Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MeRaL"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 25.08.2011, 00:05

Radyo Rulet'te isim yazdırma kampanyası

Kampanya'ya katilan ve en cok Facebook Begen ile kazanan 3 Radyo:

1. NaPaLM = SeVDaKaRaM FM 206 kişi
    Radyo linki: http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=333555
  2. €SM€R = S€VGIS€LIFMM 54 kişi
    Radyo linki: http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1110334
  3. ZEYNEP-34 = TonTon FM 44 kişi
    Radyo linki: http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1162447

Radyo Rulet'te SID yerine ISIM yazdırmak isteyenler!

30 Eylül'e kadar en cok Facebook hayrani olan ilk 3 radyo'nun isimleri 1 yil boyu SID Listelerinde rakam olarak degil, isim olarak yayinlanacaktir. Daha önce Rulet'te isim yazdirmak icin belirledigimiz kriterler (azami dinleyici sayisi, portlarin acik olmasi gibi) aranmayacaktir.

Yapmaniz gereken:
  1. http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=484687" << bu sizin Rulet Radyo linkiniz! (kirmizi rakamlarin yerine, sizin kendi radyonuzun SID no'su yazmali) Bu linki arkadaslariniza yollayip, destek olmalarini isteyebilirsiniz!
  2. Facebook "Beğen" (Like) butonunu kendi Rulet Radyo linkinizin oldugu bu sayfada tikliyoruz. Begenenlerin sayisi görünecektir (alttaki resim).
  3. En az 20 kisi'nin begendigi radyonuzun SID numarasini bize bildiriyorsunuz ve kampanya'ya katilmis oluyorsunuz.
    Tek kriterimiz budur!
  4. 30 Agustos'a Eylül'e kadar en cok Beğen alan ilk 3 radyo, ismini SID Listesine yazmaya hak kazanacaktir!

En cok BEGEN alan radyolar nasil degerlendirilecek? Misal:
  • 1 x Radyo'yu 70 kisi begendi
  • 1 x Radyo'yu 65 kisi begendi
  • 2 x Radyo'yu 60 kisi begendi

Bu durumda 3üncülügü elde eden 2 radyo arasinda, sayfamizin en sag kismindaki GOOGLE 1+ tiklanma sayisi belirleyici olacaktir (Google + ile detayli bilgi altta).
Onda bile esitlik varsa, Flatcast istatistiklerinde en cok dinleyici sayisi alan radyo bu hak'ki kazanacaktir.

Bu kampanyamiza katilmak isteyenler, bu baslikta veya özelden bize SID numaralarini bildirmeliler.
Kampanyamiz sadece Radyo ismini SID listesine yazmayi ön görüyor. Profilleriniz ile ilgili bir yarisma'da Adminimizin bayram sonrasi tatilinden yani 30 Eylül'den sonra degerlendirilecektir. Bu yöndeki önerileriniz ve istekleriniz varsa, bize bildirebilirsiniz. Tesekkürler!

Resimli aciklama:

Tarayicimizdaki adres'te artik SID numaramizla olan adres belirmistir. Dinleyicileriniz bu sayfa'daki Begen butonunu tiklamalidirlar! Bu önemlidir!
Begenenlerin sayisini bu sayfadan hepimiz görebiliriz. En az 20 kisi radyonuzu begendiyse bu yoldan, yarismaya katilmak icin bizlere SID numaranizi bildirebilir ve yarismaya dahil olabilirsiniz!

Google 1+ Bilgilendirmesi

Bir cogunuz sayfamizdaki GOOGLE 1+ yeniligini gözlemlemistir. Bunun icin bilhassa tema sahipleri icin kisa bir resimli aciklama:

Google 1+ ile temalariniz ve tüm paylasimlariniz daha popüler olabilir. Google aramalarinda daha ön sayfalarda yer alabilir. Bunun icin yapmaniz gereken sey, temalarinizin (veya diger paylasimlarinizin) KONU LiNK'ini arkadaslariniza göndermeniz ve bu link'ten Google 1+ butonunun mümkün oldugunca cok kisinin tiklanmasini saglamaktir.

Konu Link'i nedir?

1. Temamizin oldugu kategoriden, popüler yapmak istedigimiz temayi seciyoruz (sol kisimdaki tema isminin tiklanmasi gerek)

2. Basligi tekrar tiklayarak, konu link'inin internet tarayicimizda cikmasini sagliyoruz (resimdeki ok isaretlerine dikkat)

3. En sag kisimda bulunan Google 1+ butonunu tikliyoruz. Tiklanma sayisi ne kadar yüksek, o kadar Google siralamasinda önde olacaktir temaniz.

DipNot
Internet Explorer 7 kullanicilarinin sayfalarinda hata olustugundan, baska bir internet tarayici (Mozilla Firefox v.s.) kullanmanizi öneriyoruz
MeRaL belirtilen resmi ekledi:
  • rulet_begen.png
  • sid_ekle.png

Bu mesaj 9 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (5.10.2011, 09:37) düzenleme sebepleri: Kazananlar aciklamasi

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 25.08.2011, 00:21

Simdiden herkese bol$ans :kcool:

3

Thursday, 25.08.2011, 01:00

RADYOMUN İSMİNİ KAYDETMEK İSTİYORUM AMA ANLAYAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TESEKKÜRLER

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 25.08.2011, 01:03

Yapmaniz gereken sey ve linkler baslikta adim adim anlatildi, hangisini anlamadiysaniz, yardimci olalim?

Izlenilmesi gereken yol:
  1. Radyo Rulet Anasayfasini begeniyoruz.
  2. SID EKLE tikliyoruz ve acilan sayfada radyomuzun SID no'sunu yaziyoruz
  3. Simdi internet tarayicimizda böyle bir adres görmemiz gerek
    (kirmizi rakamlarin yerine, sizin kendi radyonuzun SID no'su yazmali):
    "http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=484687"
  4. Facebook "Beğen" (Like) butonunu bu sayfadan tikliyoruz. Begenenlerin sayisi görünecektir.
  5. En az 20 kisi'nin begendigi radyonuzun SID numarasini bize bu baslik'ta bildiriyorsunuz ve kampanya'ya katilmis oluyorsunuz.
    Tek kriterimiz budur!
  6. 30 Agustos'a Eylül'e kadar en cok Beğen alan ilk 3 radyo, ismini SID Listesine yazmaya hak kazanacaktir!

DipNot
Internet Explorer 7 kullanicilarinin sayfalarinda hata olustugundan, baska bir internet tarayici (Mozilla Firefox v.s.) kullanmanizi öneriyoruz

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (25.08.2011, 23:00) düzenleme sebepleri: Süre uzatilmistir. 30 Eylül'e kadar katilabilirsiniz!

5

Thursday, 25.08.2011, 01:24

Bu arada Ben Yeni Fark Ettim Rulet çok Güzel olmus Yenilenmişş
Emeğinize Sağlik Çok Teşekkürler Adminler...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 25.08.2011, 08:29

RADYOMUN İSMİNİ KAYDETMEK İSTİYORUM AMA ANLAYAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TESEKKÜRLER

ben kisaca anlatayim,
bu --> http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1222877 senin radyonun rulet linkin oluyor , orda gördügün facebook begendim butonuna en az 20 kere tiklanmis olmasi gerek, fakat sadece 3 en cok face begenisi alan radyolar eklenecek. yani baska 3 aday radyo senden fazla begebi toplarsa o radyolarin ismi sid yerine yazilacak.

( benim radyo 12 begeni topladi bile seninki sadece 2 toplamis gördügüm kadariyla tzz )

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 25.08.2011, 22:35

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 25.08.2011, 22:41

3 kişi bunu beğendi, yaziyor
ne kadar cok artarsa o kadar sansiniz yuksek olur.

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 25.08.2011, 22:49

3 kişi bunu beğendi, yaziyor
ne kadar cok artarsa o kadar sansiniz yuksek olur.

EweT Soradan Anladim Durmu Teşekür Ederim Ben Radyomuzan facedeki Sayfasini Anladim İlk Olark :)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 25.08.2011, 22:59

@azeriotagi

Rulet'teki link'inizi en az 20 kisi tiklamis olmasi gerek.
Kampanya süresi 30 Eylül'e kadar uzatilmistir. Katilan radyolar arasinda en cok Begen tiklanan 3 radyo, isimlerini yazdirabilecek.

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 27.08.2011, 00:22

demekki daha cok şansları olacak ne güzell

12

Saturday, 27.08.2011, 00:25

bence cok iyi tasarlanmis radyomu kapattim daha onceden bunu yapsaydiniz isime yarardi yinede mersiler

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 27.08.2011, 00:34

forumumuzda rulet uzun zamandır var lokum
kampanyamız yeni sadece

14

Sunday, 28.08.2011, 16:45

sid görünmüyo

mrb dediğiniz gibi yapıyorum ama yukarda arama çubuğunda sid no çıkmıyo

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 28.08.2011, 16:50

elagözlüm-21 , rulete girdiginizde facebooku begenin, sonra kendi sid numaranizi yazdiginizda yukardaki adres kisminda
adresin sonunda sizin sid numaraniz olur, o zaman tekrar facebook begeni buttonuna tiklayin

16

Sunday, 28.08.2011, 16:53

evet bende öyle yapıyorum ama adresin sonunda sid çıkmıyo http://www.allaturkaa.de/radyo/index.php sadece bu çıkıyo

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 28.08.2011, 16:58

bu direk rulet adresi
girdiginiz sid numarasi o an basarili olmamis olabilir,
ayni anda istediginiz radyo yerine baska radyoya girmisseniz yine sid gorunmeyebilir
denemeye devam edin

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 29.08.2011, 01:18

yukarda arama çubuğunda sid no çıkmıyo

O halde alttaki link'i kullanin ama sid no'sunu sizinkiyle degisin, arkadaslarinizada bu link'i yollayabilirsiniz.
http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1222877

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 29.08.2011, 01:54

selam .Meral hanim,rulette radyo iusmi gözükebilmesi icin,kac kisi begenmesi gerek herhangi siniri varmi,tesekkürler.

En az 20 kisi begenmesi gerek radyonuzun Rulet linkinden. Detayli bilgi ilk mesajda mevcut.
En cok begeni alan 3 Radyonun ismi yazilacaktir.

Basvurmak icin bu basliga yazmanizi rica ediyoruz. Özel mesajlarla yardim konulari yetkililer tarafindan cevaplanmayabilinir.
Tesekkür ediyoruz.

€SM€R

Orta Düzey

• "€SM€R" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 31.08.2011, 15:37