Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "turankara"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 11.10.2011, 18:51

Radyoya Dinleyici Giremiyor

Arkadaslar Benim Radyoma Bu isten Anlamyan Arkadaslar Gelmek istiyor ama gelemiyor activex denetimini Kuramiyorlar Beceremiyorlar Yha bana bir Yardim Edermisiniz Videolu Yada Resimli Anlatim ? Filan Ya Lutfen

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 11.10.2011, 19:16

bu konuda hem dinleyici hemde dj ler için güncel sürümler mevcut... Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)
burdan indirdikten sonra çalıştır desinler ve tekrar sayfa yenilesinler girerler...

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 11.10.2011, 19:23

Dinleyicileriniz hangi tarayici (explorer, mozilla firefox, chrome, opera) kullaniyorlarsa, bir uyari alirlar Active X icin.
Benim bilgisayarim türkce degil maalesef ama aynen böyle bir uyari:

En üstteki secenekten izin verip ("Engellenen icerige izin ver"), ve eklentiyi indirmeleri gerek.
*Bilgisayara zarar verir düsüncesiyle indirmiyor olabilirler! Ama kesinlikle zarar vermez!

Indirdikten sonra sayfayi kapatip tekrar acsinlar, Radyoya baglanabilmeleri gerek.
Eger Port sorununuz yoksa ;)

Burdaki Radyo gibi, sizde sitenizde böyle bir sayfa hazirlayabilirsiniz:
NelerYokki FM - Yardim Sayfasi

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 11.10.2011, 23:06

Arkadaslar Benim Radyoma Bu isten Anlamyan Arkadaslar Gelmek istiyor ama gelemiyor activex denetimini Kuramiyorlar Beceremiyorlar Yha bana bir Yardim Edermisiniz Videolu Yada Resimli Anlatim ? Filan Ya Lutfen

bu yazdiklarini okuyunca, asil senin bu isten anlamadigini, sorunun activex olmadigini 3 saniye icinde anladim...
hatayi biraz kendinde ara (ufak bir tiyo Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari. , Flatcast Sorun Mesajlari )