Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Sekeroglu68"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 27.08.2011, 11:03

Index'in neresine ve nasil radyomu yerlestirecegim ...?

selam arkadaslar oncelıkle boyle guzel bı sıte kurarak yardımcı oldugunuz ıcın bızlere tesekkurler ederım benım sorunum ..

sıtenızden ındex ındırdım sıteme ekledım ama ındex te radyoyu ekleyemedım copk acıl yardımcı olursanız cok sevınecem flatcast radyo url sını nere ye eklıyeceme yardım cı olursanız sevınırım sımdıden cok tesekkurler ederım ......,

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 27.08.2011, 11:32

<body> radyo </body>
kodun body nin icinde olmali, nerde olacagi zevk meselesi
</body> bul ve önune kodunu ekle [code:1]<div align="center"><IFRAME height="603" width="803" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=12345"> </IFRAME> </div> </body>[/code:1] <div aligin="center"> sayfanin ortasinda olmasini saglar </div>

*kirmizi rakamlar yerine kendi radyonun SID no'sunu yazmalisin
*mavi rakamlar yerine, kendi radyonun boyutunu nasil ayarladiysan Flatcast kaydinda, o boyutlari yazmalisin

---------

Dipnot:
Buradan indirdigin index'lerin icinde <IFRAME> kodu zaten mevcut'tur. Sadece SID numarasini degistirmen gerek.

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 28.08.2011, 21:00

yardımmm

walla agbicim anlatmıssın ama ben beceremedım galıba .. Acaba size versem temaya ekleye bılırmısınız sımdıden tesekkur ederım ılgınızden dolayaıı..
kırmızı olan radyo kodumdur..

<IFRAME height=600 width=800 frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.flatcast.net/player.aspx?sid=1169380">
</IFRAME>

Sekeroglu68 belirtilen dosyaları ekledi:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 28.08.2011, 21:36

Sekeroglu68, kullandiginiz indexte hersey onceden hazirlanmis, sid numarasinin yeri bile belli
mail ile gelen linkin hepsini eklemenize gerek yok
sadece not defterinde kodlar acik iken klavyenizden CTRL+F tuslarina beraber basin ve acilan kucuk pencerede sid yazip arama yapin
resimdeki gibi sid yazilan yeri bulacaksiniz, oraya numaranizi yazin kayit edip yeniden onizleme yapin

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 29.08.2011, 11:58

olmuyoo

sıd numarasını sızın dedıgınız gıbı yapıyorum ama bulunamıyor dıyoo sıd numarasını sıze versem zahmet olmazsa ekleyım verebılırmısınız acaba

SID1225250

Siz Ekeleye Bilirseniz Cok Sevinirimm.. tesekkurler sımdıden

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 29.08.2011, 12:18

sıd= degil
sid= olacak
arada i harfini kullanin
eger sid olarak bulamiyorsa flatcast yazin, dogru kelimeyi yazarsaniz bulmamasi imkansiz
kodlarin en ustunde cekin sayfayi orda bos bir yere tiklayin ve Find Next yapin

biz sizin icin yapamayiz, kendiniz ogrenmeniz sizin icin daha iyi, kimseye bagimli olmadan kendi isinizi halledebilirsiniz.