Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gonca66

Stajyer

• Özel mesaj gönder

61

Wednesday, 5.11.2008, 14:37

bu arada birde modemden bahsediyorsunuz ben onuda anlamadim ben fransadayim ve bu bahsettiginiz modem ayni olmaya bilir

62

Wednesday, 5.11.2008, 14:48

gonca66, modemin markasını söyle
veya o markaya göre forumda aramayı kullan bir çok seçenek çıkcaktır karşına

genelde modem port ayarları hepsi birbirine benzer sadece port açma yerleri ve modem ip noları farklıdır markasını yazmassan hiç kimse yardım edemez

gonca66

Stajyer

• Özel mesaj gönder

63

Wednesday, 5.11.2008, 15:01

ya dedigim gibi ben fransadayim ve modemin uzerinde neufbox yaziyor

Veda

Stajyer

• "Veda" bir kadın

• Özel mesaj gönder

64

Wednesday, 5.11.2008, 15:09

Alıntı sahibi ""gonca66""

ya dedigim gibi ben fransadayim ve modemin uzerinde neufbox yaziyor

bu bilgile negibi yardim bekliyorsun?
1000lerce modem cesiti var.
senin evinde olani baskalari nasil ayarliyalim?

bu anlatimi bir oku --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372
modemde ve bilgisayarinda portlarin acilmasinin nekadar önemli veya önemsiz oldugunu anlarsin!

65

Wednesday, 5.11.2008, 15:50

gonca66,

buraya bir bak

http://www.portacma.net/Uygulamalar/Flatcast/Flatcast.shtml?uygulamalar=select&C=Uygulamalar%2FFlatcast%2FFlatcast.shtml

carli20

Stajyer

• Özel mesaj gönder

66

Sunday, 23.11.2008, 19:01

slm arkadaslar ben acdim port ama yine ayni
ikiside kirmizi ve bazi kisiler ayni eskisi gibi giremiyorlarmis port acin diye yaziyor
kafam karisdi iyice her seyi denedim.
portda acdim yine ayni bana bir bilgi vere bilirseniz sevinirim.
Simdiden tsklr yardimlariniz icin..

67

Sunday, 23.11.2008, 19:10

carli20, arkadaşım senin portların açıksa ve infoda mapping in + yeşilse ve radyona gelebiliyorlar ise gelemeyenlerde sorun vardır demek

Giremeyenler için
örnek :Aile koruma programı,harici frewall programları,Virüs tarayıcılarındaki engelleyiciler,Zone alarım, poup engelleyiciler v.s v.s

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

68

Sunday, 23.11.2008, 19:12

carli20, ip sabitledinmi ?

buyur videosunu izle:
[flash width=600 height=450]http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/ipsabitleme.swf[/flash]

Veya port'unu engelleyen bir programmi var pc'de, mesela bir antivirüs programi, güvenlik duvari, cocuk koruma programi v.s. :bilmem:

battalkoc

Stajyer

• Özel mesaj gönder

69

Tuesday, 13.01.2009, 21:02

arkadaşlarr ben port açmama rahmen giremiyorlarr my pc + oLmasina rahmen girilmiyor sabit ipde verdimm Neyden kaynaklanıyor olabilir awast antivirüs kullanıyorum engellemiş olamaz ??? :wallb:

70

Tuesday, 13.01.2009, 21:18

battalkoc,

bu sayfada senaryo 5'i oku

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372

GURXA

Acemi

• Özel mesaj gönder

71

Saturday, 24.01.2009, 19:16

MERHABA BEN YENI UYE OLDUM VE BI SORUM OLCAK CVP VEREBILIR VE YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM BEN RADYOYU ACTIM HERSEY GUZEL ISTEDIYIM SITEYE EKLIYEBILIYORUM AMA BI SORUN VAR ANLAMADIM BEN YOKKEN RADYOYU KULLANMALARI ICIN OZEL SIFRE GIRIYORUM DJEYLER ICIN AMA O GIRIS NERDEN YAPILIYOR ANLAMADIM SONUC NE OLURSA OLSUN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM AMA SONUC IYI OLURSA SEVINIRIM :blush2: BYS KIB AEOLUN i-rem,

72

Saturday, 24.01.2009, 20:13

GURXA,

öncelikle dj lere verebilceğin bir dj şifresi oluştur flatcasta normal şifrenle giriş yap daha sonra radyo bölümünde Change streams´s data bölümünden dj lere vereceğin dj şifresi oluştur

Enter stream password (do not use your personal password)! By means of stream password another Moderator is able to take over the stream (if allowed).
Stream-Password: burası dj lere vereceğin şifre yi yazcaksın asıl şifrenle alakalı değildir burda oluşturduğun şifre dj ler içindir

daha sonra yaynı verceğin dj ye senin SİD nonu ve az önce oluşturduğun dj şifresini ver radyoda yazı yazdığın yere sağ tıkla takeower yazısını aktif et yani işaretle

yaynı alcak dj ye bu linki ver

http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1

açılan sayfadan dj kendine flatcasttan aldığı nickle önce online olsun
online olunca sağ bölümde dj giriş bölümü açılcaktır oraya yayını alcak dj senin radyonun SİD nosunu ve oluşturduğun dj şifresini girip okeyledimi radyodan dinleyiciler düşmeden diğer dj yayını almış olur

NOT: DJ lere kendi şifreni vermiyceksin yukarda anlattığımgibi dj şifresi oluştur o şifreyi verceksin yayın alcak dj ye

yok ben bişey anlamadım dersen buyur resimli anlattım

ilk resimdeki dj şifresi oluşturmayı siz yapcaksınız

alttaki iki resimde anlattığım bölümü dj yapcak

NOT: dj e yayını devredebilmeniz için radyodayken takeover i aktif etmeniz gerekmekte

GURXA

Acemi

• Özel mesaj gönder

73

Sunday, 25.01.2009, 13:41

TESEKKUR :d

EYW COK TESEKKUR EDERIM YARDIMCI OLDUGUNUZ ICIN ESTAFRULLAH GOREVIMIZ DEMEYIN ICIMDEN GELDI :D TEKRAR TESEKKURLER SIZE BASARILAR DILERIM VE IHTIYACI OLANLARA YORULMADAN BASARILI ANLATIM DILERIM :a176: BENDE RADYOMA GECIYIM BU ARADA BENIM ADIM GURKAN HENUZ TANISMASAKTA (MO)LEMICEM SADECE MEMNUN OLDUM DICEM :happy[1]: BYS KIB AEOLUN GRSMK UZRE TABI ISTERSENIZ :mucuk:

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

74

Sunday, 25.01.2009, 13:48

GURXA, ilaveten burdaki video'dada izleyebilirsin

dakika 3.00'ten itibaren dj sifresi icin dikkat: http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/f5gecisi.html

buda dj girisinin nasil yapilmasi gerektigi: http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/djgirisi.html

GURXA

Acemi

• Özel mesaj gönder

75

Monday, 26.01.2009, 14:26

cok tesekkur ederim yardimlarinizdan dolayi
ama ben okumakla gayet iyi anladim :lol: yanliz yeni bi sorunla karsilastim ;) ben radyomun html sini aldigimi sandim meyer yanlis almisim sanirim cikmadi cunku html yi nerden alacagimi anlatirsaniz sevinirim ;) biraz fazla oldum galiba :blush2:
bide benim pc kirmizi cikti yesil dilmis yesil yapmayi denedim busefer pcmi bozdum dediyiniz tarife uydum ama olmadi net tamamen gitti zorla yaptim (instal) falan pcm zayif oldu sayfalarbile artik zor aciliyor :sucsuz: ne yapmaliyim bilmiyorum belki resetlerim
ben yurt disinda oldugumdan olabilirmi acaba ip adresi uymadi tarifte modemden modeme deyisir demisti eyer aranizdan biri benim msni eklerse yada chat yeriniz varsa soleyin size bi program araciligiyla benim pcye baglanmanizi saglarim bu programi biliyosunuzdur sanirim yapabilirseniz ordan yapin eyerki yapilisi zorsa anlatamazsaniz ben ugrastim ama olmadi
bide ben haric benim dj yesil o djlik yaparkende ben giremeedim htmlyi yapistirdigim yerden bise cikmadi
ama benim pc ayari kirmizi yesil dil htmlmi yanlis anlamadim benim radyoyu baska yerden dinleyemezmiyim yada baskalari nasil dinleyebilir benim yapistiracagim site disinda baska yerde yada baska adresi yokmu varsa nasil girebilirim yada girebilirler gercekten cok ozur dilerim busefer baya bi sorular sordum yardimci olursaniz sevinirim olmazsanizda caniniz saolsun

hersey gonlunuzce olsun canlar kendinize iyi bakin allaha emanet olun bys :mucuk: :sevgi:

76

Monday, 26.01.2009, 14:48

GURXA,

biz şimdi burdaki sorularının hangisine cevap verelim veya sen verdiğimz cevapların hangisi hangi sorunuma uygun olduğunu nerden anlıycaksın

bence baştan başlamak gerek sırayla tek tek

ben soriyim ozaman

radyonuzmu var radyonuzumu açamıyosunuz html yapıştırdım dedğiniz yer veya o html ney

eksik bilgiler hepsi

radyonuz varsa öncelikle yapmanız gereken

ip sabitlemesi yapmak ve modeminize Flatcast için port açmak

öncelikle bunları yapın daha sonra diger sorunlarınızı illetin

sitede nasıl ip sabitlenir nasıl port açılır mevcut aramayı kulanın takıldığınız yerde soru sorun

GURXA

Acemi

• Özel mesaj gönder

77

Monday, 26.01.2009, 15:05

ya benim radyom var acmisim hersey tmm ama
once sole solim enbastan alalim bana nasil html alinir onu sole
ikinci soru su radyomun bi adresi varmi? yani baska yerden girilirmi ben htmlyi yapistirmadan biyere bu arada port ne bilmiyorum yine rahatsiz ettiyim icin ozur ....:)

78

Monday, 26.01.2009, 15:08

GURXA,

burayı okumalısın tüm detaylar mevcut

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21314

GURXA

Acemi

• Özel mesaj gönder

79

Monday, 26.01.2009, 20:38

tmm ya saolun canlar hersey icin hele sukur ogrendim artik bi sorun olursa sorarim hersey icin tekrar tesekkur ederim saolun hersey gonlunuzce olsun allaha emanet olun bys bys :sevgi: :mucuk:

GURXA

Acemi

• Özel mesaj gönder

80

Tuesday, 27.01.2009, 23:27

ARKADASLAR YENI BIR SORUM OLACAK MUMKUNSE CVP VERIN BILMEK ISTIYORUM BEN RODYODA YOKKEN RODYO AKTIF OLAMAZMI YANI SARKI YUKLEYEMEZMIYIM BEN GELENE KADAR CALSIN DIYE BAZEN DJLERDE OLMUYOR VE BEN BILGISAYARI KAPATMAK ZORUNDA KALIYORUM RADYOMU ACIK TUTABILECEYIM BI SISTEM VARMI?
YARDIMCI OLABILIRSENIZ SEVINIRIM BYS KIB AEOLUN CANLAR