Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

derya_bdrm

Stajyer

• "derya_bdrm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "derya_bdrm"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 15.08.2011, 12:51

yayını alamıyorum

slm benim sorunum yayın alamamak nikimi giriyorum enter diyorum dj şifresinide giriyorum ama bnm nikim oldugu yer tekrar geri geliyo artı dj şifreside doğru yada dj şifresini girince enter yapınca gri olarak bi sayfa daha geliyor ana şifreylede alınca eror yazıyor ne yapmam lazım bana yardımcı olursanız cok tşkr ederim şimdiden

2

Monday, 15.08.2011, 13:12

Acaba Sadece Tek Bir Tarayıcı internet Explorer Hata Veriyor Yoksa Farklı Mozilla vs Birden Çok Tarayıcıdada Aynı Hatayımı Alıyorsunuz.?

Tarayıcınız (internet explorer vs) dan Geçmişi vede Çerezleri Silip Tekrardan Denemenizi Tavsiye Edebilirim

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 15.08.2011, 13:25

slm benim sorunum yayın alamamak nikimi giriyorum enter diyorum dj şifresinide giriyorum ama bnm nikim oldugu yer tekrar geri geliyo artı dj şifreside doğru yada dj şifresini girince enter yapınca gri olarak bi sayfa daha geliyor ana şifreylede alınca eror yazıyor ne yapmam lazım bana yardımcı olursanız cok tşkr ederim şimdiden....

Arkadaşım nick imi giriyorum ENTER yapıyorum diyorsun Yayın alma sayfasındaki nick ve şifre alanındanmı bahsediyorsun ? Yayın aldığın Sid Numarasının ve Şifre nin yazılı olduğu satırlı sayfada ekrana bakış durumunuza göre sol tarafta HELLO << Nick iniz >> yazısı olmak zorunda o alan boş ise oraya DJ nick inizi ve şifrenizi yazın Login e tıklayın... Sanırım sorununuz çözülecektir...

4

Monday, 15.08.2011, 13:37

baska tarayıcı deneyiniz

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 15.08.2011, 14:24

baska nikle giris yapmayi deneyin BÜYÜK kücük harflere dikkat ediniz giris yaparken
nasıl eror hatasi aliyorsunuz? ekran resmini koyarsaniz yada yaziyi tam olarak yazarsaniz daha iyi yardimci olabiliriz
ayrica
windows ?
explorer ? kac

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 15.08.2011, 14:40

Bu video'yu izleyerek tekrar deneyin. Sifre'yi (büyük kücük yazilis sekliyle) kontrol edin.

Flatcast DJ Girisi

• "Atilla Bülbül" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 15.08.2011, 15:56

SID ve password'dan sonra enter yapmayın... yandaki "get stream" a tıklayın...

derya_bdrm

Stajyer

• "derya_bdrm" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 15.08.2011, 17:03

slm ben yayın almak için windows 7 exploler 8 kullanıyorum bnm sorunum tek burda chorem ve mozilla frefox bu ikisinde alınıyor yayın nik artı dj şifresi get streams diyorum zaten bundan sonra tekrar hello deniz olan yere geri atıyo ve bu sorunum f.5.2 olan yerlerde hep f.5.3 de yok böyle bi sorunum 2 gündür bu sorunla karşı karşıyayım sorun burda exploler demi acaba ???

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 15.08.2011, 17:18

chorem ve mozilla frefox bu ikisinde alınıyor yayın

O halde bu ikisinden birini kullanin 8)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 15.08.2011, 17:54

derya_bdrm, diger arkadaslar gerekenleri soylemis
birde daha once benzer sorunu yasadigim ve duydugum icin aklima geldi, yayin alirken sorun yasadiginiz tarayicidaki cerezler yuzunden bu hata olbiliyor
dj girisine girdiginizde defalarca nick girmenize ragmen hep hosgeldiniz sadece This page can only be accessed by registered users.
Please enter your Username and your Password.

yazisi cikiyordu, cerezleri temizledikden sonra sorun ortadan kalkti.

Araçlar / internet seçenekleri / ve cerezleri temizleyin

birde cCleaner indirip genel olarak butun cerezleri temizleyebilirsin.

11

Monday, 15.08.2011, 19:40

İnternet Explore den çerezleri elle silmek için takip etmen gerekn yol

İnternet Explorer'a sağ tıkla ve özelliklere tıkla. Ardından gelişmişe gel. Oradaki sekmelerden "Tarayıcı kapatıldığında Temporary Internet Files klasörünü boşalt"' seçeneğini işaretle ve tamam'a bas. Tarayıcı her kapayışta otomatik çerezleri temizler.
alt resim

buda farklı bir uygulama

örnek resim

cCleaner le de silebilirsin yanlız şifren kayıtlı kaldıysa onuda programda ayarlar bölümünden aktif etmelisin

örnek resim

mozilla kullanıyorsanız

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (15.08.2011, 21:39) düzenleme sebepleri: resimler yuklendi

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 15.08.2011, 21:27

elinize saglik Artık yok, ayrintili bilgiler icin tesekkurler.

13

Monday, 15.08.2011, 21:32

alıntı değildir BBCodeli yapabilirsiniz resimleri
:zipzip:

derya_bdrm

Stajyer

• "derya_bdrm" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 15.08.2011, 22:22

cok tşkr ediyorum hepinize ilginizden dolayı ama bnm sorunum ne yaptımsa aynı olmuyor :(

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 15.08.2011, 22:24

derya_bdrm, bahsettigin buyuk bir sorun degil
yukardaki secenekleri denedin mi ?
oda olmuyorsa dedigin gibi diger tarayicilarda sorun yokmus, ordan devam edebilirsin yayin almaya..

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 15.08.2011, 22:46

az once bir arkadasimda ayni sorun vardi ve bu sekilde sorunu hallettik

resimdeki gibi secimler yapin, butun kutulara isaret ekleyip silin, sorun cozulecektir.

17

Monday, 15.08.2011, 23:01

üstteki resimlerde aynısı verilmişti zaten demekki olmamış
yada yanlış birşeyler yaptı
anlatılanlarla bir çözüme ulaşamıyorsa
ozaman hangi tarayıcılarında hata oluşuyor ise
onları silip yeniden yüklemesi gerekiyor

ya bilmeden tarayıcı ayarlarında biryeri kapadı
veya herhangi bir spyware ,virüs gibi şeyler kullandıgı tarayıcı ayarlarını bozdu

• "BASKENTiN~SESi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 15.08.2011, 23:33

Süper

ELİNİZDEN GELEBİLECEK EN GÜZEL CEVABI RESİMLİ VE ACIK BİR ŞEKİLDE İFADE ETMİŞSİN.GERCEKTEN BENDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.SAYENİZDE :)) BENDE BİRDEN FAZLA ARKADAŞIMA RADYODA YARDIMCI OLDUM :)) ÇOK GÜZEL DETAYLI BİR ANLATIM TEŞEKKÜR EDERİM. :1alkis: