Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Olta

Acemi

• Konuyu başlatan "Olta"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 15.09.2007, 10:58

FireFox

slm arkadaşlar. daha öncede IExplorer kullanıyordum herhangi bir problem olmuyordu. Ama firefox yükledikten sonra radyoyu açmaya çalışıyorum ama açılmıyor eklenti yüklemem gerektiği söyleniyor. eklentiyi yüklememe rağmen her seferinde eklenti istiyor. Bir türlü sayfayı açamadım. DJlik yapıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

2

Saturday, 15.09.2007, 11:02

Firefox tan eklenti indirdikten sonra indirdigin Flatcast producer yada viewer i install etmen gerekli. Daha sonra tekrar denemelisin.

Yoksa durmadan set up indirirsin ;)

Olta

Acemi

• Konuyu başlatan "Olta"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 15.09.2007, 11:04

:))) o kadarda saf değilik canım. Demedim ama dediğin gibi yaptım zaten radyonun iki tane eklenisi var dediğin gibi producer ve viewer olmak üzere. Kaç defa setupını kurdum bilgisayarı kapattımtekrar açtım. Hatta denetim masasına girdim. Proğram ekle kaldırdan baktım orda proğram yüklü görünüyor ama yine olmadı. her seferinde tekrar yüklemem isteniyor

Psychic

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 21.09.2007, 01:30

ßende MoziLLa Firefox kullaniyorum.. Sen Setup u kurarKen direkt Linkten indirdiysen Sorun ßundan kaynaklanıyo oLaßiLir.. Linkden indirdiğin İnternet ExpLorer e uyumLu oLur ..
Senden Eklentiyi Kurmanı istediginde ekLentiyi eLLe kur a tıkLa Sonra dosyayi indir Kur We Firefox unu Kapat Yeniden aç Daha sonra Tekrar dene Sorunun Çözüleceğinden Eminim.. KoLay geLsin.