Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MeRaL"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 27.10.2011, 17:27

Flatcast F5.0 sürümü kaldiriliyor!

Flatcast yeni sürümde bir cok eksikleri giderdi, bu yüzden eski 5.0 sürümüne artik gerek duyulmuyor.
F5.3 sürümündede artik uydu ile internet baglantisi kuranlarin yayin yapmasi mümkündür.

Bu gelismeler nedeniyle, 5.0 sürümün önümüzdeki hafta kapatilacaktir.
Yeni sürüme gecis yapmayan radyolarinizi gelecek hafta yayini actiginizda, 5.3'e otomatik olarak dönüstürülecektir.

Flatcast ekibi

Dipnot:
F5.3 ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz: Flatcast F5.3 (RC 1)

#NariN#

Stajyer

• "#NariN#" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 23.11.2011, 13:25

Flatcast F5 Sürümü

Merhaba. Bu yaziyi daha yeni görüyorum.
hic dikkat etmemistim.
Bizim radyomuz halen f5 sürümünde yayinda. Bazen arkadaslar girmekte zorlaniyor. onlanmi oluyor yani ?
yoksa baska sebeblerimi var ? :himmmm:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 23.11.2011, 13:36

#NariN#, F5 surumu ve onceki surumler kaldirildilar
su anda sadece F5.2 ve F5.3 var
sizin radyonuzda hangisinin oldugunu kontrol edin, belki degisiklik olmustur ve siz bunu farketmemiz olabilirsiniz.
radyodayken chat alanina sag tiklayip Stream Info ya bakin, surum hakkinda gerekli bilgiyi alirsiniz.

4

Tuesday, 29.11.2011, 19:08

Bot Neden Gecmiyor 2011 Surumlerde

f.2 OLan Arkadaslar Eski RadyoLar Bot KuLaNa BiLiyo Ama Yeni Sİstem Neden oLmuyo Aktivek YükLüyorum F.3 oLdugu icin KabuL Etmiyo Sorun nedir Acaba? :hayret:

5

Tuesday, 29.11.2011, 19:28

DadasKadir
Sorunuzun Cevabı Bu Başlıkta Mevcut Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

6

Wednesday, 30.11.2011, 08:10

Bot

Tsk ederim Hak YeriNi BuLdu YaNi :D UYaNikLar Var Ama HaLa VituraL Pc Kurup iLk Sirada Yayin YapiYorLar. TskLER Yardim icin

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MeRaL"

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 30.11.2011, 10:33

Dadas,
Virtuel Pc artik sadece Proxy ile farkli IP'lerden giris yapabiliyorsak i$e yarar.
Zahmetli ve ne kadar gerekli konusamayan bot dinleyiciler? Flatcast'i dinleyiciler tercih ediyorsa, chat özelligi yüzündendir.
Bot'lar chat yapmaya baslamazsa, uzun vadeli bir faydasi olmaz :pardon:

8

Saturday, 3.12.2011, 12:29

Bot

Eski TariHLi RadyoLar Bot KuLaNa BiLiYo Biz YeNi 2011 RadYoLar RuLete Devam HaksizLik Bu BuNa Bir CöZüm Yokmu

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 3.12.2011, 15:32

bot atmak icin eski yada yeni radyo ayrimi yok ki :fd:
bot ne oldugunu bilmiyorsunuz sanirim boot 1 pc den coklu giris yapabilirsin ama sayaclarda yine 1 kisi görünürsün aciklama burda >>>> Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

RULET ise farkli kisi olarak daha cok dinleyici radyonuza gönderiyor.

Sizce bot atip 1 kisi 50 nik mi gorunmek (flatcastta 1 ip numaradan 1 giris sayilir bootun anlami yok yani radyo sahipleri kendini kandirmaktir bu )
Yada Ruleti kullanip 50 farkli kisi mi olmak ?

10

Saturday, 3.12.2011, 20:24

ONUR

oNuR tsk ederim iLgin icin Ama iNan Bana coK biLiYNuz aMa YaNiLiYorSuNuz HaYkiris fm den Suskun ii BiLirsiniz Beni NasiL ipTaL etimse Bot siztemini simdide BuNa Bir cözüm GeLmese EsKi RadyoLarla Yeni radyoLAR Bir TuTuLmasa Bir Hafta sonra zirvede vitural pc lerle yayina basLiYoruz Haberiniz oLsun SaygiLarr

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 4.12.2011, 18:15

sıze vırtual ıle yayın yapmayın demıyoruz kı ıstedıgınızı yapabılırsınız istediginiz kadar da nik atabilirsiniz usttekı yazımı daha dıkkatlı okusaydın ne demek ıstedıgımı anlayabılırdın

suskun felan tanimam eski radyo ile yeni radyo farki yok haberiniz olsun saygilar

12

Sunday, 4.12.2011, 21:09

Tsk Ederim AcikLaman iciN saYgiLar