Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 23.08.2011, 01:22

Garip ilginç sorular

1. ağaçlar kahverengi neden kağıtlar beyaz
2. parmak kaldırırken neden tek yada 5 parmağımızı kaldırıyoruz
3. neden kapıya vurdugumuzda KİM O sesini duyunca BEN die cevap veririz içerdeki bizi tanımıyoki...
4. tükenmez kalem tükendiği halde neden tükenmez kalem deniliyor
5. niye evlilere bir yastıkta kocayın diyolar ama evliler iki yastıkla yatıyolar
6. Neden rüyalardaki ermiş dede ak sakallıdır? Sinekkaydı traş olupta gelse ya bi kere de...
7. sümüklü böceklerin burnu akarmı ? yoksa doğuştan nezle mi doğarlar
8.dünya yuvarlaksa dünyanın alt kısmındakiler nasıl yere düşmüyolar merakk
9.bir insanın kaderi önceden belliyse yazılmışsa yaptığı günahlardan neden sorumlu tutulur zaten önceden her şey yazılı değilmidir?
10. Neden insan kendi hakkını İnsan Haklarında arar ki ?
11. Yoğurt yapılabilmesi için süt ve bir miktar yoğurda ihtiyaç vardır. Pekiyi dünyada ilk yoğurt, nasıl elde edilimiştir
12. insanlar neden tuvalete gidecekleri zaman ''lavobaya gidip geliorum''diyolar bunlar tuvaletlerini lavoboyamı yapıyolar manyaklarmı bunlar yaa (öle kibarlıkmı olur)
13. Neden Bir öğrenci 5. sınıfa giderken öğretmenim ama 6 geçtiği ilk gün hocam der
14. 60 metreden sonra suya atlarsak su beton etkisi yapar ; peki ya 60 metreden sonra betona atlarsak beton ne etkisi yapar merak ettimde
15. insan vuccudunun 2/3 ü su diyolar. abi bu kadar su nerede peki biz nie farkında değiliz
16. neden ana okulu varda baba okulu yok, neden anam diye bağırırızda babam diye bağırmayız,neden ana kucağı varda baba kucağı yok, neden ana kol varda baba kol yok, neden bunların cevabını kimse bana söylemiyor
17. neden insanlar qıdıklandığında qüler? komik bişey mi vardır?
18. CİDDİ Bİ ŞEEKİLDE ROMAYI KİM YAKTI? TARİH HOCASINA SORDUM BENİ DÖVDÜ...
19. herhangi bi yerden kazmaya baslasam dunyanın diger tarafından kafa üstü mü cıkarım
20. bişey daha sormak istiyorum.boğalar kırmızı rengine niye kızarlar.oysa boğalar renk körüdürler.
21. neden bilgisayardaki fareye mause diolar türkçe nereye gitti
22. niye erkekler istemeye geliyor neden kızlar istemeye gitmiyor
23. uzaydaki kara deliklerin içinde ne var yanii oraya girdiğimizde neyle karşılaşacağız bunu merak ettiğim kadar hiç bişeyi merak etmiyorum
24. neden beynıne kan gıder dıyolar giderse gitsin..
25. ne zaman bayram konusu acılsa we yarın bayram denilse neden biz türk milleti olarak 'deliye hergün bayram'deme gereği duyarız!biz delimiyiz
26. gercekler acıdır ama baklava tatlıdır baklava gercek degilmi yani anlamadım
27. hadi dünya hızlı dönüyor biz anlamıyoruz peki insan ne kadarda olsa hisstmez mi?anlamıyorum ya dönüyoz ama haberimiz yokk?
28. Birine Aslan Gibisin Deyince Heçde Kırılmiyo Ama Eşşek Gibisin Deyince Üzlüyu Neden Oda Hayvan Oda Aradki Fark Neki
29. neden hep senin için ölürüm derlerde başımıza bir iş geldiğinde yanımızdan kaçarlar
30. ZURAFALAR NEDEN GÜNDE 5 DK UYUR... yoksa onlar gece kuşumudur ? .. ama onlar kuş değiki
31. Niçin lokantada yediğimiz DÖNER e DÖNER demişler döner 365 derece dönmüyoki
32. insanlar neden misafir gelince kolonya döker,misafir güzel koksun diye mi? gelen misafir pismidirki ?
33. şimdi inekten süt içiyoruz yaa hanii buzayla süt kardeşmi oluyoruz?
34. Kedilerin hiç bir türü asla bir aliminyum folyo uzerinde yurüyemezmiş neden ki?
35. ışık hızıyla giden bir araç farlarını yakınca ne olur ? hangisi hangisini geçer ?
36. needen pantolon yerıne ıkı bacaklı gıysı demıyoruz
37. Hep merak etmişimdir 6 dil bilen bi insan hangi dilde rüya görür
38. neden erkek gomleklerınde ılıklenıcek kısımları sagda bayanlarda soldadır bunun mantıklı bı acıklaması varmıdır sızce
39. ya neden uzay gemisine uzay uçagı demezlerde uzay gemisi derler ki, uzayda deniz mi var bizim bilmedigimiz?
40. aklima takildi. neden cep telefonu deniyor? zaten hep elde tasiniyor.cebinde olan varmi?
41. teflona hiç bişi yapısmadıgı halde teflon tavaya nasıl yapısmıstır acilen çözelim arkadaslar kafayı çizcem
42. neden sahalarda sereftribünü var? obür tarafda oturanlar serefsizmi? anlamis degilim. hem para ver birde serefsizmi?
43. ben ozon tabakasini merak ediyorum, acaba delik sabitmi yoksa geziniyormu?
43. Hep görürüz şu yazıyı Asansörün Altında Durmak Yasaktır!!!Peki ben soruyorum şimdi asansörün altında durmak yasaksa , yasağın üzerinde durmak asansör müdür
44. Niye" uçan kuşa bile borcu var" derler, de uçamayan tavuk,ördek devekuşuna olan borcu borçtan saymazlar anlamış deiilim yaff.
45. hani bi şeyi yerken kabuğunu soyma vitamini kabuğunda derler ya! yumurtayıda kabuğuyla yersek daha çok vitamin alırmıyız acaba...
46. çivi çiviyi sökerse niye çivileri sökmek için kelpeten kullanıyoruz?? merak ettim de
47. zabraların renkleri beyaz üzerine siyahmıdır yoksa siyah üzerine beyazmıdır ben bulamadım bi türlü ?
48. ya biz niye her sabah kahvaltıda çay içiyoruz merak ediyorum da bu çayı ilk olarak kim içti sabahın köründe yaw
49. neden ocağıma incir ağacı dikti denir de erik ağacı, kiraz ağaca falan denmez ki anlamadım yaw incir tatlı bi meyve sonuçta
50. tuz gölünde sadece tuz mu var hiç su yok mu yoksa, bu ne biçim göl
51. merak ediyorum çinlilerde bize yuvarlak gözlüler diye dalga geçiyormudur
52. İtalyanın Lazio Şehrinde Lazlarmı yaşıyor?
53. neden sınavlarda 4 yanlış bir doğruyu götürüyorda,4 doğru yap bir tane de bizden şeklinde olmuyor? niye hep bizden gidiyo ?
54. örneğin ocakta pilavıın altı yanıyo annelerimiz derler ki olm pilavın altını kapat aslında burda kapatılması gereken ocak değil mi bunu çok merak ettim
55. kim demis bilmiyorum ama kel basa simsir tarak demisler simsir taragi goren yada bilen varmi?
56. neden her evde misafir odası bulunur oturma odasına misafirlerin girmesi yasakmı
57. ya dukkan camlarına neden 2 gun kapalıyız falan yazarlar ben nerden bılecem nezaman kapattın dukkanı'
58. niye vakitsiz öten horozu keserler ? saatın bile pili biterken horozunki bitemezmi ?
:fd: