Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

FazLee

Acemi

• Konuyu başlatan "FazLee"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 31.10.2011, 14:55

Adres BuLamama Sorunu

bide ekdeki dosya hatası nerde bana yardımcı olabilirmisiniz.
ben komutları blog listesine ekleyince adres geçersiz hatasını alıyorum.
FazLee belirtilen dosyaları ekledi:
  • index.rar (1.9 kB - 102 defa indirildi - en son: 21.11.2023, 10:26)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 31.10.2011, 16:19

hangi blog sitesine eklemeye calisiyorsunuz ?
eger blogger icin ise ve XML hatasi aliyorsaniz bu linke bakin Blogger XML hata Sorunu

FazLee

Acemi

• Konuyu başlatan "FazLee"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 31.10.2011, 23:25

blogcu.com sitesine eklemeye çalışıyorum da beceremiyorum galiba.indexe göz attınız mı herhangi bir hata varmıki acaba adres kısmında.
<IFRAME height="600" width="800" frameborder="0" scrolling="no"src="http://www.flatcast.info/Player.aspx?sid=1249419"></IFRAME> htlm kodumda bu bunu ekleyince bu sorunla karşılaşıyorum.

4

Monday, 31.10.2011, 23:41

FazLee
Arkadaşım İndexinizde Herhangi Bir Sorun Görünmüyor Sid Numaranızda Doğru Eklenmiş Gibi Fakat Yayın Kapalı :S
Blogcu.com Sitesinde İndex Düzenlemek Vede Eklemek İçin Aşağıdaki Bağlantıya Göz Atmanızı Tavsiye Edebilirim

Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali Şimdiden Kolay Gelsin