Giriş yapmadınız.

• Özel mesaj gönder

121

Wednesday, 27.01.2010, 16:24

olmuyor olmuyor

arkadaşım ip sabitlemede yaptim port yönlendirmede yaptımgüvenlik duvarına flatcastıda ekledim bir türlü mapping infı artı olmuyor misafirler radyoya giremiyor yardım edebilirmisiniz.

• Özel mesaj gönder

122

Wednesday, 27.01.2010, 16:27

bu arada benim modemin markası echolife hg521

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

123

Wednesday, 27.01.2010, 18:54

kasurka05,

modemin markasi huawei yalniz hg521 i bulamadim portforward.com sitesinde hg520a hg520b hg520c var, sanirim islemler aynisidir.

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Huawei/EchoLife-HG520b/Flatcast.htm

yada buraya bak, tüm islemler bir arada
hawei in 2 modelini bulabilirsin
http://portacmak.com/

SELVER

Acemi

• Özel mesaj gönder

124

Tuesday, 2.02.2010, 15:43

benim sorunum modemle alakalı değill çünkü laptop vee hiç bir yerde bağlanamıyorum... bilgisayarımla alakalıı bi güvenlik engeli var vee tüm güvenlik duvarlarnı iptal etmemee rağmen yinede radyoya balanamıyorum..

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

125

Tuesday, 2.02.2010, 16:08

Alıntı

benim sorunum modemle alakalı değill çünkü laptop

laptop da olsa, internete bir modem üzeri baglaniyorsun, sadece dinleyici olarak yayina girmek istiyorsan hicbir ayar yapmana gerek yok, ayarlari, radyo sahipleri ve djler yapmali.

Modemlerin icindede güvenlik duvari oluyor, oda Flatcasta engel olabilir

gul38

Stajyer

• Özel mesaj gönder

126

Saturday, 12.03.2011, 00:45

port yardimmmmm

mrh kardesler ben allaturkka daki masum nikli kardesin anlatigi gibi video lu gösterimde aynisini uyguladim ama yine sorun gitmedi bakin lütfen yardim edin

simdi ruterin yerine gitmek icin 192.168. *.* tikliyoruz normalde bende netgear WGR 614 V9 ruter var masumun anlatigi gibi ama ben oraaya girmek icin o numaralari verdigimde bana benim kayit oldugum sirketin modemi cikiyor ALice modeme hosgeldiniz diyor ordan nasil yapacagim allah askina bana onu anlatin rutere normal ruterloginden girdigimde portforwrding ve isaretler flatcast port ip flatcadtaki yazili gibi yada cmd deki gibi yada landaki gibi hepsini yapiyorum olmuyorrr :bilmem: ;( flatcasta girdigimde hepside ayni port acik degil port acma programi yükledim ama beceriksiz cikti yardimmmmm lütfennn

127

Saturday, 12.03.2011, 00:55

bende netgear WGR 614 V9 ruter var masumun anlatigi gibi ama ben oraaya girmek icin o numaralari verdigimde bana benim kayit oldugum sirketin modemi cikiyor ALice modeme hosgeldiniz diyor ordan nasil yapacagim

modemin setup ayarlarına zaten girmiş oluyosunuz sanırım

o bölümün ekran görünütüsünü verebilirseniz daha kolay yardımcı oluruz

ARABANFM27

Profesyonel

• "ARABANFM27" bir erkek

Konum: Sucum Hep Iyi Olmak!!!!!!!!!!köTU KISILER BILE iYI DAVRANMAK......

• Özel mesaj gönder

128

Saturday, 12.03.2011, 00:56

Slm Arkadaslar Benimde Bi Sorunum Var
Yardimci Olursaniz Sevinirim.....
Modem Vodafone Easy Box 803
Eski Modemim Easy Box 602 kulaniyordum ve Port Acmistim sorun yasamadim Ama Internetim Cok yavas diye Modem degistirdim
Ve simdi Easy Box 803 bende Bi Türlu Portu Acamadim Bu konuda Bana Yarimci Olabilirmisniz biyerde Hata Veya birseyler unutmusum heral.....
simdilikten tsk ederim Arkadaslar

129

Saturday, 12.03.2011, 01:15

Eski Modemim Easy Box 602 kulaniyordum ve Port Acmistim sorun yasamadim Ama Internetim Cok yavas diye Modem degistirdim
Ve simdi Easy Box 803 bende Bi Türlu Portu Acamadim

sonuçta kullandığınız modem
Arcor firmasının modemi sadece versiyonu değişik

modeme portu nat bölümünden açacalsınız tabi önce ip sabiltlemesi yaptıktan sonra

daha önce burda diger versiyonuna port açılımı anlatılmış

ARABANFM27

Profesyonel

• "ARABANFM27" bir erkek

Konum: Sucum Hep Iyi Olmak!!!!!!!!!!köTU KISILER BILE iYI DAVRANMAK......

• Özel mesaj gönder

130

Saturday, 12.03.2011, 01:26

Nata Ekledim Ama Acilmadi Beratcan Abim.....
bide modem 602 den daha bi degisik özelikleri var

131

Saturday, 12.03.2011, 01:59

Nata Ekledim Ama Acilmadi

neyi nasıl verdin anlatmadan yada resimli göstermeden bilemeyiz

verilen ip doğrumu
ip sabitledinmi
firewall engelliyor olabilir
pc deki güvenlik duvarı engelliyor olabilir
virüs programı engelliyor olabilir
birçok sebep var

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

132

Saturday, 12.03.2011, 06:35

mrh kardesler ben allaturkka daki masum nikli kardesin anlatigi gibi video lu gösterimde aynisini uyguladim ama yine sorun gitmedi bakin lütfen yardim edin

simdi ruterin yerine gitmek icin 192.168. *.* tikliyoruz normalde bende netgear WGR 614 V9 ruter var masumun anlatigi gibi ama ben oraaya girmek icin o numaralari verdigimde bana benim kayit oldugum sirketin modemi cikiyor ALice modeme hosgeldiniz diyor ordan nasil yapacagim allah askina bana onu anlatin rutere normal ruterloginden girdigimde portforwrding ve isaretler flatcast port ip flatcadtaki yazili gibi yada cmd deki gibi yada landaki gibi hepsini yapiyorum olmuyorrr :bilmem: ;( flatcasta girdigimde hepside ayni port acik degil port acma programi yükledim ama beceriksiz cikti yardimmmmm lütfennn

bu benim kullandigimdan farkli bir modem, bu modemde login bilgilerini modemin altina bakarak bulabilirsin

ornek vermek gerekirse, benim bagli oldugum internet saglayici sirket virgin media, login bilgileride asagidaki gibidir, yani sizin internet sirketi Alice ise user: alice olarak login yapmaniz gerekebilir

Address: 192.168.1.1
User: virgin
Password: password

modemin altina bakin, eger yine sonuc bulamazsaniz ekran resmini eklersen duruma bakabiliriz.

gul38

Stajyer

• Özel mesaj gönder

133

Friday, 18.03.2011, 02:16

selam kardesim masum benden modem ayari görmek istedin onun resmini gönderiyorum nerde yanlis yaptim bilmiyorum ip yerindemi bak flatcast simdi yesil ama yinede girilmiyor

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (18.03.2011, 02:41)

134

Friday, 18.03.2011, 02:47

arakdaşım birincisi şu kurala bi uysak

diger başlıkta sor sordun ordan cevap verdim o bölüme bakmadan geldin şimdi bu başlıkta aynı soruyu soruyosun
iyide bu şekilde nasıl yardım edebilcem ben size

ayrıca eklediğinz dosya resim dosyası değil fcp dosyasından sizin portunuzu açık oldugunu bilemeyiz

portunuz yeşilse böyle olmalı
radyo ekranında sağ tıkayın mapping info ya bakın