Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "<<berdush>>" bir erkek
  • Konuyu başlatan "<<berdush>>"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 27.06.2011, 23:23

Yalnızlığımla Geçireceğim Son Gecem Olacak..

Yalnızlığımla geçireceğim son gecem olacak ! seni,yalnızlığını,sevgini…hepsini hepsini de gecenin karanlığına gömeceğim benle beraber…

Ve herkes uyurken,tatlı rüyalar görürken ben çoktan uyanmış ve yola koyulmak üzere hazırlanmış olacağım ;seni gömerek… Kimsenin ruhu duymayacak,sessizce çekip gideceğim bu şehirden.Arkama dönüp bile bakmayacağım,gözyaşlarım gözyaşlarım akmayacak, dönmen için çok döküldü bu gözyaşlarım…artık ağlamağı unuttu gözlerim…artık artık ağlamayı unuttu gözlerim..arkama dönüp bakmayacağım bile seninle geçirdiğim onca zamanı hatırlatan bu koca şehre !

Yalnızlığımla geçireceğim son gecem olacak ..!

Gecenin olmasını bekleyeceğim..beklerken seninle gittiğimiz o yerlere,son bir kez yalnız gideceğim.bakıp bakıp ah edeceğim sana sevgine,kendime…ama yine ağlamayacağım…. Gözümden 1 damla yaş bile akmayacak senin için,hatıralar için..akmayacak !son gecemi de yaşayıp gideceğim bu şehirden , kimileri balkonda oturup çay içecek,kimileri sevdiğinin koluna girip geceyi sabah edecekler..kimileriyse benim gibi sessizce çekip gidecek..ağlamadan ! ama hiç kimse bilmeyecek, o karanlığın içinde çekip gittiğimizi,anlamayacaklar ! gece, seni örttüğü gibi benim gidişimi de örtecek …

Yalnızlığımla geçireceğim son gecem olacak !

Limanların evlerin sokakların lambası sönecek..sevdicekler birer birer ayrılacak birbirlerinden, tekrar buluşmak üzre ! arabalar geçmeyecek artık o ıssız sokaklardan ve sen geçmeyeceksin yüreğimin en ücra köşesinden..çıkamayacaksın gömdüğüm o geceden… kimse bilmeyecek çekip gittiğimi ! son gecemi de yaşayıp gideceğim bu şehirden sessizce..hayatımı bilen o şehirden senden ; hiç gözyaşı dökmeden ayrılacağım..Çünkü ben, son gecemde her şeyi gecenin karanlığına gömdüm..O geceyi mezar yaptım anılarıma,sevgime,sevgine Sana… Ve yalnızlığımla geçireceğim son gecem olacak …!

ALINTI