Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

süvari67

Stajyer

• "süvari67" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 15.02.2012, 18:13

google'da eski radyo linkini silmek (aramalara kapatmak)

google'da eski radyomun linkini silmek (aramalara kapatmak) istiyorum.. konu doğru yerde mi bilmiyorum ama her şeyi bilen sizin bunu da bileceğinizden kuşkum yok.. masum masum kerdeşim, radyo indexi ile ilgili sorunumu da sayenizde çözmüş bulunuyorum teşekkür ederim ilginize.. saygı ve sevgiler..

by-kenan

Profesyonel

• "by-kenan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Thursday, 16.02.2012, 18:50

Fatih emegine saglık yararlı bir paylasim cok tskler...

atchoum

Stajyer

• "atchoum" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 18.02.2012, 18:08

acil yardim lutfen
radyomu blogposttan ayarladim bi kaç haftadir ama internet explorerden girilemiyo ,, ggogle chrome mozila veya opera kullananlarda sorun yok ,,, yardimci olursaniz sevinir arkadaslar neden olabilir explorerden girilmeme nedeni ,, ordan girince radyonun yeri beyaz gozukuyo 3 , 4 saniye içinde geri dusuyorla explorerden girenler

http://www.erbek66-fm.blogspot.com/

berra5334

Stajyer

• "berra5334" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Saturday, 18.02.2012, 18:17

İzin verilsin mi diye bir ekran gelebilir. izin verilsin deyin ve devam edin. o kadar

atchoum

Stajyer

• "atchoum" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 18.02.2012, 18:25

oyle bi ekran çikmiyor radyoya giriyolar bi kaç saniye içinde geri dusuyolar explorerden gelince , musaitseniz deneyin gorursunuz explorer uzeri

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Saturday, 18.02.2012, 18:46

blogger ayarlarini yeniden kontrol edin
Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]
kullandiginiz index cok karisik, IE ayarlarini engelleyen birsey olmali mutlaka, eger index bakmak isterseniz asagidaki linke bakin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Thursday, 23.02.2012, 20:33

http://www.istanbulunsesi.blogspot.com/

selamm ben kuarmadim yardim eden varmii indexsi koyacagim bolumu byulamasim

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Thursday, 23.02.2012, 22:22

Dj_MuZo konu basindaki mesaji okuyup sirasi ile yaparsaniz siteniz sorunsuz calisir
Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Friday, 24.02.2012, 14:01

index yerlesdirme

selamm arkadaslar bende blogspot actim ama index yerlesdirme yerini bulamadim ......http://blogspot.istanbulunsesii.com acaba olmusmudur dogrumu actim yardimlarinz şcşn mersi

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Friday, 24.02.2012, 18:47

Tam olarak ne yapmaya calistiginizi anlamakta zorlaniyorum.

Verdiginiz adres cikmaza gider cünkü belirlediginizisim.blogspot.com olmasi gerekmektedir.
Blogspot kismi en önde degil, belirlediginiz kullanici adresinden sonra gelir.

Yanliz daha öncede bize 'bizim ismimizle radyo acildi' dediginiz site adresine gider bu sefer.
Blogspot'ta Sensizay denilen radyo VE indexi bulunuyor.
Fakat Sensizay'in adresi istanbulunsesii degil, bilakis bir cok domain üzerinden ulasilabiliniyor, hepside sensizay ile ilgilidir. Flatcast'ta belirtilen adreste sizinle ilgili degildir (bir taklit söz konusu degil).

Sizin radyonuzun Sid numarasi: http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1273852
Flatcast'ta eklediginiz web adresindeki (web.tr.tc adresi) Sid numarasi Daglar FM'e ait: http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=839199
Yanliz radyonuza geldigimde dinleyicileriniz mevcuttu. Hangi adresten geliyor dinleyicileriniz? :himmmm:

Istanbulunsesii ile ilgili Blogspot adresini siz mi actiniz ve Sensizay'a ait indexi yerlestirdiniz? :fd:
Eger öyleyse Masum arkadasimin verdigi link'i inceleyip, blogspot'taki indexinizi degistirin ve kendinize ait Iframe kodunu yerlestirin.
Yok öyle degilse, bizi bir aydinlatin, bu kadar karmasa nasil olustu :himmmm:

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Friday, 24.02.2012, 20:41

karmasa nasil oldu

meral hanimm ole bir karmsa olduki bende cozemedim konu..1 blogcu kapandiginda arkadasa dedim bize bir radyo kura bilirmisn arkadasda tr.tc. adrsi kurmus oda daglar in indexsini koymus ve sid nouu degismemis her seyi verdgm halde bizim sid noyu yerlesdirmemis....simdi o arkadasa ulasamiyom.o ole kaldi.konu2.suan bizim radyoya kendi kurdugum tr.gg.den giriliyo..konu 3 sensiz ay dedigim radyoda bizim isim gordum.ve oyuzden dedim bizim isim var diye tikladigimda oraya girdim.konu4.blogspot adresinide kurmaya calistim ama index nereye yerlesiyo onu bulamadim.2gundr bakiyom olmuyo cok özur dilerim basinizi agrttm hakkinizi helal edin.tr.tc sitesinde bile bulamadim sablon nrde karisik bi vakaa ......Istanbulunsesii ile ilgili Blogspot adresini siz mi actiniz ve Sensizay'a ait indexi yerlestirdiniz?.hayir ben acmadim o vatandas acmis istanbulunsesii.diye.istanbuunsesii.le hic bir baglantisi yok bilerek yapilmis bi sey dir bu ;(

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Friday, 24.02.2012, 20:52

isim farkli

http://istanbulunsesii.blogspot.com/ bu isim bizim arkadas bize dusmanligindan bu ismi yapmis ama arkadasin radyo ismi sensiz ay dir daha önceden radypmuza gelip dostca gorunup arkamizdan vurmak

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (24.02.2012, 21:32)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Saturday, 25.02.2012, 14:04

Flatcast'ta Sensizay ile olan site adresleri belirtilmis, sizin adiniza alinmis blogspot ile ilgili siteye müdahalemiz maalesef mümkün degil.
Ancak admin bilgileri elinizdeyse (mail adresi v.s.), sifreyi istetme imkaniniz olurdu.
Ama tüm bilgiler arkadasiniz dediginiz kisideyse, o zaman sizde birsey yapamazsiniz.

Herkes balik verebilir ama mühim olan balik tutmasini ögretmek ve ögrenmektir.
Insallah sizin basiniza gelenler hic olmazsa baskalarina ders olmus olsun :thumbup:

• "Yavuz ERBiL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

34

Sunday, 26.02.2012, 15:00

Tskrler Babush guzel anlatim olmus adimlari izleyerek kurdum
Kazanc sistemi var fakat siteye reklami eklemiyor popup oilarak aciyor kodlari ekledigim halde bir bilgin varmi acaba ?

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

35

Monday, 27.02.2012, 15:51

yardimmm

evet meral hanimm blogspot dan adimiza almis ama flatta bizim ismimiz yazik uzuldum bunu nasil alamamis tr.gg. almis adam gibi gelsin bunu da vereyimm ama namussuzluk yapmasin adam gibi adam olsulll insallah okuyordur önce adam olmayi ögrenecek namussuzlugu deyilll ... :cursing:

foe

Acemi

• Özel mesaj gönder

36

Tuesday, 17.04.2012, 10:35

Yayın yapamıyorum

Herkese merhaba

kaç yıldır bu radyo işini çözmeye çalışıyorum. Araya yok çcuktu, yok çocuğun okuluydu gşrdi bir türlü halledemedim. Sizden ricam yardımcı olmanız.

Birçok adımı gerçekleştirdim, doğru da yaptığıma inanıyorum. Ama http://radyoigneada.blogspot.com/ buraya bir türlü kodu yerleştiremiyorum. Tam olarak nereye ve nasıl yerleştirmek gerekiyor. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

37

Tuesday, 17.04.2012, 10:50

Foe,
Bu -> Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım] Başlığı Incelemeni Tavsiye Ederim.
Konu Icerisinde Kurulum,
Resimler Ile Anlatılmış.
Eminim İşinize Yarayacaktır.

foe

Acemi

• Özel mesaj gönder

38

Tuesday, 17.04.2012, 11:10

Bir yerde yanlış yapıyorum ama nerede bulamıyorum. Blog da tamam bundan sonra ne yapmam gerekiyor? Radyonun aktif olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

39

Tuesday, 17.04.2012, 11:54

Verdiğiniz Link'e Tıklayınca Radyonun Acık Ya da Kapalı Olduğuna Dair Bişey Gözükmüyor.
Yönlendirme de Gözükmüyor.

Bir yerde yanlış yapıyorum ama nerede bulamıyorum.

Bu -> Blogger XML hata Sorunu Link'e Göz Atarmısın.
Belki Burada Bir Yanlışlık Yapmışınızdır.

foe

Acemi

• Özel mesaj gönder

40

Tuesday, 17.04.2012, 13:09

Teşekkürler, sadece bir yerde hata vardı onu düzelttim. Bundan sonraki adım nedir :) Ya ne olur bu sefer bu radyoyu yayınlayabileyim :) yardım ederseniz çok sevinirim