Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Vatan19

Stajyer

• "Vatan19" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Vatan19"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 27.11.2011, 02:17

Photoshop Sorunu Resim Kaydetme

Selam Arkadaşlar Bir Sorunum Var Nasil Cözebiliriz Acaba Yardimci Olabilirmisiniz

Resmi bu Şekilde Photoshopda Ayarlayip Pc Ye Bu Şekilde Nasil Kayit Edebilirim ?

Ben Kayit Ediyorum Ama Arka Planida Aliyor Ya Beyaz oluyor Ya Siyah yada Kare Kare Oluyor

Bu Şekilde Olmasını İstiyorum sadece Resim olarak Resimdeki Bayanin sag sol Arka Plani yok Bu Şekilde Bu Resimleri Pc'me Kayit Etmek istiyorum Nasil yapabilirim acaba Sorunum Budur.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 27.11.2011, 10:58

photo shop da resmi kendiniz kesebiliyormusunuz?
eğer bunu siz kesip kayıt ettiyseniz bunda sorun yok ...aynı şekilde temaya ekleniyor...
ama bu şekilde kayıt yapamıyorum diyorsanız...kayıt ederken jpeg olarak değil png olarak kayıt edeceksiniz...ozaman arka plan olmaz sadece resim kayıt olur...
yani resim işiniz bittiğinde save as dediğinizde alttan jpeg seçili ise onu png olarak değiştirip kayıt ederseniz aynen bu şekilde kayıt etmiş olursunuz...

Vatan19

Stajyer

• "Vatan19" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 27.11.2011, 23:58

Tşkr

Teşekkür Ederim Melye Dedin gibi yaptim İstedigimi yapabildim

4

Monday, 28.11.2011, 00:22

Arkadaşım...photoshopta Magic eraser toolu açiyorsun silgi bölümünde beyaz olan kismina dokundurmanla beraber beyazliklar gidecektir güzel sekilde temizle...sonrada temizlenmis resmi kaydederken png olarak kaydet...çalişmalrinda kolay gelsin..

Vatan19

Stajyer

• "Vatan19" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 28.11.2011, 00:47

cvp

melye nin dedigi gibi yaptim photoshop bilgim tam olarka yok

arti olarak kayit yaptim resmi arka plansiz olarak ama kenarlari düzgün olmuyor ince detaylari var sanirsam

resimli anlatim veya videolu anlatim var mi acaba bakabilecegimiz

Birde bendeki photoshop türkçe

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 28.11.2011, 08:24

Arkadaşım bu bölümde üst sağ köşedeki arama motoruna aradığınız konuyu içeren kelimleri yazarsanız sitede bu konuyla ilgili resimli anlatımlar var ;)
İşte size bunlardan ikisi ;

Photoshopta Resim Kesme (Resimli anlatım)
Paint pro shop ile Bir resimi tubeye cevirmek (png formatina cevirmek )