Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

alkan03

Acemi

• Konuyu başlatan "alkan03"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 3.07.2011, 21:19

ZyXel o² dsl router comfort

Merhaba arkadalar benim sorunum port acmak la ilgili modemin portunu acamiyorum ne yaptimsa olmuyor

boyle yapiyorum ama yinede acik gorukmuyor freawell aktif yaptim ama yinede olmuyor arkadaslar yardiminizi bekliyorum ne yapmam gerekli

2

Sunday, 3.07.2011, 21:27

ip adresini doğru verdiysen
Firewall i açınca ordanda izin vermelisin
çünkü firewall açılınca direk portu korumaya (engel) geçiyor

firewall bi bakıma engelleyici anlamınadır

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 4.07.2011, 09:04

ip adresini doğru verdiysen

Sabitlediginiz IP adresini tekrar kontrol edin (umarim ip sabitlemissinizdir).
Nat ayarlari dogru görünüyor, fakat Beratcan'in dedigi gibi güvenlik duvari (firewall) ayarlarida önemli: Sicherheit > Firewall > Regeln
Buradada Flatcast icin UDP 40123 icin bir kural yapmaniz gerek.

Herseyi yaptiktan sonra bilgisayari kapatip, bir kac saniye sonra tekrar acin, öyle tekrar deneyin radyo'da.

• "Atilla Bülbül" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 4.07.2011, 09:41

Zyxel modemler port yönünden çok sorunludur. Port açık gibi görünse de çoğu zaman kapalı olmaktadır. Ben başa çıkamadım değiştirdim...