Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 18.08.2011, 20:57

Sen Istemek Nedir Hiç Bilmiyorsun Ki...

“Çok istiyorum ama olmuyor” dedi . “Ne yapsam olmuyor. İnanınız,

“Sen istemek nedir hiç bilmiyorsun ki! ” diye cevap verdi yasli adam, hafifçe sesini kisarak. “Gerçekten isteseydin olurdu.
Evet, hiç bosuna yorma kendini! Isteseydin, eger gerçekten isteseydin, olmak istedigin, olmasini istedigin olurdu. Olmadigina göre sen henüz istememissin demektir....”

“Istemek, birseyin olmasini istemek, gerçekten istemek nedir o hâlde? ” diye saf saf sordu genç.

Ve suâlinin cevabi hemen geldi:
“Istemek, olmayi istedigin, olmasini istedigin sey için ölmeyi göze almak, ölecek kadar istemek, hatta olmak için, olmasi için ölmek demek.”

“Isteseydin, eger gerçekten isteseydin, olmak istedigin, olmasini istedigin olurdu. Olmadigina göre sen henüz istememissin demektir.”

Sen hiç istemedin ki !!!!
Istemek nedir bilmedin ki! Hiç tutulmadin sen! Tutkularin için ölmedin ki! Isteseydin ölürdün, ölseydin olurdun! Sen hiç olmadin ki! Evet, olmadin, çünkü sen hiç ölmedin! Ölecek kadar istemedin, ölümün pahasina istemedin, ölümüne istemedin! Isteseydin ölürdün. Ölseydin olurdun. Ne öldün ne oldun.

Çünkü sen istemedin. Istegini, istedigini aslinda dile bile getirmedin. Öyle ya, bir kere dile getirseydin, olurdun. Bir kez adam gibi aklindan geçirseydin hemen orada olmus ve ölmüs idin.
Sen hiç istemedin ki dostum! Istemesini bilmedin. Istemek nedir bilmedin. Çünkü sen "OL" deyince "OLDURANI"i hiç tanimadin.

Dücane Cündioglu

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (8.10.2013, 21:15)

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 18.08.2011, 21:00

TSKLER...MELİSİM BEN İSTEDİM OLDU BİLİYORSUN..:))))

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 18.08.2011, 21:54

güzel paylasim,yüregine saglik melis..

4

Friday, 19.08.2011, 00:10

emeginize saglik tskler......

5

Monday, 29.08.2011, 00:38

paylaşım için tskler

6

Tuesday, 8.10.2013, 21:11

“Isteseydin, eger gerçekten isteseydin, olmak istedigin, olmasini istedigin olurdu. Olmadigina göre sen henüz istememissin demektir.”

.....Yeterki Yürekten Gönülden Istenilsin...yeterki...

• "harbi kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 8.10.2013, 21:14

saol MELİSİMMM SÜPERR