Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

renefte

Stajyer

• "renefte" bir erkek
  • Konuyu başlatan "renefte"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 5.07.2011, 18:07

Tema Gözükmüyor

Arkadaşler ben kendi resimlerinden birtane tema oluşturdum bunu radyoya yükledim herşey güzel sorunsuz açılıyor ama temayı pc de bulamıyorum klasör boş gözüküyo radyodan girip görüyorum ama pc den girince göremiyorum temayı inş anlatabildim.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 5.07.2011, 18:37

windows 7 tema kayit ve yükleme sorunu burda ki videoyu bi göz atmanizda fayda var :1gözkirp:

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 5.07.2011, 20:21

Tema'yi sen Export etmedigin süre, hic bir klasörde göremezsin. Ancak radyoyu actiginda kaydettigin tema'yi DESIGN TOOL'de secenekler arasinda görebilirsin.
Export to file seceneginden bir klasör'e FCP olarak kaydedebilirsin. Sonra bu FCP dosyasini istedigin kisiye gönderebilirsin. Radyoyu acmadan bu dosyanin icerigini ama göremezsin. Yani radyo'yu acip, Import yapmali mesela temayi gönderdigin kisi, ve radyoda temani görür o zaman.

Anlattigindan anca bu kadar anladim ve anlattim :huh:

renefte

Stajyer

• "renefte" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 5.07.2011, 21:18

Allahım suçum ne neden hep bütün arızalar bende çıkıyor şimdide yayın alamıyorum yardım edebilecekmisinzi :(
dinleyici olarak girebiliyorum ama yayın alamıyorum bugun daha önce yayın aldım yeni oldu bu :(

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 5.07.2011, 21:26

ilk defa yayin aldigindan oluyor bu
Designer Tool uzerindeki hazir temalardan birine cift tikla duzelir
ayrica yukarda onur arkadasimizin verdigi videoyu izle
windows 7 kullanicilarinda fcp kayitinda sorun olabiliyor.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 5.07.2011, 21:32

bu ekran ilk yayin baslayanlarda yada flatcast activex kaldirip yeniden yükleyenlerde karsiya cikar tzz

yapman gereken

ilk önce flatcast eror veren kutuyu tamam tiklayarak kapat
sonra present selection (temalarin oldugu pencere) de herhangi bi temaya iki kere tiklayarak yayina başlayabilirsin

Flatcast 4.15 - ChatRadio Bright
Flatcast 4.15 - ChatRadio Dark
Flatcast 4.15 - ChatRadio Fish
Flatcast 4.15 - ChatRadio Flower

bunlardan birini iki kere tiklaman yeterli :müzik1:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (5.07.2011, 21:54)

renefte

Stajyer

• "renefte" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 5.07.2011, 21:39

ilk defa yayin aldigindan oluyor bu
Designer Tool uzerindeki hazir temalardan birine cift tikla duzelir
ayrica yukarda onur arkadasimizin verdigi videoyu izle
windows 7 kullanicilarinda fcp kayitinda sorun olabiliyor.

videoyu izledim çok güzel hazırlanmış bende win7 kullanıyorum tşkler onu hallettim bunuda dediğinizi bir deniyeyim.

renefte

Stajyer

• "renefte" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 5.07.2011, 21:46

tamam oldu girdim peki neden böyle oldu birsürü temam vardı hepisi kaybolmuş sanki reset atılmış gibi :S

• "Caysekeridamla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 5.07.2011, 21:51

tamam oldu girdim peki neden böyle oldu birsürü temam vardı hepisi kaybolmuş sanki reset atılmış gibi :S

:D yeni al sende :P

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 5.07.2011, 21:53

yapmis oldugun ayarlama yuzunden oldu bu
dikkat ettiysen ayarlamadan once sadece AHUZAR vardi Designer Tool uzerinde
sonrasinda flatcast orjinal temalari geldi ve ahuzar kayboldu

tema sorun degil
forumda yuzlerce guzel tema var alabilirsin :kcool:

renefte

Stajyer

• "renefte" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 6.07.2011, 07:46

Bnuda hallettik =)) Başka problemlerle gorusmek uzere :çakçak:

xedaatt

Stajyer

• "xedaatt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 28.03.2014, 16:25

windows8 internet explorerde tema kayıt sorunu

merhaba arkadaslar daha once xpdeki cözumunu izlemistim simdi windows 7 de izledim ama windows8 kullaniyorum bu soylediginiz cozumu uyguluyorum fakat flatcastin orjinal temalari geliyor ama gene bir tema yaptigimda ayni sey oluyor google chromede ayni sey oluyormu bilmiyorum ben genelde ie kullaniyorum aliskanliktan dolayi windows 8 de yapilması gereken baska bir islemmi var ben anlayamadım bunu zaten windows8 ede daha tam alısabilmis degilim

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 28.03.2014, 16:30

win8 hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla tema kayıt sorunu ile ilgili win7 ile aynı işlemi yapman yeterlidir.
buradaki işlemi yaptınızmı
Windows 7 Tema Kayit ve Yukleme Sorunu

xedaatt

Stajyer

• "xedaatt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 28.03.2014, 17:04

evet bende oyle tahmin ediyorum da hatta onu yapmadan once ie ayarlarını sıfırlıyorum özellikler gelişmişten ve bu videodaki kullanıcı hesapları denetimi ayarını en alta aldım hiçbir zaman uyarma kısmına ie ayarlarini sifirlayinca flatcast orijinal temaları geliyor fakat yeni bir temayı yaptığımda ve kayıt ettiğimde tek o tema kalıyor desing tool da ve kayıt ettiğim tema mesela masa ustune kayıt ettim orda dosya olarak gorunmuyor desing tool dan tema alır gibi yaptığımda orda gorunuyor başka ilave birseylermi yapmak gerekiyor acaba uac falan diyorlar oralaramı girmek gerekir bilmiyorum

xedaatt

Stajyer

• "xedaatt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 28.03.2014, 17:11

simdi ben bu bilgisayarı yeni aldım dolayısıyla orijinal Windows yazılımından dolayı ie nin en son surumunu kullanıyor olması olabilirmi sorun ie nin daha önceki versiyonlarına dönsem sorun sorun cözulurmu acaba daha once windows7 kullanırdum böyle bir sorunum yoktu cok önemli değil aslında sonuçta başka tarayıcılarda isimizi yapabiliyorus ama benim i e kullanma alışkanlığım var kurcaladım biras ama bi cözumunu bulamadım daha onceleri gene allaturkaada bazı sorunlarla ilgili yazılar okurken i e nin eski versiyonlarına donuldugunde sorunun cozulduguyle ilgili yazılar okumuştum

• "emirhn36" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 24.07.2014, 13:04

Benimde Bir Sorunum Var !

Öncelikle merhabalar forumda konu açma yerini bulamadığım için buraya yazıyorum.
Bugün bir radyo açtım ve internetten izleyerek bi tema yaptım videoda anlatılanın aynısını yaptım resmi upload ettim radyomu açtımve urlyi girdim
Tema geldi fakat çok değişik bi şeklide geldi normal olan fotoğraf sanki boyuna doğru 10x büyütülmiş gibiydi yani yaptığım gibi olmadı. bunu nasıl düzeltebilirim ?
Lütfen temaya ihtiyacım var !

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 24.07.2014, 13:36

Öncelikle merhabalar forumda konu açma yerini bulamadığım için buraya yazıyorum.
Bugün bir radyo açtım ve internetten izleyerek bi tema yaptım videoda anlatılanın aynısını yaptım resmi upload ettim radyomu açtımve urlyi girdim
Tema geldi fakat çok değişik bi şeklide geldi normal olan fotoğraf sanki boyuna doğru 10x büyütülmiş gibiydi yani yaptığım gibi olmadı. bunu nasıl düzeltebilirim ?
Lütfen temaya ihtiyacım var !

merhabalar

mesajınızı buraya taşıdım . sorunuzla alakalı resim boyutunu gözden geçirmenizi ve tema kayıt ve yükleme sorunları bu konuya bakmanızı öneririm

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 24.07.2014, 20:33

Emirhn 36 ....
Arkadaşım temayı hangi programla yaptınız bilemiyorum fakat anlatıklarınızdan anladığım kadarıyla siz Piksel yerine İNÇ veya SANTİM olarak kayıt yapmışsınız...
Temanız onun için çok büyütülmüş gibi görünüyordur...
Ölçülerinizin 800 X 600 PX olmasına dikkat ederseniz sanırım sorununuz çözülecektir...
Yapmış olduğunuz resmin boyutlarını görmek için Resmin üzerine sağ tıklayın ÖZELLİKLERE Giriş yapın Acılan sayfadan AYRINTILAR sekmesine tıklayın...
BOYUTLA yazısının karşısında 800X600 yazıyor olması gerekli ...
Genişliğin karşısında 800 PİKSEL
Yüksekliğin karşısında 600 PİKSEL yazması gerekli....
Umarım yardımcı olabilmişizdir .... Kolay gelsin hayırlı forumlar olsun....