Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Yasak_Resim"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 10.07.2011, 15:38

Index degistirmek, oyun eklemek hakkinda bilgi

Blogcudan radyo actik...Index simizi begenmiyoruz...Index i degistermenin....ve index i degistirirken bazi seylerde eklemek istiyoruz....örnegin oyun...bunlari nasil yapabiliriz...rica etsem ayrintili yazarmisiniz.....tsk* ederim simdiden.... :bilmem:

2

Sunday, 10.07.2011, 16:04

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

Yukarıdaki linkte blogcu tarzı sitelerdekullanabileceğiniz onlarca index mevcut.

Birini seçip ekleyebilirsiniz.

Nasıl yapıldığını öğrenmek için "Bu" bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyun vs gibi scriptler eklemenzi tavsiye etmem. Sitenizin açılması güçleşir.

Ama eklemek isterseniz forumun arama kısmını kulllanarak ilgili mesajlara erişebilirsiniz.

KALBEZARAR

Stajyer

• "KALBEZARAR" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 10.07.2011, 17:15

Bu soruyu ariyordum, sağolun.

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 7.10.2011, 22:10

boncuk oyunu olan tema istiyorum

Radyo temamı degişmek istiyorum radyonun altında boncuk oyunu olan temaya gecmek istiyorum ama bulamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 7.10.2011, 22:22

içinde oyun olan site kodlarıyla birlikte lütven yardım

NaPaLM

Orta Düzey

• "NaPaLM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 7.10.2011, 22:30

hangi indexe oyun eklemek istiyorsunuz ve hangi oyunu?

deliyagmur

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 7.10.2011, 22:49

Siteme oyunnn

slmm ,sitemde renkli balon patlatma oyunu olsun istiyom isminide tam olarak bilmiyorum bircok sitelerde görüyom ama kodlarını nerden bulurum bilmiyom tabii siteye nasıl konacaginida,sayfanin en altında olsun istiyom :himmmm: ama nasıl yapcam bilemiyom lütfen bana yardimcı olurmusunuz :Ç.hastayim: simdiden cok tsk.lerr.

8

Friday, 7.10.2011, 22:59

deliyagmur

Arkadaşım Sitene Bubble Shooter Eklemeniz İçin Aşağıdaki Kodu İndexinize Eklemeniz Yeterli Olacaktır
Sayfanızın En Altında Çıkmasını İstiyorsanız Eğer
Muhtemelen İndexinizin En Altında </body> Bulunan Kodun Hemen Önüne Eklemeniz Gerekiyor

Kaynak kod

1
2
<center>
<object classid="clsid27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0" width="600" height="450"><param name="movie" value="http://www.oyunarti.net/files/file/bubbleshooter.swf"><param name="quality" value="high"><param name="menu" value="true"><embed width="600" height="450" src="http://www.oyunarti.net/files/file/bubbleshooter.swf" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash"></embed></object></center>

deliyagmur

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 9.10.2011, 22:40

BaBuSh arkdasım cok ama cok tsk.ler,ne kadar sewindim bilemessiniz ,emeginize salık ilginiz için cok tsk.İyiki bu sitemiz war sagolun emegi gecen tüm arkadaslarima cokk cokk tsk.ler saoolun.

deliyagmur

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 17.10.2011, 09:06

Slmm babush ayni sizin dediniz gibi yaptim ama olmadı:( cok kez denedim yok olmuyoo nie bilmiyom !! body önüne koydum kodu üste cikiyo ama beyaz 1 sayfa hiç bisi yoken alta <body></body> yaptım hertürlü denedim olmadii hiç hep beyaz sayfa ve üste yada hepsi gidiyoo,nerde yanlis yapiyom bilmiyom ltf. yardimci olurmusunuz :( simdiden tsk.lerr

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 17.10.2011, 17:59

deliyagmur, site kodlarinizi metin belgesi olarak eklerseniz kodlamadaki duzenleme icin yardimci olabiliriz.

deliyagmur

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 18.10.2011, 23:33

Cok tsk.ler masum ,ilgin için cok tsk.ler.Arkadasım sorunu cözdü ben yapamadım ama olsun,hersey için cokk ama cok tsk.lerr

• "xcanannx" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 7.11.2011, 11:38

slm

arkadaşlar bana yardım edecek biri varmı radyomun indexini değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 7.11.2011, 12:07

xcanannx, radyo siteniz nerde, blogcu.com tr.gg vs ?
siteye admin giris bilgileriniz varmi,
index degismeyi daha once denedinizmi ?
denediyseniz nasil bi sorunla karsilastiniz ?

• "xcanannx" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 7.11.2011, 18:43

radyo sitesi blogcu admin giriş bilgileride var

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 7.11.2011, 19:19

Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali burda blogcu indexini degismek icin video var izleyin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129 burda ise once index bakip begeneblirsiniz eger hazirda indexiniz yoksa..