Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "TurkEce/GnL"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 10.09.2011, 08:57

Grup Nara'nın Solisti Erten Vefat Etti

Denizli'de 3 yıl önce yaptıkları "Ne olur gitme" şarkısını internette yayımladıktan sonra milyonlarca dinleyiciye ulaşmayı başaran Grup Nara'nın gelecek vaat eden genç solisti Halil Erten ( 28 ), çalıştığı işyerinde otomobil yıkarken elektrik akımına kapılarak öldü.

Denizli'de bir tekstil fabrikasında dokuma ustası olarak çalışan Erten, fabrikaya ait bir otomobili yıkadığı sırada kompresörlü yıkama makinesinde meydana gelen arıza sonucu elektrik akımına kapıldı. Talihsiz gencin cenazesi Pamukkale beldesinde toprağa verildi. Grup Nara'yı 5 yıl önce kuran Erten'in ölümü grubun diğer üyelerini yasa boğdu.

Grup Nara dün Belediye Sanat Merkezi'nde konser verecekti. Yeni albüme klip çekilmesi düşünülen konser Erten'in ölümü üzerine iptal edildi. Çalışmaları tamamlanan albümün bu ay sonunda piyasaya çıkması bekleniyordu.

Grup üyesi Zekeriya Karataş, gruplarını imkansızlıklar içinde kurduklarını belirterek şunları anlattı: "Çok büyük hayallerimiz vardı. Bunları gerçekleştirmek için dişimizden tırnağımızdan artırdığımızı bir köşeye koyuyorduk. Gideceğimiz yere yürüyerek gidiyor, dolmuş parasını biriktiriyorduk.

Halil'in evinde bir hayal odamız vardı. Burada ileride yapmamız gerekenleri hayal ediyorduk. Kurduğumuz en büyük hayallerden biri albüm çıkarmaktı. Bu hayalimizi gerçekleştirmek üzereydik ki en yakınımızı kaybettik. Ama bu albümü çıkaracağız. Halil'in anısını albümle yaşatacağız."

2

Saturday, 10.09.2011, 09:11

Biraz önce tv den duydun ablam cok üzüldüm :( Allah rahmet etsin , mekanı cennet olsun ınsallah :(

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 10.09.2011, 09:26

Ben daha önce burda masumun bir yorumunda okumuştum ve facede bu haber yayılmıştı ama inanamadım malum facede biliyorsun her gün biri ölüyor...Ama bu sabah haberlerde gerçek olduğunu öğrenince çok üzüldüm,gencecik gelecek vaat eden bir delikanlıydı. ;( İşte böyle gençlerin elinden tutmaz bizim sayın yapımcılarımız gider neyse...Keşke albümünü görebileydi.Çokta iyi şiir yazan,beste yapan duygusal bir gençti.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun, ailesinede sabırlar versin inşallah ;(

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 10.09.2011, 10:28

Allah rahmet etsin mekani cennet olsun insallah
keske yalan haber olsaydi...
eline saglik ece bilgi icin tesekkurler..

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 10.09.2011, 10:40

Evet masum keşkeeee :( Amin inşallah....

6

Saturday, 10.09.2011, 13:16

bende az önce duymustum allah rahmet etsin mekani ins cenneti olur sunu unutamalim bizde sarkilari unutulmaz kalir yasatiyoruz türk ece paylasim icin tskler ellerine saglik

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 10.09.2011, 15:42

mekanı cennet olsun inş

8

Sunday, 11.09.2011, 23:14

gitme..
ne olur gitme..
üşüyor ellerim..

gitme..
ne olur gitme..
sen gidince
üşüyor ellerim..

sensiz acı veriyor ,
boynu bükük
öksüz kalbim..

————————-

sen gidince
aşka kısır sancılar.
gözlerimde
yağmur olur şarkılar..

————————-

bu koca dünya içimde
toz duman olur..
her sokakta alev alev
yangınlar çıkar..

aç bana kollarını ,
sar yine öyle , tut bırakma.!
sev beni delicesine.
kimseye verme ,
canımıda yakma
çok severim güzelim
ben deliyim sen kusuruma bakma
ah.! yanıyor yüreğim
ne olur beni anla.!

gitme..
ne olur gitme..
üşüyor ellerim..

Rabbim mekanını cennet etsin.. :ak:

• "Yavuz ERBiL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 12.09.2011, 21:38

Mekani cennet olur ins.
yeni albumunu hazirliyordu :(

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 13.09.2011, 08:14

Albümü arkadaşları çıkaracaklarmış ama o göremeyecek.Beş yıldır hazırlanıyorlarmış.Fabrikada çalışarak kazandığı paradan biriktirerek.Evindeki odasında besteler yaparak.ALLAH RAHMET EYLESİN.Şair bir ruh,sanatsever bir insandı.Gencecikti ne diyelim ölümde sıra yok her an heryerde... Allah çok sevmiş...Yakınlarına,sevenlerine sabır versin inşallah :(

11

Tuesday, 13.09.2011, 08:16

Mekanı Cennet Olsun..