Giriş yapmadınız.

1

Saturday, 26.11.2011, 19:28

Aşkın Dili

Hep "aşkın dili olsa da konuşsa" deriz. İşte bırgün aşk konuşmaya başlamışve demiş ki "ey insanlık hep peşimden koştunuzbana ulaşmaya çalıştınız.Aslında bana ulaştınız ama hiç farketmediniz. Benım için ağladınız zamanbile size hep yalan belki de şaka gibi geldim. Bana hep yakıştırmalaryaptınız. Size bir hikaye anlatayım. Birgün küçük bir kedi kuyruğunuyakalamak için hep kendi etrafında dönüp duruyormuş ve büyük kedidayanamayıp ne yapmaya çalışıyorsun diye sormuş. Yavru kedi de bana ancakkuyruğumu yakaladığım zaman mutluluğa ulaşacağımı söylediler.Ben de onun için uğraşıyorum diye cevap vermiş. Büyük kedi gülmüş ve "bende küçükken senin gibiydim. Hep kendi etrafımda döner kuyruğumu yakalamayaçalışırdım ama birgün durdum ve düşündüm ve yürümeye karar verdim işte ozaman anladım ki zaten o benim peşimden geliyordu." İşte şimdi anladınız mı? Aşkbir kedinin kuyruğudur ki ona ulaşmak için peşinden koşmanız gerekmez ozaten her hareketinizde arkanızdan gelir.

Alıntı

..M@rti..

Profesyonel

• "..M@rti.." bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 26.11.2011, 19:31

Yavru kedi de bana ancak kuyruğumu yakaladığım zaman mutluluğa ulaşacağımı söylediler.Ben de onun için uğraşıyorum diye cevap vermiş. Büyük kedi gülmüş ve "bende küçükken senin gibiydim.

Paylaşan yüreğine sağlık

3

Saturday, 26.11.2011, 19:40

Seninde Yüreğine Sağlık Martı.

4

Saturday, 26.11.2011, 19:44

Güzel paylaşım yüreğine sağlık..tşk ler Günbey
ama peşimden gelmesin,son sürat yanımdan geçsin gitsin ...

5

Saturday, 26.11.2011, 20:04

Ersin kardeşim o güzel yüreğine sağlık...Aynen kardeşim katiliyorum...Hiç peşinden koşmadım bir bakmışım o bulmuş beni...paylaşım için tşkler.....

6

Sunday, 27.11.2011, 00:27

Beğenmene Sevindim Asi,

Kardeşim Aynen Hiç Koşma Peşinden,
Seni Isteyen Koşsun ;)