Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 26.07.2011, 20:13

radyoya giremiyoruz

slm dj arkadaşımız uzun zaman pc de yoktu radyoyu başka yere yönlendirdim blogta sid değişerek sonra düzltim şimdi girilmiyo radyoya iki taraftada

Sorry, something went wrong. The link you have selected is not valid and should not be called.

Please go to the Flatcast homepage and try again. bu çıkıyo acil yardım

2

Tuesday, 26.07.2011, 20:20

<IFRAME height=600 width=800 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxx " frameborder="0" scrolling="no"></IFRAME>

resimdeki işretli bölümü doğru iframe ve sid nosuyla değiştir (kodu yanlış eklemişsin)

XXX yazan yere kendi radyonun SID nosunu yaz

3

Tuesday, 26.07.2011, 20:20

Yönlendirdiğin sitenin adresini Flatcast admin panelinden değişmiş miydin? Bunu yeniden şu anki kullandığın sitenin adresiyle değiştirdin mi?

Şu an kullandığın sitenin linkini admin panelinden flatcast e gir. Sid numaranı da kontrol et. Düzelecek mi bakalım? :himmmm:

4

Tuesday, 26.07.2011, 20:46

sorun çözüldü

slm evet beratcan hepsini denemiştim olmadı yaptığım hatta sid yazarken sid ve scrolling arasına boşluk koymamışım indexsi çok iyi kontrol edince hatayı fark ettim sağolun ...peki yönlendirmeden sonra eski radyoya geri gelebilmek için yayın esnasındamı değişiyoruz tekrar .. ve arkadaşların tekrtar sayfamı yenilemeleri gerekiyo

5

Tuesday, 26.07.2011, 20:48

O An Yayında Olan Dinleyicilerin Hepsinin Yönlendirdiğiniz Radyoda Olabilmesi İçin Sayfayı Yenilemeleri Gerekir

6

Tuesday, 26.07.2011, 20:54

Radyo sid nosunu hangi radyo indeksine koyduysanız (bir veya birden fazla indeks) hiç farketmez
önemli olan sizin sid (iframe) nonuzun sitelerde ekli olmasıdır
sonuçta radyonuzda olurlar nekadar siteniz varsa isteyen istediği yerden girebilir
önemli olan o sitelerinizde yayın yaptıgınız radyo SID nosunun ekli olmasıdır