Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Ayazz 67" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Ayazz 67"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 1.10.2011, 19:19

Şifreniz ne kadar güvenli? Kontrol edin (Programsız)

Bu adrese girin ve parolanızı yazın.Hemen altta parolanızın ne kadar zamanda kırılabileceği görülecektir. ;)

http://howsecureismypassword.net/

Not : Site, yenilik olarak şifrenizi güçlendirmek için tavsiyeler veriyor.

2

Saturday, 1.10.2011, 21:11

Sanırım Bu Sistem Benle Kafa Buldu :(
Benim Öylesine Kullandığım Msn Şifremin Kırılma Süresi Olarak Yaklaşık 4milyon Yıl Dedi :S
Allahtan Forum Şifremi Girmemişim Eh Onada Artık MilyonMilyon Yıl derdi Sanırım :haha:

Güzel Fikir Verici Bir Paylaşım Teşekkürler

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 1.10.2011, 21:25

:D 122 milyon yılmıs :1alkis:be kırana zaten1000 kontur verıyorum helal olsun kıranada:))

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 2.10.2011, 14:38

It would take a desktop PC
0.047525504 seconds
to hack your password

cikti, yazdigim sifrede "yokya" salladim birazcik ^^
yalniz hic dusundunuzmu acaba, bu site oraya yazilan sifreleri kayit ediyor ve hackerlerin islerini dahada kolaylastiriyorsa :whistling:
yada bu siteyi acanin kendisi bir hackerse :_)

benim tavsiyem guvenliginiz icin boylesi yerlere sifrelerinizi yazmamakla ise baslayabilirsiniz..:kcool:

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 2.10.2011, 15:18

Haklisiniz walllha hıc dusunmedım bunu bah sımdı moralım bozuldu ıyımı.............. :whistling: ( yok hıc bozulmadı alt tarafı msn yı kırcak bankacılık ıslerım yokya

6

Monday, 25.03.2013, 15:25

It would take a desktop PC
0.047525504 seconds
to hack your password

cikti, yazdigim sifrede "yokya" salladim birazcik ^^
yalniz hic dusundunuzmu acaba, bu site oraya yazilan sifreleri kayit ediyor ve hackerlerin islerini dahada kolaylastiriyorsa :whistling:
yada bu siteyi acanin kendisi bir hackerse :_)

benim tavsiyem guvenliginiz icin boylesi yerlere sifrelerinizi yazmamakla ise baslayabilirsiniz..:kcool:

:1alkis: