ses duyuyorsan ve pc'nin ses kartini isaretlediysen normalde equalizer'de kimildar...

winamp yada baska bir müzikcalar olmuyorsa dj mixer'ini kullan ;)

• Özel mesaj gönder

48

Tuesday, 11.12.2007, 11:51

Alıntı sahibi ""i-rem""

sezersezer1979, yanlis ses kartini isaretlemis olmayasin :bilmem: bende iki degil üc ses karti var mesela listede...

yada arkadasimizin bahsettigi gibi ses kartin randiman vermiyor olabilir, fakat sen ses duyuyorsan ve pc'nin ses kartini isaretlediysen normalde equalizer'de kimildar...

winamp yada baska bir müzikcalar olmuyorsa dj mixer'ini kullan ;)

ses kartında yanlış işaretleme yok bu garanti ama randıman vermiyo derseniz kabulüm onboard ses kartı ama ben ses duyuyorum ve ben buna uyuz oluyorum o aptal ekolayzırda kımıldamıyo yaklaşık 4 tane prof. dj mixer denedim winamp denedim media player denedim yok yok :) yakındır ben tımarhanelik olurum yada pc yi kırarım

caddy41

Stajyer

• Özel mesaj gönder

49

Friday, 21.12.2007, 13:27

Bunun sebebin soyle soyleyeyim arkadasim..
sorunun tam olarak ses kartindan kaynaklanmakta.. benim de ilk zaman oyleydi.. arkadasin onerdigi gibi ses kartini deistirdim ve su an bomba..
Yani ya eski mixer yada parana kiyip da yeni bi ses karti demek oluyor bu..

• Özel mesaj gönder

50

Tuesday, 1.01.2008, 23:45

tşk edrm
ellerine saglıkk

• Özel mesaj gönder

51

Saturday, 12.01.2008, 13:55

arkadaşım ben bunu dj programında yapmak istedim aslında oluyor çalışıyor yani program (sam broadcaster) ancak msn sesleri ve pc deki diğer sesler de gidiyor bunun çözü mü varmı ?

fenerize

Stajyer

• Özel mesaj gönder

52

Wednesday, 16.01.2008, 22:06

Emeğnize Sağlık Her İkinizinde Bunu Ögrendiğim iyi Oldu :harika:

deli_i

Stajyer

• Özel mesaj gönder

53

Wednesday, 13.02.2008, 10:32

ya arakdaşlar güzelde ben yaptım bunu ama Mixer deki gibi ses net degil bogunuk ve bozuk çıkıyor bunun uzantısını flacast.com da gördüm indirdim ama beceremedim ayrı o konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim iyi çalışmalar...

tramp

Acemi

• Özel mesaj gönder

54

Friday, 15.02.2008, 21:27

saol eline saglık

• Özel mesaj gönder

55

Friday, 22.02.2008, 18:28

ARKADAŞLAR AYNEN HERŞEYİ UYGULADIM AMA YOK OLMADI LÜTFEN YARDIMCI OLUN HERŞEYİ YAPTIM ŞU BİRİNCİL BİLMEM NE ONU ANLAMADIM
edit@hotmail.com LÜTFENN

• Özel mesaj gönder

56

Friday, 28.03.2008, 12:58

paylasim gercekten güzel tesekkürler...

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

57

Wednesday, 30.04.2008, 00:09

SLM ARKADASLAR BEN RADYOMDA KLIP IZLETMEK ISTIYORUM BILGISI OLAN VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

58

Wednesday, 30.04.2008, 00:27

Alıntı sahibi ""((yesil-cimen))""

SLM ARKADASLAR BEN RADYOMDA KLIP IZLETMEK ISTIYORUM BILGISI OLAN VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

flatcast sade .mp3 ve .wav kökenli audio belgelerini destekliyor...

tek yapabilecegin alternativ cam ile ekranini gösterebilirsin

• Özel mesaj gönder

59

Wednesday, 30.04.2008, 09:31

merhaba arkadaslar emegine yüregine saglik fcf35 ve sezer sezer kardesim
bende simdik oldu winampla yayin yapmak ve diger mikserledede oluyor sade bi sorun var bu konuda sizden yardim isticem
simdik winampla yayin yapinca benim her konustuklarim vede klavyeyle yazarsam duyuluyor bu sesi nasil kese bilirim
ltf rica ediyorum bu konuda yardimci olmasinizi saygimla tsk lerimi simdiden sunuyurum

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

60

Wednesday, 30.04.2008, 10:14

[*IMPARATOR*], mikrofon acikken ökSürSende duyulur :D

mikrofonunu kullanmadigin her defaSinda kapatman gerekiyo ;) eger ayriyeten bi dügmeSi yokSa kapatmak icin o zaman ayarlarina girip mikrofonu Saf diSi birakman gerekiyo