Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 20.10.2011, 07:38

Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm [2011]

Gösterim tarihi : 28 Ekim 2011
Yönetmen : Serdar Akar
Oyuncular : Erdal Beşikçioğlu , Fatih Artman , İnanç Konukçu , Berkan Şal , Tardu Flordun , Cansu Dere , Hazal Kaya , Canan Ergüder
Senaryo : Emrah Serbes
Yapımcı : Tarkan Karlıdağ
Müzik : Cem Kısmet
Görüntü yön. : Zekeriya Kurtuluş
Tür : Aksiyon , Suç , Türk Filmi
Süre :
Yapım yılı : 2011
Ülke : Türkiye
Dağıtıcı : Özen Film

- Bir ihbar üzerine Gençlik Parkı'na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulurlar.
Tabuttaki yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir.
İlk defa böyle bir cinayetle karşılaşan Behzat Ç., emekli polisi araştırmaya başlayınca bir takım engellemelerle karşılaşır.
Emekli polis, teşkilat içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "E.Günbey" (16.11.2011, 11:18)

..M@rti..

Profesyonel

• "..M@rti.." bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 20.10.2011, 07:59

İsmi için giderim diyeceğim ama polisiye filmiyle bu ismi bağdaştıramadım özellikle seyredecem meraktan.. :|

3

Thursday, 20.10.2011, 08:10

Seyretmekte Fayda Var Diye Düşünüyorum Bende ^^