Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Mud-ti

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "Mud-ti"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 15.10.2006, 03:57

Mud-Mek

Arkadaslar tema Dowland bölümüne eklenmistir tema olarak kullanmak isteye arkadaslarimiz Dowland bölümünden indirebilir...

fcp belgesini üyelik girisi yapmada göremezsiniz

Mud-ti belirtilen dosyaları ekledi:
  • Mud-Mekk.fcp (375 Byte - 1,557 defa indirildi - en son: Bugün, 05:41)

maylo

Acemi

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 24.01.2007, 19:15

cok super bir calisma olmus ellerine emegine saglik ama ben bunu indirdim radyomda acdigimda bembeyaz cikiyor mesajlari okudum ayni sorun bir kac arkadasda daha olmus biz bu guzellikden nasil faydalanicaz simdiden tesekkurler

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 24.01.2007, 19:51

@maylo,
burda bu sorunu olan bir kisiye daha rastlamadim, fakat bir arkadasimda ayni sorun varmis, sade orginal temalari aciyormus. malesef firsat bulupda bu sorunu inceliyemedim.

hata yanilmiyorsam orginal olmayan windows proffesionelde, eksik olan bir islemde. onun bilgisayarinda bircok program acilmiyor.

deniye bilecegin imkanlar.
1.eger internet Explorer kullaniyorsan yayini firefox ile yapmayi dene.
2. Arbeitsplatz --> suchen nach Flatcast Producer iki belge bulmali, bunlarin ikisinide sil.
radyoya tekrar girmek istediginde yeniden install edecektir.

bu iki imkanlada olmazsa, malesef orginal temalarla yetinmelisin.
sanirim indirmis oldugun fcp belgelerini bilgisayarin kabul etmiyor.

son bir imkan, bizden orginal resimleri alip, temayi kendin hazirlamalisin.