Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

141

Wednesday, 11.03.2009, 14:37

suan radyoda yeni oldugumdan dj sayim cok az bu yüzden güzel bir sey buldum. :) winaptan radyolara ulasildigi icin ordan bir radyo secerek yayin yapabilirim :)

142

Wednesday, 11.03.2009, 14:40

cihangirvlbg,

bi üstte yazdığımı yine okumadın ama
bak dikkatli okursan hoparlör sesini kıscan dedim. mixerdeki ses ibresinden demedim

özet olarak senin kendi hoparlöründen kıstığın veya açtığın ses dinleyicilerdeki sesi etkilemez sadece mixerdeki ses çubuğunu aşşağı çekersen ozaman dinleyiciler sesi az veya çok duyar

• Özel mesaj gönder

143

Wednesday, 11.03.2009, 14:44

okudum merak etmede, sorun su..!! bendeki laptopun ses kisma tusu yani + ve - stero ayarindan sonra görev yapmamaya basladi. :) ama zatn suda var, ben arti eksile bile ss kissam saatin yayindaki hoparlörden kismis gibi onunda degeri %100 den asagi dogru iniyor. yani sanirim ordan yada baska yerden farketmiyor. Ama ayri bir hoparlör takili olsa ddigin olur belki.

144

Wednesday, 11.03.2009, 15:03

cihangirvlbg,

neyse ben doğru olanı deyimde sen bildiğini yap nediyim başka

tekrar söylüyorum bak radyo flatcast daki mixerden sesi kısmadıktan sonra

pcden istediğin yerden sesi kıs veya yükselt radyodaki dinleyicilerin ses düzeyini etkilemez

ayrı bir hoparlör takılınca diyosunda işte o ayrı bir hoparlörüde taktığın zaman o seside yine laptopdaki ses düğmesi ayarlar
yani taksanda sesi kısabilirsin takmasanda ama kendi pc de kısabilirsin bu dinleyicileri etkilemez başka açıklaması yok

• Özel mesaj gönder

145

Wednesday, 11.03.2009, 15:09

:( affedersin cidden okudugumu anlamamisim. radyoda ses ayarlayicisi nerde peki. bu arada konuyla alakali degil ama toplu mail gönderme programi bildigin varmi. söyle bir kerede 1000 tane gibi :) <--- yanlış bölümde

146

Wednesday, 11.03.2009, 15:52

cihangirvlbg,

flatcastın kendi mixerinde sağda hareketli aşağı yukarı çekebilceğin ses kısma ve açma düğmesi vardır winamp 'ta kini zaten biliyosundur

• Özel mesaj gönder

147

Wednesday, 11.03.2009, 15:59

kusura bakmada sanirim ben yine anlamiyorum. suan winap kullaniyorum. winapin dedigin gibi ses kisma yeri belli. ama sesi kisinca ben dahil dinleyicilerede ses gitmemis oluyor. ben bana gelmesin ama dinleyicilere gitsin diyorum. Anlamadimmi yine yoksa ..?

• Özel mesaj gönder

148

Wednesday, 11.03.2009, 16:00

zaten flatcastin mixerini dendim onu tamamen kapatsam bile ses kesilmiyor.

149

Wednesday, 11.03.2009, 16:09

cihangirvlbg,

bidaha anlatiyim

winamp taki sesi normal dinleyicilerin duyabilceği şeklide bırak ondan sonra o ayarı hiç elleme

daha sonra eğer sen sesi duymak istemiyorsan leptop'da ufak bir ses kısma veya açma düğmesi vardır işte sen kendim duymayim diyorsan sesi o düğmeden kısarsan radyodakilerin müzük dinleme sesini etkilememiş olcaktır

yani dinleyicilerini ses ayarını winamp'tan kısıp açabilirsin

sen kendin duymuycağın sesi kendi pc ndeki ses kısma bölümünden kıscaksın
bu anlatmak istediğim düğme bazı hoparörlerde üzerinde olur ama her halikarda sen kendin pc dende kısabilirsin

winamp'a sakın elleme ordaki ayarlar tamam

• Özel mesaj gönder

150

Wednesday, 11.03.2009, 16:14

senide cok yordum hakkini helal et ama dedigim gibi pcde kismak yada yükseltmek icin + ve - tuslar var. ve orasi winap ayarlarindan sonra calismiyor. ben suan ses kisarken saat yanindan kismayi deniyorum ve winaptaki ses ayari ortada duruyor . yani ne yüksek ne alcak. ama ben saattin yanindan kisinca ve winaptakini ellemesem bile yayindaki audi cubugundaki ses gidiyor. sanirim bende anlatamiyorum.

cansuyum

Stajyer

• Özel mesaj gönder

151

Sunday, 22.03.2009, 17:08

tşkler bilgiler için ama video açılmadı bende sadece sesi gelkiyo::))

EsPriTüeL

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

152

Sunday, 22.03.2009, 17:10

Codec yüklersen açılır cansuyum, yoksa böyle ses var görüntü yok olur :D

ender

Stajyer

• Özel mesaj gönder

153

Friday, 10.04.2009, 10:46

mic ayaraı nsl olcak dj mikseri kaldırınca

154

Friday, 10.04.2009, 10:49

ender,

burdaki video yu izle -------> winamptan yayın yapmak

• Özel mesaj gönder

155

Tuesday, 14.04.2009, 03:21

SELAM ARKADASLAR UYGULAMA GÜÜZEL AMA YARDIMA İHTİYACIM VAR HERSEYİ AYARLADIM BENİM SES KARTİM SOUNTMAX VE ORADAKİ SRERİO KARISTIRICI BENIM SES KARTIMDA YOK O YÜZDEN YAYINDA SES KARSI TARAFA COK KARISIK GIDIYOR BUTUN YOLLARI DENEDIM AYARLARIN HEPSIN IDENEDIM MONU CIKIS PHONE CIKIS DALGA KARISTIRICI AMA MALESEF NET BIR SEKILDE YAYIN YAPAMADIM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM SIMDIDEN TESEKKÜR EDERİM

AYDOST_FM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

156

Tuesday, 14.04.2009, 05:04

arkadaslar ben winwaptazn yayin yapacagim olmuyor.dj mixseri kapatiyorum audi acilmiyor neden acaba .audi cikmiyor bende. yardimci olursaniz sevinirim.

157

Tuesday, 14.04.2009, 08:06

AYDOST_FM,

active-x plugin i hata vermiş olabilir ----> (silip tekrar yüklemelisiniz)
ses kartınızın driverinde sorun olabilir ----->(silip tekrar yüklemelisiniz)
ses ayarlarınızda stereo karışımı aktif olmayabilir ----> (ayarlar kısımında işareti kaldırmalısınız)

158

Tuesday, 14.04.2009, 08:14

Alıntı sahibi ""serserifoto""

HERSEYİ AYARLADIM BENİM SES KARTİM SOUNTMAX VE ORADAKİ STEREO KARISTIRICI BENIM SES KARTIMDA YOK

winamp taki o ayar sizin ses kartınızdan ayarlanan bir ayar değil orda yanlışlık yapmayın tamam ses kartınız SOUNTMAX olabilir fakat asıl yapmanız gereken ses kartınızdan değilde pc deki sağ alt köşede hoparlör iconu var o bölümden girip ayarlama yapcaksınız ses kartınız ne olursa olsun farketmez

sadece işletim sisteminize gere biraz farklılıklar gösterse de yinede aynıdır
yani vista ya göre biraz farklı xp ya göre biraz farklıdır eğer dediğim yerden girdiğinizde yine o ayar penceresinde aodio input seçeneğini göremiyorsanız ses kartınınız dirver yüklemesinde bi hata oluşmuştur tekrar güncel sürümünü kendi sitesinden bulup yüklemelisiniz

eğer işletim sisteminiz vista ise buraya bakabilirsiniz stereo karışımının aktif edilmesi flash olarak var

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=153508#153508

• Özel mesaj gönder

159

Wednesday, 10.06.2009, 18:18

Selam arkadaslar winamptan videodaki gibi yapabiliyorum...Fakat farklı bir temaya gecigim zaman olmuyor bu.O temada da o equlazier ı bulamadım o temada bu ayarları yapmak icin...Yardımcı olursanız sevinirim

160

Thursday, 11.06.2009, 09:30

Cw_Windtalker,

winampla yayın yapabildiyseniz zaten flatcast ın kendi mixeri ini kapatmışınız demektir

anlamadığım farklı temaya geçince olmuyor demeniz kullandığınız temada ekolayzer mi varki veya dediğiniz teamyı yapan arkadaş temaya gif ekolayzer koymuştur illaki bütün temalarda olcak diye bişey yok

bütün temalarınızda ekolayzer olmasını istiyorsanız ekolayzerin url linki ni alın ve resim olarak komple tüm temalarınıza koyun olsun bitsin

sorunuz buysa eğer