Giriş yapmadınız.

afraze16

Stajyer

• Konuyu başlatan "afraze16"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 20.10.2007, 09:38

dj yayındayken ses kesıntısı

slm arkadaslar oncelıkle boyle guzel paylasımlarda bulundugunuz ıcın tskler benım sorunuma gelınce dj yayındayken asırı derece ses kesıntısı oluyor bu sorun neden kaynaklanıyor ve bu sorunu nasıl cozebılırım ses kesıntısı dısında yayını mukemmel sadece bızım keyfımızı bozan es kesıntısı bana ne yapacagımı onerırsenız cok memnun olacagım

hersey ıcın sımdıden tkler yuregınıze emegınıze saglık arkadaslar

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 20.10.2007, 12:05

afraze16, ses kesilmeleri genelde ek olarak sarki indirme yani download programlari acik olunca olur (limewire,bearshare v.s.)...baglantinin upload gücünü paylasmis oldugu icin...

ses kesilmelerini önlemek icin, yayin esnasinda mümkünse baska programlari acik tutmamaktir, buna maalesef msn'de dahil olabiliyor bazen

internet baglantinin upload gücünede bagli olan birsey bu, yani baskasinda sorun olmaz fakat sende olur, o yüzden ses kesilmeleri ne zaman olduguna dikkatini verirsen sorunun ne oldugunuda kolaylikla cözebilirsin ;)

afraze16

Stajyer

• Konuyu başlatan "afraze16"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 20.10.2007, 16:49

tskler cevap verdıdıgınız ıcın bende eskıden oluyordu net baglantımı degıstırdım o sorunlar cozuldu baska bır djmızde oluyor bu sorun bugun bendede oldu statıge bakınca eksı artı olması gerekırken anlamadım bana bu konuda bır bılgı verısenız gene sevınecegım hayırlı aksamlar hersey ıcın tskler