Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "yıldızfm"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 21.07.2011, 09:35

Dinleyiciler Hakkinda Bir Soru

Arkadaşlar yayınımda genellikle 1 misafir dinleyici gözüküyor ama yazıyorum hoşgeldin guest fln ama cevap alamıyorum. 1 dinleyicim var mı yada "en azından 1 kişi olsa dinleyicim var" deyip kendimi mi kandırıyorum... 8|

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 21.07.2011, 09:44

Guest veya Gast olarak görünüyorsa, dinleyicin var demektir :thumbup:
Rulet'e SID attiysan ordan gelmis olabilir, belki sadece müzik dinliyordur ve chat'i izlemiyordur. Öyleyse cevap yazmamasi cok dogal.
Bende cogu zaman nick almadan ve yazmadan sadece dinleyici olurum :ah:

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 21.07.2011, 11:54

Alıntı

1 dinleyicim var mı

dinleyicin yok o 1 kisi olan online kendi nikin (dj yani) dj nikleri online kisilerde görünür ama totalden sayilmaz
alttaki resimde 1 kisi görünüyor ama kimse yok sadece dj var
online yazan yerde 1 kisiden sonrasi dinleyicilerdir

• Konuyu başlatan "yıldızfm"

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 21.07.2011, 11:58

;( peki nasıl dinleyici kazanabilirim??? :whistling:

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 21.07.2011, 12:13

1- Arkadaşlarınızı Davet Edin..Onlarda Arkadaşlarını Eder Elbet..zamanla bi ortamınız olur :1gözkirp:

2- İndex inizin içine Allaturka Banneri Ekleyip Sitemizde İlan Verin... Mutlaka Görenler Ve Gelecek Dinleyicileriniz Olacaktır --Daha Fazla Bilgi İçin Tıkla

3- Rulete Belli Aralıklarda Sid Ekleyin... Mutlaka O esnada Ruletten Radyo Dinlemek İsteyen Misafirler Gelecektir yayınınıza ---Nasıl Olduğunu Öğrenmek İçin Tıkla