Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "oguzhan01fm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "oguzhan01fm"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 17.10.2011, 13:08

Radyonun kapalı sayfasına NOT YAZMA

Merhaba arkadaşlar....

Radyoları gezerken kapalı bir radyonun kapalı olduğunu bildiren sayfada....

Yani..............

THE STREAM IS CURRENTLY NOT AVAILABLE

Yazısının çıktığı sayfada alttaki mavi şeridin ( MESSAGE yazan yerin ) altındaki beyaz alana güzel bir yazı yazılmış hoşuma gitti.....

RADYOMUZ ŞUANDA KAPALIDIR ... TEKRAR BEKLERİZ .... Diye

Bahsettiğim bu alana nasıl yazı yazılabildiğini bilen arkadaşlar varsa özellikle resimli anlatım ekleye bilirse çok sevinirim...
Kolay gelsin... Teşekküürler...

2

Monday, 17.10.2011, 13:18

FLatcastın Kendi Sayfasındamı Yoksa Bunun Gibi mi?

[WEB] Flatcast İndex Mavis~Ruzii~

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 17.10.2011, 14:15

Merhaba Ruzii arkadaşım...

Öncelikle ilgi ve alakan için sonsuz teşekkürler çok saol...
Benim söylediğim index te değil benim söylediğim Flatcasttın kendi beyaz sayfası çıkıyor ya kapalıyken veye bir radyo açıkken bir başka radyoya girmek istediğinizde karşınıza çıkan bir sayfa var...
Ya size şuan kapalı der almanca veya ingilizce yani yayın akışı yok der...
Yada özür dileriz şuanda bir başka akış açık der...
İşte o sayfada isteseniz bir açık olmayan radyo veya sizde bir radyo yayında açıkken bir başka radyoya girin o sayfa karşınıza gelecektir...
Sayfanın orta alt tarafında bir mavi bant var battın üzerinde baş tarafta MESSAGE yazar
O bantın altındaki beyaz alana yazılmış bir yazı...
İlgi ve alakana tekrar teşekkür ederim ... Sayfayı resimleyemedim resimleye bilseydim resimde koyacaktım...
ALLAHA emanet olun...

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 17.10.2011, 14:34

oguzhan01fm Yapmaniz gereken radyomuz suan kapaliidir seklinde png formatinda yazıyı yazıp radyo scriptinin üzerine o resmi koymak (Tabi bu işlemi herhangi bir webtasarim programında ''örn: webpagemaker '' yapabilirsiniz)

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 17.10.2011, 14:55

Merhaba Turuncudunya.net arkadaşım...

İlgine alakana sonsuz teşekkür ederim çok saol ... O dediğim sayfayı zatyen sizin bir tasarımınızda gördüm ve çok hoşuma gitti hatta png sini aldımda yazının ama ne yazıkki benim o kadar pc ve program bilgim yok...
Yinede sonsuz teşekkürler ALLAH razı olsun...
Umarım bir gün onu becere bilecek seviyeye gelebilirim...
ALLAHA emanet olun...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 17.10.2011, 18:13

full otomatik olarak böyle birsey yapma imkanin yok, cünkü radyoyu iframe üzeri ekliyorsun, ziyaretcilerin senin sayfayi degil flatcastin bir sayfasini görüyor.. onuda degistirme imkanin yok.
istedigin yazilar aslinda ingilizce (almanca) yaziyor, bunuda cogunlugun anladigini düsünüyorum...

alternativ olarak ikinci birradyo indexi hazirlarsin, radyon kapaliyken 2. indexini acik iken birinci indexi kullanirsin (bence geregi ve faydasindan cok zahmetli)

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 17.10.2011, 18:24

Merhaba Fındık arkadaşım....

Öncelikle ilgi ve alakana sonsuz teşekkür ederim çok nazik ve duyarlı bir harekette bulundunuz ALLAH razı olsun...
Olay kafama takıldı ve biraz üzerine gittim nedir nasıldır diye olayı çözdüm nasıl yapıldığını el yordamı tahminler ile buldum...
Benim sitem tr.gg de kayıtlı ve bunun için tr.gg uyumlu yeni bir index yapılması gerekli ve o yazının kodlarını o index in içine yerleştirmek gerekiyor...
Yani sizin dediğiniz gibi haklısınız çok zahmetli ve uğraş isteyen bir olay değermi deymezmi tartışılır tabii tabiki orda İngilizce veya Almanca kapalı olduğu yazılı bir noktada hoş olmıuştu hani giriyorsunuz karşınızda boş beyaz bir sayfa ne yazdığı çokda anlaşılır değil güzel olur diye düşünmüştüm ama dediğim gibi yeni bir index gerekli benim site için uygun değilmiş...
Göstermiş olduğunuz duyarlılığa , ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürler...
ALLAH razı olsun...