Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 22.07.2010, 15:17

Kadınlar neden aglar

Küçük bir erkek çocuk annesine sordu “Niçin ağlıyorsun?”.”Çünkü ben kadınım” diye cevapladı annesi. “Anlamadım!” dedi çocuk.Annesi çocuğu kucaklayıp “Ve hiç bir zaman anlayamayacaksın!” dedi.Babasına “Baba, annem niçin ağlıyor?” diye sordu.Babanın cevabi “Bütün kadınlar sebebsiz ağlayabilen yapıdadır” diye cevapladı.Küçük oğlan büyüdü, yetişkin adam oldu, hala kadınların niçin ağladıklarını keşfedemedi.Nihayet öldükten sonra cennete gittiğinde Allah’a sordu.”Allahım!” dedi”Kadınlar niçin bu kadar kolay ağlayabiliyorlar?” Allah dedi ki…”Ben kadınları özel yarattım!… Tüm yaşamın ağırlığını taşıyabilecek kuvvette olmasına rağmen başkalarına teselli verecek kadar yumuşakomuzlar, Doğumun acısına olduğu kadar doğurdukları evlatlarının nankörlüğüne dayanabilecek iç kuvvetini verdim. Başkalarının kuvvetinin kalmadığında devam edecek azmi, ailesinin hastalığında yorgunluğa pabuç bıraktırmayacak kudreti verdim. Her türlü şart altında, ve hatta annelerini çok kötü incitseler de,çocuklarını sevmek duygusallığını verdim. Bu duygusallık her yastaki çocuklarının yaralarını sarmalarına, sorunlarını dinleyip paylaşmalarına yardim ediyor.
Kocalarını tüm kusurlarıyla sevmek kuvvetini verdim. Erkeğin kaburgasından onları erkeğin kalbini korumaları için yarattım. Onlaraiyi bir kocanın esini asla incitmeyeceğini fakat bazen destek ve kuvvetini deneyecek davranışlarda bulunacağını anlayacak duyarlı birzeka verdim. Tek zayıflık olarak kadınlara birer göz yaşı verdim.
Tamamen kendilerinin sahip oldukları,ihtiyaçları olduğunda kullanmak üzere… İnsanlık için bir gözyaşı…” diye cevapladı.
Kadını güzel yapan şey ne saçı,ne vücudu, ne kendini ne şekilde taşıdığıdır. Kadını esas güzel yapan sevgisini paylaşabilmesi, fedakarlığı, sorumluluğu, anlayışı, sadece bilgiye değil aynı zamanda kalbe de yönelik aklıdır.

2

Friday, 23.07.2010, 01:31

nefis bir paylasim.tskelr gelin :love:

3

Saturday, 24.07.2010, 11:46

Paylaşım İçin Teşekkürler Ablamm:D:) ...

4

Saturday, 24.07.2010, 22:55

EMEĞİNE SAĞLIK GÜZEL PAYLAŞIM

EDA-BURSA

Profesyonel

• "EDA-BURSA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 24.07.2010, 23:32

çok güzelmiş tsklr

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 25.07.2010, 00:04

Çok güzel bir yazı ve nette ilkkez okudum.Ellerine sağlık,teşekkürler ;)

Bencede KADINA EN ÇOK YAKIŞAN NE O ,NE BU İNSANLIĞINI GÖSTEREN GÖZYAŞI...

7

Sunday, 25.07.2010, 00:09

EMEGINE SAGLIK COK GÜZEL BIR PAYLASIM :(

8

Monday, 26.07.2010, 21:32

Kadını güzel yapan şey ne saçı,ne vücudu, ne kendini ne şekilde taşıdığıdır. Kadını esas güzel yapan sevgisini paylaşabilmesi, fedakarlığı, sorumluluğu, anlayışı, sadece bilgiye değil aynı zamanda kalbe de yönelik aklıdır.

emeğinize sağlık, bu anlamlı paylaşım için teşekkürler.

Maalesef ancak öbür tarafta anlayacağız sanırım :D

9

Monday, 2.08.2010, 12:09

kadinla sogan dograrkende aglarlar :)

10

Friday, 9.09.2011, 08:15

Kadinlar Neden Aglar?

Kucuk bir erkek cocuk annesine sordu "Nicin agliyorsun?".
"Cunki ben kadinim" diye cevapladi annesi.
"Anlamadim!" dedi cocuk.
Annesi cocugu kucaklayip "Ve hic bir zaman anlayamayacaksin!" dedi.
Babasina "Baba, annem nicin agliyor?" diye sordu.
Babanin cevabi "Butun kadinlar sebebsizaglayabilen yapidadir" diye cevapladi.
Kucuk oglan buyudu, yetiskin adam oldu, hala kadinlarin nicin agladiklarini kesfedemedi.
Nihayet oldukten sonra cennete gittiginde Allah'a sordu.
"Allahim!" dedi
"Kadinlar nicin bu kadar kolay aglayabiliyorlar?
" Allah dediki...
"Ben kadinlari ozel yarattim!... Tum yasamin agirligini tasiyabilecek kuvvette olmasina ragmen baskalarina teselli verecek kadar yumusak omuzlar,
Dogumun acisina oldugu kadar dogurduklari evlatlarinin nankorlugune dayanabilecek ic kuvvetini verdim.
Baskalarinin kuvvetinin kalmadiginda devam edecek azmi, ailesinin hastaliginda yorgunluga papuc biraktirmayacak kudreti verdim.
Her turlu sart altinda, ve hatta annelerini cok kotu incitselerde, cocuklarini sevmek duygusalligini verdim.
Bu duygusallik her yastaki cocuklarinin yaralarini sarmalarina, sorunlarini dinleyip paylasmalarina yardim ediyor.
Kocalarini tum kusurlariyla sevmek kuvvetini verdim.
Erkegin kaburgasindan onlari erkegin kalbini korumalari icin yarattim.
Onlara iyi bir kocanin esini asla incitmeyecegini fakat bazen destek ve kuvvetini deneyecek davranislarda bulunacagini anlayacak duyarli bir zeka verdim.
Tek zayiflik olarak kadinlara birer goz yasi verdim.
Tamamen kendilerinin sahip olduklari, ihtiyaclari oldugunda kullanmak uzere... Insanlik icin bir gozyasi..."
diye cevapladi.

Kadini guzel yapan sey ne saci,ne vucudu, ne kendini ne sekilde tasidigidir.
Kadini esas guzel yapan sevgisini paylasabilmesi,fedakarligi, sorumlulugu, anlayisi, sadece bilgiye degil ayni zamanda kalbe de yonelik aklidir.

11

Friday, 9.09.2011, 16:08

Kadının ağlama sebebi ?

Kadinlar Neden Aglar?Kucuk bir erkek cocuk annesine sordu "Nicin agliyorsun?".
"Cunki ben kadinim" diye cevapladi annesi.
"Anlamadim!" dedi cocuk.
Annesi cocugu kucaklayip "Ve hic bir zaman anlayamayacaksin!" dedi.
Babasina "Baba, annem nicin agliyor?" diye sordu.
Babanin cevabi "Butun kadinlar sebebsizaglayabilen yapidadir" diye cevapladi.
Kucuk oglan buyudu, yetiskin adam oldu, hala kadinlarin nicin agladiklarini kesfedemedi.
Nihayet oldukten sonra cennete gittiginde Allah'a sordu.
"Allahim!" dedi
"Kadinlar nicin bu kadar kolay aglayabiliyorlar?
" Allah dediki...
"Ben kadinlari ozel yarattim!... Tum yasamin agirligini tasiyabilecek kuvvette olmasina ragmen baskalarina teselli verecek kadar yumusak omuzlar,
Dogumun acisina oldugu kadar dogurduklari evlatlarinin nankorlugune dayanabilecek ic kuvvetini verdim.
Baskalarinin kuvvetinin kalmadiginda devam edecek azmi, ailesinin hastaliginda yorgunluga papuc biraktirmayacak kudreti verdim.
Her turlu sart altinda, ve hatta annelerini cok kotu incitselerde, cocuklarini sevmek duygusalligini verdim.
Bu duygusallik her yastaki cocuklarinin yaralarini sarmalarina, sorunlarini dinleyip paylasmalarina yardim ediyor.
Kocalarini tum kusurlariyla sevmek kuvvetini verdim.
Erkegin kaburgasindan onlari erkegin kalbini korumalari icin yarattim.
Onlara iyi bir kocanin esini asla incitmeyecegini fakat bazen destek ve kuvvetini deneyecek davranislarda bulunacagini anlayacak duyarli bir zeka verdim.
Tek zayiflik olarak kadinlara birer goz yasi verdim.
Tamamen kendilerinin sahip olduklari, ihtiyaclari oldugunda kullanmak uzere... Insanlik icin bir gozyasi..."
diye cevapladi.

Kadini guzel yapan sey ne saci,ne vucudu, ne kendini ne sekilde tasidigidir.
Kadini esas guzel yapan sevgisini paylasabilmesi,fedakarligi, sorumlulugu, anlayisi, sadece bilgiye degil ayni zamanda kalbe de yonelik aklidir.

_____
kadınlar
karşısındakine yaptıramadıkları şeyleri yaptırmak için ağlarlar
bu psikoloji genelde çocuklarda da vardır
yaptıramadığı şeyler için en çok başvurdukları yöntem ağlamaktır
:)

(KaRaGüL)

Profesyonel

• "(KaRaGüL)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 22.09.2011, 17:32