Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 27.11.2011, 01:47

Eğer Hayatımı Tekrar Yaşasaydım

Eğer hayatımı tekrar yaşasaydım, yanaklarıma bir tebessüm tortusu kor ve onu asla çıkarmazdım.
Herkese gülümser, tebessümü hayatımın merkez üssü yapardım.

Eğer hayatıma “sil baştan” tekrar başlayabilseydim, “seni seviyorum” cümlesini daha fazla söyler, sevgimi gizlemezdim.
Sevgimde bonkör, nefretimde cimri olmaya... çalışırdım.

Eğer hayatımı bir daha yaşasaydım, yanlışlarımı da açık yüreklilikle kabullenirdim.
Hata yapmaktan korkmazdım. Bilirdim her hata, beni doğruya götüren bir basamaktır.

Daha az şeyi ciddiye alırdım, daha fazla şans tanır, daha sık yola çıkardım.
Daha fazla dağa tırmanır, daha çok tabiatı kucaklardım.

Sevdiğim dondurmayı daha fazla, sevmediğim ıspanağı daha az yerdim. Herhalde daha az hayali problemlerim olurdu.

Ben programlı, disiplinli ve ciddi yaşayan insanlardanım.
Elbette, güzel anlarım oldu, ama tekrar başlasaydım hayat tünelinin içinden geçmeye değil, onu yaşamaya çalışırdım.

Alıntı.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "E.Günbey" (29.11.2011, 08:40)

2

Sunday, 27.11.2011, 17:50

ama tekrar başlasaydım hayat tünelinin içinden geçmeye değil, onu yaşamaya çalışırdım.

neyse..neyseeeee

Lovestory

Orta Düzey

• "Lovestory" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 28.11.2011, 17:48

Tekrar Yaşama Şansımız Olsaydı Keşkeeeee....Artık Bunda sonraki Hayatımda Pişmanlık duyduklarımın Tekrarını yapmamalı.. Keşke yapsaydım veya keşke söyleseydim diye,Yapmayarak ve söylemeyerek Pişmanlık duyduklarımı, Yapmalıyım Söylemeliyim...
Sonunda yine pişman olurum o zamanda.. NEYSE Tekrar yaşamak baya karışık birşey..:) (Ok yaydan çıkınca dönüşü olmaz..) Bizimde hayatı tekrar yaşamak gibi şansımız yok :(
Yüreğine sağlık Ersin...

5

Monday, 28.11.2011, 22:35

(Ok yaydan çıkınca dönüşü olmaz..)

:thumbup:

6

Monday, 28.11.2011, 23:03

Eğer hala yaşıyorsak ve nefes alıyorsak hayati tekrar yaşamayı değil şu dakikadan itibaran hatalarla yaşamamalıyız...
Malesef hayatımızın tekrar tuşu yok...Bugüne kadar edindiğimiz tecrübeleri değerlendrimeliyiz...
Bence hayatta hep iyi olmakta iyi deil...Çünkü hep iyi olursak kötüyü bilemyiz...
Klasik söz olcak ama Hayat acisi ile tatlısı ile güzel be...
Ersin kardeşim paylaşımın için tşklerr....emeğine sağlıkkk...Döktürttün bana :)

7

Monday, 28.11.2011, 23:05

Neyseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee