Giriş yapmadınız.

Arnika

Stajyer

• Konuyu başlatan "Arnika"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 12.07.2011, 17:36

File Export Mozilla ve Google sorunu

Slm arkadaslar,

Tema hazirliyorum, fcp yapmak icin File exporta tiklayinca sayfa donuyor ve yayin düsüyor.foruma baktim bir arkadasinda ayni problemi warmis.kendisine sunulan cözümleri denedim, fakat bende olmadi.IE den eklemek isteyince renk butonu sorunu war ordanda yapamiyorum Geschützter Modus deaktivieren yaptigim halde renk butonu kayip...bir fikriniz olabilirmi sorun ne ile alakali diye??? bu ara windows 7 sistemim...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 12.07.2011, 17:46

flatcast produceri güncelle

Arnika

Stajyer

• Konuyu başlatan "Arnika"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 13.07.2011, 23:55

YAPTIM:::OLMUYOR...ayrica dünden beri bir porblem daha cikti ben haric djlerden her kim yayini aliyorsa düsüyüor yayini ..dinleyiciler sayfaya tiklayinca pencere beyaz kaliyor...cildirmak üzereyim....yardim lft....

tskler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 14.07.2011, 00:14

Arnika, Designer Tool uzerinde kac tane tema var ?
eger cok sayida ise temalarin hepsini silmeniz gerekebilir (geri getiremezsiniz), Designer Tool'da arka plana gecip Preset menusu altinda bulunan Delete All secenegine tikla, o zaman butun temalari silersin
daha sonra yine ayni yerden Restore Defaults secenegi ile sadece flatcast temalarini geri getirebilirsin, bunu deneyin bu cozum olabilir

bunun yani sira, cerezleri temizle ve Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler) yeniden yukle

diger sorun port sorunu olabilir

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (14.07.2011, 00:19)